Lek tulip

Atorwastatyna (Tulip, Atoris, Atorox, Atrox, Sortis, Torvacard)

.. Atorwastatyna to lek obniżający stężenie cholesterolu we krwi. Statyny, w tym atorwastatyna, hamują działanie kluczowego enzymu w biochemicznej kaskadzie powstawanie cholesterolu ( reduktazy HMG - CoA czyli hydroksy - metylo - glutarylo - koenzymu A ). Regularne stosowanie atorwastatyny powoduje przede..

Złe samopoczucie po acardzie i tulipie

.. ...100/70,tetno 45 - 54,lekarz zapisał mi acard i tulip na obnizenie cholesterolu,po tych lekach czuje sie fatalnie - bóle w klatce piersiowej( uczucie ciezaru i zakłuwania ),wzdecia ,a do tego popekały naczynka w oczach,dodam ze zawsze miałam problem z krzepliwościa krwi np.po wyrwaniu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 931

.. ...cały ten czas biorę leki antyhistaminowe. Jak pomyślę teraz to już się boję. A Ty na co jesteś uczulona ? Nefri słoneczko jak tam dzisiaj? Jak samopoczucie ? Jest chociaż troszkę lepiej ?? Freciu u mnie też tulipany kiełkują i jeszcze krokusiki zaczynaja kwitnąć i przebiśniegi już..

Dziwne zawroty głowy po jedzeniu

.. ...uwagi na odstawienie lekow,moja mama takze zazywa tritace ale musi bo ma wysokie cisnienie natomiast tulip - jak zapytala lekarza o odstawienie to powiedzial ze cytuje,,przykro mi ale tulip dozywotnio,ewentualnie zamiana na inny odpowiednik * * napisz prosze czy tobie lekarz pozwolil na..