Lek uderzenia gorąca

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 974

.. ...seroxatu,poniewaz w poniedzialek wyjeżdzam i czeka mnie droga za kółkiem z wielkim obciążeniem,bo z moim 1,5 rocznym Synkiem i Mamą. Tak wiec nie chce się czuć tak jak wczoraj po tej połówce i chce pare dni dla sowjego spokoju pobrać 1/4,a jak bede na miejscu to następnego dnia wezme..

WPW a drętwienie kończyn, uderzenia gorąca

.. ...EEG na pograniczu, ale leki przeciwpadaczkowe tylko nasilały dolegliwosci. Potem bylo lepiej. Do tachykardii się przyzwyczaiłam. Dopiero urodzenie trzeciego dziecka sprawiło, że się zastanawiam na jakimiś kardiologicznymi krokami ; - ) Po prostu nie lubię mysleć o sobie jak o czlowieku..

Uczucie pulsu na całym ciele?

.. ...spokojnie mógłbym jako lekarz specjalizować się w wykrywaniu chorób jąder. Raz na weselu pijąc szampan zauważyłem, że kieliszek jest wyszczerbiony i brakuje kawałka szkła. Oczywiście zauważyłem to, gdy kieliszek był już pusty i momentalnie doznałem takiego uderzenia gorąca, a później..

Czy to jest nerwica? bóle w klatce na wysokości serca

.. ...mialem uczucie strasznego leku o wlasne zdrowie i zycie !!!!! to bylo cos w rodzaju paniki. Nie snilo mi sie nic zlego ( moze to przez te upaly ; ) ) zaczal mnie strasznie bolec brzuch i nie moglem zasnac potem czulem uderzenia gorąca i mrowienie w calym ciele. Nastepnego dnia brzuch..

Nagłe uderzenie gorąca i jasno przed oczami

.. ...ncizego.ogolnie biore leki propanolol i hydroxyzim.czekam na rady No widzisz dużo osób to ma wystarczy wejść na forum ale według mnie to pierwsze objawy nerwicy. Niestety ja też na nia cierpie i wiem co to znaczy mnie też nic nie boli tylko w takim momencie czuje niestety duży lęk że to..

Nerwica...

.. ...razu zaczęłam latać po lekarzach...Wszystkie wyniki świetne,dosłownie miałam zbadane wszystko w zdłóż i w szerz.Na jakiś czas przeszło. Dwa miesiące później wróciło ze zdwojoną siłą:ogromne bóle głowy,zawroty,problemy ze wzrokiem,uderzenia gorąca po plecach po głowie, nudności,biegunki -..