Lekarstwo na nerwy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 190

.. ...ataku bo nie weźmiesz lekarstw, to trwa ok. 10 minut i staraj się umówić na rano ale koniecznie zdecyduj sie na to badanie. I jeszcze jedno przy napieciu jak na coś czekamy nie dostajemy ataków raczej jak cos sie kończy i nerwy * odchodzą * ale napewno przetrwasz jak wiekszość z nas...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 551

.. ...czesc mam dziwne dzis objawy jakby oslabienie lekkie bole nog ( stawow ) - chyba sztywny kark bol w gardle ( nerwy ) podwyzszona temperature i nie wiem co mi ogolnie dolega - panikuje ( nerwica lekowa )..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 195

.. ...najlepszych na świecie lekarstw na nerwy. Polecam dobre kabarety i dobre komedie. Pośmiejesz się, włączy się serotoninka i będziesz szczęśliwsza : - ). Pozdrawiam Wodnik? Co ty robisz na tym forum? Miales nerwice, wiesz ze smiech ani hobby nie jest lekarstwem? wiesz ze niektorzy sa w..

Bóle w lewym boku

.. ...juz 2 lata podobne dolegliwości,ból brzucha ,zgaga,gazy,teraz doszło brak oddechu( duszności )robiłem badania jakie tylko mozna i nic lekaze nie wiedza.dostalem atarax na nerwy niby pomaga ale ból został..

Dodatkowe skurcze - Str. 70

.. ...ktoś znajdzie skuteczne lekarstwo na nasze dolegliwości. Ja też już wiele razy lądowałam na izbie przyjęc, ale zawsze słyszałam to samo: taka uroda serca, kroplówka z magnezu , coś na uspokojenie i do domu. Kiedyś byłam kika razy na akupunkturze, trochę pomogło, ale raczej na nerwy niż..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 291

.. ...po nocach, dostałam lekarstwa które pomogły na 2 miesiące, potem ból glówy wrócił, a do tego doszedł ból kraku, ból i kłucie w klatce piersiowej, mrowienie w czubkach palców i problemy z oddychaniem. Poleciałam do lekarza, EKG nic nie wykryło, internista postawił diagnoze: nerwy i..

Nerwica w ciąży - Str. 35

.. ...dziecko miało być * lekarstwem * na moje nerwy. Przed ciążą zmarła mi mama. W czasie ciąży mój tata był umierający. Jak urodziłam dziecko tata zmarł. Tak więc też dużo przeżyłam. Ale przenigdy żaden lekarz nie powiedział mi, że relanium jest lepsze niż większa dawka stresu dla dziecka w..

Nerwica w ciąży - Str. 156

.. ...niestety, najlepsze lekarstwo jest dla mnie niedostępne. tym bardziej denerwujace,ze cala reszta rodziny się leczy czosnkiem, oczywiscie i tak choruja. mi już jakoś lepiej dzisiaj, moze dlatego,ze sie wyspałam, ale nerwy trzesą, tym bardziej,ze dzieciaki nie dają spokoju. hyba sobie dziś..

Praca kierowcy a kardiowerter

.. ...życia bo to najlepsze lekarstwo na świecie a pozatym ma ciebie i sądze że również macie dzieci ja wszystkie kłopoty i nerwy zostawiwm za drzwiami i cieszę się moją ukochaną rodzinką. Tak wiec meżą głowa do góry i ciszcie się z życia.( aha jeżeli pali to powinien przestać bo nikotyna..

Odwodnienie - Str. 4

.. ...mozesz skorzystac z lekarstw. no więc znou pojechałam na ip - tam okzało się że na leżąco mam puls 76 a jak siadam 122, ach:( badania już w normie:( Jak mierze puls jestem raczej skupiona i spokojna - napewno nie zdenerwowana. Poza tym słuchjacie gdyby to były nerwy to po 10 minutach..

Nerwica serca

.. ...nerwca.Ale teraz mam dobre lekarstwo na bazie ziół i czuje sie po nich bardzo dobrze,uprawiam sport,jestem szczęśliwa można go zażywać na noc i w dzień jak się nie jeżdzi autem,to jest na nerwy i depresje.Nie otumania jak inne i nawet jak pokazałam lekarce to mowiła że dobrze jak..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 6

.. ...najlepszych odkrytych dotąd lekarstwem na NA CHORE NERWY .Zmartwienie najszybciej cię zniszczy nie podczas działania,ale gdy skończysz już wszystkie zajęcja dnia. TWOJA WYOBRAŹNIA MOŻE SIE WTEDY WYMKNĄĆ SPOD KONTROLI i podsuwać wszelkiego rodzaju rozwiązania oraz wyolbrzymiać każdą..