Lekarstwa na cholesterol

Do tych którym pomogły betablokery!

.. ...poziomie cholesterolu i jak ich nie odrzucić, a betablokery blokują też popęd seksualny więc nie ma się co zastanawiać tylko odpowiednia dieta, dobór witamin i mineralów, a sam organizm wróci do normy...

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 6

.. ...temat diety jako cud lekarstwa. Nie dla każdego i nie zawsze. Sporo osób ma problem z cholesterolem z przyczyn genetycznych. Sam to wiem po sobie. I mimo iż ruchu mam bardzo dużo, bo biegam 4 - 5 razy w tygodniu i robie tygodniowo po 60km, wiosną rower dochodzi, jem bez tłuszczu i..

Prince metal (skórcze tętnicy)

.. ...odpowiednimi dawkami lekarstw albo zbyt niskim poziomem cholesterolu. - Czy raczej nawrotem choroby albo może zarastaniem stentu. Proszę o wypowiedzi osoby o podobnych doświadczeniach i osoby które się na tym znają.Nie potraktuje tych wypowiedzi jako porade lekarską ale chce znać opinie..

cholesterol a 35 lat

.. ...powiedzieć czy muszę brać lekarstwa np. Lipanthy ( fenofibrat ) czy wystarczy zmienić tryb żyia i wziąść się za siebie. Nie wiem czy te lekarstwa nie mają jakiś skutków ubocznych. Proszę o wypowiedzenie się kogoś co się na tym zna. hehe pytasz się czy wystarczy wziąć sie za siebie... dla..

Jestem podłamany leczeniem nadciśnienia

.. ...wina 1 raz w tygodniu. Lekarstwa biorę: betabloker Lokren, TertensifSR 1 tab. co 2 dzień, effox long 1/2 75mg, tritace 2,5mg po południu, wieczorem molsidomina 4 mg bo mononitrat przestaje działać, Tulip 10mg na cholesterol. Do tego medytacja ćwiczenie oddechowe codziennie 20 oddechów..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu

.. ...tachykardii, jakieś lekarstwa od cholesterolu bo mam podwyższony no i powiedział żebym zmienił styl życia, żeby było więcej ruchu, żebym odżywiał się zdrowo itd. Pomimo zastosowania się do tych zaleceń ( może nie w 100% ) dalej boli mnie serce i poza tym męczy mnie nerwica no i jeszcze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 432

.. ...rano - wieczor.korekta lekarstw na serce.musze zrobic przeswietlenie kregoslupa,powtorzyc gastroskopie( biore controloc ).spacer,sport,pilnowanie wagi oraz cholesterolu.pozdrawiam,zobaczymy jak bedzie. ja kochani zmykam spać: ) Dobranoc: * Dziewczynki wiem że Dorotka do tej pory ma..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia - Str. 2

.. ...nieodpowiednio dobrane lekarstwa powodują różne sensacje zdrowotne. Pozdrawiam ! Nie musisz się martwić to akurat jest jeszcze norma. Sama mam prawie 19 lat od 2,5lat leczę się na nadciśnienie i czasami mam skoki 210/150. Nadwagi nie mam, cholesterol i tarczyca okej, nerki po..

Nadciśnienie

.. ...przepisała mi jakieś lekarstwo, a po miesiącu miałem robione UKG i na tym się skończyło. mój stary miał 160 na 100 i podwyzszony cholesterol oraz niskie Hdl.Mierzył cisnienie 2x dziennie i zapisywał przez 3 miesiące.Po trzech miesiącach płyawania 4x w tyg., diety odpowiedniej,zrzuceniu..