Leki na dyskopatie

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. ...niesterydowe leki przeciwzapalne ( diclofenac, nimesulid ), miorelaksanty ( np. baclofen ) i leki z grupy benzodiazepin. W niektórych przypadkach stosuje się czasowe unieruchomienie szyjnego odcinka kręgosłupa...

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...Powtarzam, zamiast na leki objawowe i USG, wydajcie na kurs masaży u dobrego, doświadczonego masażysty. Pozdrawiam, Paweł mam podobny problem i kardiolog sugeruje dyskopatię kręgosłupa w odcinku płucnym a konkretnie chodzi o kręgi Th1 do Th3.( unerwienie kręgosłupa )Więcej..

Dyskopatia L-S

.. ...fizjoterapii, nic nie pomogło. leki p/bólowe tylko minimalizują ból, ale nie można przecież cały czas byc na lekach. problem polega na tym, że mimo że ćwiczę mięśnie kręgosłupa ból jest coraz większy, od niedawna nawet zaczął pojawiać się ból w prawej kończynie i miednicy przy dłuższym..

Szybko się meczę, czasami piecze mnie w mostku a badania nic nie wykazują

.. ...lekarki bo muszę brac leki przeciwbólwe by jakos prosperowac.Gdy lekarka usłyszała ,ze chce go prześwietlic stwierdziła ,ze mi to nie potrzebne bo nawet jeśli tam cos sie dzieje np. dyskopatia to przeciez i tak nie będę poddawac sie operacji .Mimo jej takiego stwierdzenia powiedziałam..

Dyskopatia - bóle kręgosłupa i drętwienie kończyn

.. ...tylnich.Niestety ale żadne leki które dotąd przyjmowałam nie odniosły spodziewanego efektu a były to min.nimesil,olfen.tolperis,milgamma.Jestem załamana poniewaz,ból postepuje,oraz bardziej dretwieja mi dłonie.Jeśli ktoś cierpi na podobne dolegliwości bardzo prosze o rade i jakies..