Leki na anemię

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 118

.. ...wcześniej ja za swoje leki płacę niewiele,a postepy są.Życzę powodzenia. Witajcie : ) I znowu jeden dzień mamy na boku.. Byłam jeszcze raz dzisiaj w aptece i bardzo długo rozmawiałam z panem farmaceutą i trochę mnie pocieszył. Zalecił mi wizytę u psychologa a nie u psychiatry gdyż jego..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 98

.. ...zaspytam.Czy Ty bierzesz jakieś leki? witajcie ja ledwie żyje własnie wrocilam od kardiologa jedna pani doktor,ktora sie wlasnie wyznała na moim serduszku, od razu jak mnie zobaczyla to najpierw mowi ze mam zrobic badanie krwi bo pewnie mam anemie,po badaniu mowi ze mam nieduże szmery..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 395

.. ...domowa dała mi spowrotem leki na nadciśnienie które brałam przed ciążą, ale powiedziała, że ciśnienie jeszcze może mi skakać bo nie doszłam jeszcze do siebie po porodzie i to normalne bo hormony szaleją: ) Jutro muszę zrobić badania krwi na anemie, cukier i cholesterol i popołudniu..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów? - Str. 2

.. ...ale nie chodzę głodna, leki te które zalecili w szpitalu , poza tym ruch , spacery co najmniej 3 - 4 razy w tyg ...czuje sie różnie ,( ja dodatkowo mam silną anemię - zaraz po zawale zaczęło strasznie mi spadać żelazo ) w domu robię prawie wszystko ( tylko w zwolnionym tempie : ): )...i..

Bajpasy i ataki dusznicy bolesnej

.. ...nerkami czy to ma związek proszę niech mi ktoś napisze. Moja psychika też jest słaba biorę leki miałam juz anemie teraz mam wysypke wszystkimi objawami się martwię nie wiem jak długo to będzie tak boleć?..

Częstoskurcz, kłucie, lęk oraz silne mdłości i kłopoty z oddechem

.. ...nerwoból i kazał brać leki na uspokojenie ( względnie działają ). Podczas dużego wysiłku po pewnym czasie nie mogę swobodnie oddychać, przy głębszym wdechu mocno zbiera mi się na wymioty i ciśnie pod mostkiem. Morfologia ok - tylko hemoglobina niewiele ponad poziomem anemii. Nie palę..

Drętwienia nóg i niedociśnienie po IPOREL?

.. ...bierzesz jeszcze inne leki? Czy mówiłas o tm lekarzowi?Może tu jest przyczyna. Od 10 lat sterydy, i co jakiś czas zmieniam przestające działać leki na ciśnienie, ostatnio oprócz Iporelu, nitrendypina i metocard, na anemię hemofer, vitb6 i kwas foliowy, miesiąc temu odstawiłam..

Nieustanne zawroty głowy! Pomocy!!

.. ...moze bierzesz jakieś leki które powodują spadek? Jedyne leki jakie biorę to witamina PP na trądzik i nie sądzę by miały jakiś związek z moim samopoczuciem. Też myślę, że to może być ciśnienie, bo teraz na wieczór czuje się dużo lepiej. Jutro mam zrobić wyniki czy to nie anemia, jeśli się..