Leki na astmę

Przeszczep wspomagającego serca

.. ...latach usunąć przeszczep. Wówczas okazało się, że Hannah nie wymaga juz podawania leków, a jej niegdyś chore serce prawidłowo pracuje. Teraz jest prawie całkiem zdrowa - przyjmuje tylko leki na astmę...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 781

.. ...wystraszyłam się i biorę teraz leki od astmy regularnie. Są one bardzo teraz łagodne i nie obciązające organizmu. Jesli masz takie uczucie duszenia przejdź się do lekarza. Ja ciągle mialam rozerterkę czy to asma czy nerwica. Ale nerwica napędza astmę bo astma jest chorobą..

Tachycardia - za mocne bicie i zaburzona akcja serca

.. ...minute, dostałam ostatnio leki, ale niestety nie mogę brać dość skutecznych, ponieważ mam w dodatku astmę, stenozę aortalną no i też cierpię na omdlenia wazowagalne. Ale jeśli przestrzega się, zaleceń lekarza to wszystko jest ok, a i napady są rzadsze. Pozdrawiam. A sposób z oddechami..

Wypadanie włosów a metocard

.. ...stwierdził i dostałam leki ale nadal nie mam siły .Dodam,ze choruję tez na astmę oskrzelową od 15 lat i u mnie ten metocard nie powoduję zadnych dolegliwosci związanych z astmą,mimo,ze czytałam ,ze jest przy astmie niewskazany . Ja niestety nie mogę odstawic tego leku bo mam problem,ze..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 5

.. ...nerwica )i wypisał mi leki:serevent,alvesco i ventolin( ten ostatni w razie * * ataku astmy * * .po ok 3 tygodniach miałam odczuć poprawe ale tak się nie stało.dodam tylko ze tydzien byłam w szpitalu.spirometria dobra ale zrobiono mi próbę histaminową która wyszła dodatnia co niby na..

Dobry diagnosta do arytmii serca

.. ...itp. Lekarz zmienił leki i kazał czekać na ich działanie. Wspominał tez coś o możliwości ablacji w przyszłości. Tymczasem duszności się nasilają, pulmonolog leczył mnie już na chlamydię, grzyba, alergię i astmę, a ja ciągle mam wrażenie, że duszności są od serca. Kilka miesięcy temu..

Powiększone opuszki palców a choroba serca

.. ...pomagaja najprostrze leki bez recepty. nie mniej... czy powinienem udac sie z tym do lekarza? Pocieszę Cię,że mój brat ma astmę oskrzelową i też ma palce pałeczkowate,lecz jego lekarz prowadzący uparcie twierdzi,ze nie są one spowodowane tym schorzeniem.U niego to po prostu taka..

Betaloc + leki wziewne (astma sezonowa)

.. Witam, od niedawna zażywam lek Betaloc ZOK 25 - zdiagnozowana tachykardia i arytmia. Przyszło lato i zaczęły latać ześwirowane pyłki traw i drzew przez co mam duszności - astma sezonowa. W zeszłym roku pomógł mi Zafiron. Z tego co wiem nie można brać jednocześnie betalocu i leków wziewnych na astmę. W takim..