Leki homeopatyczne na nerwicę

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 136

.. ...niedaje Nervohell jest lekiem homeopatycznym a ile mozna pic melise.Moj psychatra do ktorego czasami chodze bedzie dopiero we wtorek wiec nie wiem czy dam sobie rade do wtorku Magduś,co to znaczy :miałam straszną jazdę.Co się działo!?Biorę xydroxizinę i jest ok. A i jeszcze jedno do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1016

.. Witam, leki homeopatyczne czy działają , nie wiem , z tego co czytałem na ten temat to raczej nie, ale dla zdefiniowania tego zjawiska, spróbuję i podzielę się wrażeniami : ) marcel, nawet gdy to bedzie placebo, to warto sprobowac. Jeg mam zaufanie do zielarstwa i sama czesto kupuje i...zazywam przerozne..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 63

.. ...może ktoś zna dobre leki na te chlerną nerwice ale jakieś ziołowe albo homeopatyczne. lekarz mi zapisal Bellergot ale takie mam po nich zawroty głowy że szok.bardz mi dokucza uczucie lęku i czesty bol serca.żadko mam czas usiąśc przy komputerze ale jeżeli ktoś może mi pomóc będe..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 47

.. ...piersiowej. Może znacie jakieś leki homeopatyczne albo innego dobrego lekarza. Zastanawiam się iśc do jasnowidza może znacie jakiegoś dobrego to mi napiszcie - proszę Nic tu nie pomoze jasnowidz, po prostu natychmiast idz do kardiologa, ja tez mam uczulenie na białe fartuchy, trzesie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 105

.. ...dłużej. Z tego co wiem to leki homeopatyczne nie uzależniają. Ja wcześniej ( przed ciążą ) brałam lek o nazwie spamilan, który przepisał mi psychiatra, i bez problemu odstawiłam go, pomimo że był to lek psychotropowy, nie miałam żadnych jakiś ciągot, tylko objawy powróciły. Na samym..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 121

.. ...leków. Na nadciśnienie są leki dla ciężarnych, ale z psychotropami jest gorzej. Dlatego biorę tylko ziołowe na uspokojenie i jeden homeopatyczny na lęki, depresje i tp. Jak do tej pory z maleństwem jest wszystko w porządku, ale ja bardzo się denerwuję i zamiast ważyć więcej, ostatnio..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 122

.. ...podziwiam, bez leków żyjesz? Leki są codziennie. Moja lekarz stwierdziła, że może jak będę miała drugie dziecko to zajmę się nim bardziej i nie będę myślała o głupotach: ) Jak sobie radzę? Biorę leki homeopatyczne na lęki i depresję, trochę meliski, validol, persen, mentowal. Jakoś leci:..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 758

.. ...mnie to nie dziwi że te leki nie są skuteczne w Twoim wypadku. Deprim to ziołowe tabletki mające na celu złagodzic wczesne objawy depresyjne natomiast sedafi pc jest to łagodny lek homeopatyczny ,stosowany czasem także już u małych dzieci w celu zmniejszenia pobudzenia nerwowego, który..

Nerwica w ciąży - Str. 44

.. ...lękowa? bo jesli bierzesz leki antydepresyjne po ktorych czujesz sie dobrze, to moze to depresja lękowa...Niestety nic nie wiem na temat leków homeopatycznych, ale zyczę Ci wszystkiego dobrego i głowa do góry; ) Dzieki nowa za podpowiedx, bede dzisiaj siedziec z glową w parze; ) Andzia a..

Nerwica w ciąży - Str. 197

.. ...nieplanowanej ) i odstawiłam leki aby nie zaszkodzić maleństwu.Brałam Paromerck i Fluanxol.Czuję się strasznie,jest mi źle i cała się trzęsę.Zaczęłam brać tabletki homeopatyczne Sedatif Pc,ale mało pomagają.W przyszły wtorek wszystko się wyjaśni,ale do tego czasu nie wiem jak mam sobie..

Problemy ze snem, stres, nerwowość, chwiejność emocjonalna, nerwica?

.. ...wykupić jakieś dobre leki homeopatyczne i to od zaraz.kilka lat temu też tak chorowałami po lekach było juz ok.( leczenie psychotropami około 9mies ).Po 3 latach znów czuje lekkie osłabienie,ale żadnych psychotropów sama homeopatia.pomaga. Jest dobry lek L72 ( poczytaj w necie..