Lekarze od nerwic

Syndrom białego fartucha

Syndrom białego fartucha

.. ...w warunkach gabinetu lekarskiego, nie odbiegają natomiast od normy, gdy pacjent dokonuje samodzielnych pomiarów w warunkach domowych. Ciśnienie tętnicze krwi zależy miedzy innymi od aktywności układu współczulnego ( część autonomicznego układu nerwowego ). Aktywność ta wzmaga się w..

Tężyczka utajona

.. ...Wykonując tę próbę, lekarz uderza w okolicę głowy kości strzałkowej, gdzie przebiega nerw strzałkowy. O utajonej tężyczce świadczy w tym wypadku odruchowe zgięcie stopy. Objaw Trousseau. Ten objaw sprawdza się przy pomocy mankietu ciśnieniomierze. Napełnienie mankietu powietrzem powoduje..

Wysokie ciśnienie u starszych osób w chłodne dni

.. ...aby bardzo zimną porą lekarze lepiej monitorowali ciśnienie krwi ludzi w podeszłym wieku, a gdy zajdzie potrzeba podawali leki na nadciśnienie. Jak przypominają badacze, przy niskiej temperaturze dochodzi do aktywacji współczulnego układu nerwowego ( kontrolującego procesy niezależne od..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 4

.. ...konsultacji w Zabrzu lekarz prowadzący( czekam na ablację ) stwierdził, że nie ma przeciwwskazań do porodu siłami natury. Mam częstoskurcz nadkomorowy ( ok.180 - 190/min, niskie ciśnienie jednocześnie ), 1stopnia wiotką zastawkę mitralną, jakąs nerwicę serca, wpw( to chyba częstoskurcz?..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 33

.. ...zrezygnowałam. wiele lekarzy straszy mnie o powikłaniach i że to samookaleczenie się. straszyli mnie też przecięciem nerwu błędnego. nie wiem jaką podjąć decyzję i cały czas mam nadzieję że znajdą jakiś nowy lepszy lek. ostanio brała PROCOROLAN ale miałam zaburzenia widzenia i lekarz..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 62

.. ...poleciłpotas i magnez lekarz w szpitalu po ostanim ataku wywołanym stresem też wszyscy mówili ze to bicie serca to nerwica a ten lekarz zlecił badanie krwi bomu sie nie podobało że przy nerwicy puls 160 dokładnie wtedy miałam przez pół godziny toniemożliwe tak długo i w badaniu wyszło ze..

Zastawka trójdzielna i nerwica wegetatyna

.. ...terapi jest lepiej!!!! pa lekarze mi mowia ze to nie sprawa serca lecz psychiki!! dzis bylam na powtornym badaniu ukg wyszlo ze mam dodatkowa strunę ścięgnista na sercu a dokladnie na lewej komorze serca, lekarz poweidzial mi ze to nie jest wda serca tylko taka jego uroda ma to 40%..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 17

.. ...wlasnie dostalem bo lekarz stwierdzil ze jestem osobom bardzo nerwowom - tak dokladnie jest * ale czy niezaszkodzi mi? biore tez bisocard ale mam wotpliwosci co do leku xanax.Lekarz stwierdzil ze ten lek mnie wyciszy bo czenstoskurcze spowodowane som nerwami.jezeli ktos zarzywa ten sam..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 65

.. ...unormowania rytmu serca lekarz zaproponował mi zabieg ablacji .Zdecydowałem się od razu . Oczywiście , że przeżywałem nerwowo czas przed i w trakcie zabiegu. Ale teraz śmiało mogę powiedzieć , że to nic strasznego , żadnego bólu . I od zabiegu nie miałem napadu . Zabieg miałem wykonany w..

Echo serca - Str. 22

.. ...oczywiście wybieram sie do lekarza kardiologa ale tojeszcze potrwa - kolejki. I dlatego prosiłabym o jakiś komentarz ponieważ bardzo się denerwuję a lekarz domowy stwierdził że nie jest dobrze ze strachu i stresu to ja zawału dostane. Podaje wyniki i byłabym wdzieczna za jakąś..

