Leki lexotan

Nerwica - czy na pewno? - Str. 140

.. ...pozytywnie i wierzyc, ze te leki Ci pomoga. Ja jak zaczelam brac lexotan to naprawde wierzylam ze on mi pomoze i bedzie potem wszystko dobrze i nie bralam go dlugo, byl to jedyny lek na recepte jaki mialam, teraz jak jest mi ciezko to biore ziolowe. Pozdrawiam Was dziewczyny i wszystkie..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 4

.. ...nerwic. przepisal mi dwa leki: lexotan i fluanxol. Lexotan do dzis nosze zawsze w torebce, to takie moje kolo ratunkowe, sama swiadomosc ze go mam wiele mi daje, a biore jak czuje ze mam jakis slabszy dzien, ale nie czesto. Po tym fluanxolu to bylam zwolniona w dzialaniu, ale pracowalam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 791

.. ...już 7 lat.na początku leki ziołowe potem pół roku lexotan,a potem rok przerwy i... niewytrzymałam - teraz od półtora roku jestem na velafaxie ale w chwili obecnej już na dawce podtrzymującej .chce odstawić ale to niejest łatwe!aj.te obawy,zawroty głowy i załamanie jak pomyśle czy dam..

Lexotan - skutki odstawienia

.. ...Doxepin jest dość starym lekiem i trzeba wkroczyć z lekiem nowej generacji. Dostałam Zoloft ,2 razy dziennie. Po upływie około dwóch tygodni poczułam, że lęki odchodzą. Zaczęło mi się poprawiać samopoczucie. Postanowiłam z powrotem zacząć chodzić w tłoczne miejsca. Podróż busem już też..

PZYJMOWANIE LEKÓW

.. ...otrzymałam następujące leki asertin 50 choć nie czuje się po nim zbyt dodrze i mam raczej mase napadów lęku i natrętnych myśli ,rano również sulpiryd pliva 50mg,taka sama dawka sulpirydu pliva w południe i imovane 7,5mg na noc,doraznie lexotan 3mg i czy ktoś zażywał podobne leki albo..