Echo serca - Str. 32

.. ...ma to jak rozmowa z lekarzem, ale wizyte u kardiologa mam wyznaczona dopiero na koniec stycznia. dziekuje i pozdrawiam Dzis mialam badania echo serca nie wiem o co tu chodzi;/ Czy ktos mi moze wyjasnic co to znaczy wszystko...?? bo na wizyte u kardiologa musze jeszcze czekc a chyba nerwy..

Echo serca - Str. 42

.. ...niespecyficzne zmiany sł. do lekarza idę za kilka dni, co ten wynik oznacza cz te niespecyficzne zmiany mogą być od nerwicy lękowej. dziękuję Nikt na tym forum nie czyta nawet kilku poprzednich postów. Kilka razy już pisałem, że najprostszym a jednocześnie najbardziej czytelnym badaniem..

Echo serca - Str. 43

.. ...moga to byc bole nerwicowe, czy raczej cos powazniejszego. Jesli cos powazniejszego, czy mam sie zglosic do lekarza, jesli tak to do jakiego. Z gory dziekuje za porade i pozdrawiam. Proponuję kardiologa..

Betaloc zok 50 raz dziennie

.. po badaniach , lekarz przepisał mi betaloc zok 50 raz dziennie. Mam tachykardie ( nerwicowa )czy to dobry lek? jak długo go mozna brac i czy macie po nim skutki uboczne????. Czy trzeba jakos specjalnie uwazac przy tym leku , alkohol oczywiscie wykluczony ale np leczenie zebów w znieczuleniu?dzieki Witaj, ja..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach

.. ...mają, czy was również lekarz uspokajał ze wszystko w porzadku, w moi przypadku chodzi o nerwice serca, ale tak sie zasstnawiam jak długo mozna z tym żyć, nie robiąc nic praktycznie zeby się tego pozbyć. w moi przypadku pozbycie sie nerwicy chcyba graniczy z cudem, wiec pozbycie sie..

Interpretacja ECHO (UKG)

.. ...Witam wykonałem ukg, lekarz wykonywający powiedział mi iz wszystko jest Ok ale ja jako bardzo nerwowa osoba nie wieze w to bo mam ciągłe uczucie duszności, a wizytę u kardiologa mam w maju... W linku zamieszczam wynik z ukg proszę o interpretacje..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. .....niepkój... kiedy poszedłem do lekarza po zrobieniu badań okazało się,że może to być tarczyca robiłem badania chodziłem do lekarza i stwierdził,ze może to być okres przejściowy, byłem też u kardiologa ale tutaj badania tez w porządku i na końcu trafiłem znowu do neurologa gdzie okazało..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 2

.. ...ignorowane przez wielu lekarzy.A wystepuja przy nim objawy rzekomonerwicowe.Mi wyszlo wypadanie platka i dostalem jakies leki ale wczesniej wszyscy diagnozowali nerwice.Fakt ze zylem ostatnio w stresie choć w moim mniemaniu nie aż tak silnym.polecam zrobienie echo serca i podzielenie się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...a czasem latania od lekarza do lekarza.Nic dziwnego,że nerwica jest często przyczyną depresji.Każdy zdrowy człowiek nie zwraca uwagi na stan swojego zdrowia i żyje sobie długo,bardzo długo: ) Natomiast nerwica powoduje rowniez co najgorsze przewrazliwienie na punkcie swego że tak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...tym musi zadecydowac lekarz... ja mam podobne objawy od 2 tygodni raz nawet zabrala mnie karetka bo mtslalem ze umieram ... mam 23 lata i strasznie mnie ta nerwica strasuje mam przepisane od lekarza Metaprolol , Hydroxyzinum , Promolan , Ketonal Forte i Asentre ale boje sei brac te..