Leki na gorączkę

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 273

.. ...a ja wyleczyłam się mlekiem z miodem i czosnkiem( ohyda,ale da się wypić... ),kanapkami z czosnkiem, płukaniem buzi szałwią i herbata malinową - naturalnie bo bałam się brać leki wię tylko apap na zbicie gorączki. Ogólnie już staram się nie załamywać,czasem są gorsze dni,częste bóle w..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 2

.. ...oczywiście dodatkowe leki obniżające gorączkę, czy też wspomagające odkrztuszanie. Teraz mam zalecone leżenie przez tydzień w domu, a następnie udaję się pod opiekę kardiologa...Wiem doskonale jak się czują wszyscy, którzy przeszli tą chorobę. Sam jestem facetem, który do tej pory..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 3

.. ...psychiatra przepisał mi leki..po 2 dniach czułam się że serce mi wyskoczy,nie mogłam wstawać,miałam bóle głowy.Wezwany internista gdy zobaczył leki od psychiatry nawet mnie nie zbadał.2 dni pózniej gorączka doszła do 42st wezwany lekarz..niestety z innego miejsca,a to był ten..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 124

.. ...ma serca. Musze wziąć leki i się położyć. Mały znów ma gorączkę. Jutro muszę z nim iść do lekarza. Oczywiście kolejny dzień z dzieckiem bez męża, ale jakoś przetrwam. Bardzo sie ciesze, że te ostatnie sprawy z dziewczynami maja taki finał. Wiem, że szybko nie będzie dobrze, ale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 127

.. ...odsyłanie do psychiatry po leki..... hej dziewczyny! Pomyślałam,że miałam się mobilizować więc zamiast spać wzięłam się za porządki bo zaniedbałam ostatnio dom przez to wszystko.Idzie mi wolno,ale lepsze to niż nic.Znowu gorączkuje,mam 39,ale to u mnie częste jak mam problemy więc się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 174

.. ...się zle, wchodzi na leki...znosi to podobnie jak ja gdy zaczynam brać coś nowego... Zdjęcia właśnie lecą. Na planete właśnie zaczął się ten dokument. Iwonka, od czego ta gorączka znowu? Iwonuś znowu gorączka?czyżby z nerwów ,ja tez tak mam jak bardzo się denerwuję w tamtym roku szłam na..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...Przez wiele lat brałem leki przeciw zapalne ( na chorobę kręgosłupa ), zdarzały się też sterydy. W sumie nie wiem od jak dawna mam obniżoną temperaturę; dawniej mierzyłem tylko gdy wydawało się, że mam gorączkę, ale termometr pokazywał wtedy ok. 36,6. Więc może miałem temp. niższą, a gdy..

Ból po prawej stronie pod żebrami po kaszlu

.. ...bolec brzuch, nie mam rowniez goraczki Od wczoraj mam kaszel, a jak kaszle boli mnie brzuch. Tak jakby kuło. Lekarz przypisał mi standardowe leki ( mam też gorączke ) gripex itd. Zobaczymy czy pomoże...

Nerwica? chrupanie w gardle

.. ...stronie szyi ) otrzymałem leki, kaszel gorączka itd. przeszło ale pulsujący ból nie, więc wybrałem się ponownie do lekarza stwierdził, że to wina migdała i gardło jest czyste, więc przepisał mi lek eurespal, i po 4 dniach po braniu tego leku nastąpiło to dziwne irytujące chrupanie w..

Bajpasy a ból ręki i wysoka gorączka

.. ...do szpitala, ustawili leki i chwilę było znowu dobrze, aż do przedwczoraj. Obudził go w nocy rwący ból ramienia i ręki oraz ból brzucha. Rano poszedł do lekarza rodzinnego, więc zostały przepisane silne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne - dla chorych terminalnie. Po lekach jest dobrze,..

Stan podgorączkowy i osłabienie organizmu

.. ...temp.jakie stosujesz leki.Czy występuje biegunka?Może leczą Cię na grype jelitową a Masz zakażenie bakteryjne. wacha sie od 36.3 do 37,3 od Poniedzialku tego tyg grype jelitową przechodzilem tydz temu bylem juz zdrów w ta sobote i brałem lekarstwa przepisane przez lekarza on tez mowil ze..

Arytmia, gorączka, kołatanie serca

.. ...u mnie POChP - biorę leki - Servent Dysk i Flixotide Dysk. Od około 5 miesięcy zaczęłam dostrzegać u siebie niepokojące objawy ze strony serca - okropny, kłujący ból, niesamowite kołatanie, tachykardia powyżej 100 na minutę. Poszłam do kardiologa - EKG nie wykazało żadnych niepokojących..

Zapalenie wsierdzia - objawy i przebieg

.. ...miesięcy, ponieważ podawane leki na chwile zmniejszały moje dolegliwości, następnie po zaprzestaniu brania leku wracały. Później okazało się, że brałem lek na który bakteria nie była odporna. 2. gorączka = na początku w dzień około 38 st.C wieczorem 39 - 40 st.C. W końcowej fazie przez..

Operacja na sercu i komplikacje

.. ...poprawnie, odstawili leki ( 13.08 ). Tata jednak sie nie budził. 17.08. ordynator był bardzo zaniepokojony i zarządził tomograf głowy, który rzadnych zmian nie wykazał. Jednak wieczorem doszło do gorączki i praca serca nie była już poprawna. Po naradzie lekarzy stwierdzono, że trzeba..

Liczne dolegliwości i stan podgorączkowy

.. ...nadbrzuszu, ale leczenie tym lekiem ma trwać 4 tygodnie, a dopiero minął tydzień. Aktualnie mam miesiączkę, ale za 4 dni kończę i idę na USG piersi, muszę koniecznie zbadać * to coś * co jest w mojej piersi ( mam ogromną nadzieje, że to tylko jakiś włókniak, jest miękki, przesuwalny i..

Ból w klatce piersiowej.

.. ...Przez tydzień brałam leki typu Fervex oraz syrop wykrztuśny. Po tygodniu objawy nie ustąpiły, kaszel się wzmocnił, w nocy był suchy i męczący, rano i wieczorem natomiast bardzo dużo odkrztuszałam. Gorączki nie miałam, raz doszła mi temperatura do 37,4, zazwyczaj jednak koło 36,8 - 37...

Stan podgorączkowy po chorobie

.. ...Proszę o radę. A brałaś leki osłonowe przy antybiotyku? Lekarz stwierdził, że nie są one konieczne i mi ich nie przepisał ( dodam, że jestem w Szkocji )... Radził, żebym piła codziennie kefir i jogurty, no i tak robiłam. Miałam też w domu trochę tabletek osłonowych, które mi zostały z..

Niedomykalnośc zastawki a ANGINA czy może to pogorszyć

.. ...końca wciąz wszystkie leki, zapisane przez lekarza. NIe sądze jednak, by choroba uszkodziła zastawkę w ciągu dwóch dni. Ten ból w ręku mógł byc spowodowany atakiem gorączki reumatycznej. Miałam coś takiego w wieku 7 lat. Towarzyszyła temu wysoka gorączka ( 40 st. C ). NIedomykalność..

Ciągłe zbieranie się płynów w woreczku osierdziowym

.. ...i ściąganie płynów. Leki, między innymi sterydy, nie pomagają. Lekarze rozkładają bezradnie ręce, nie wiedzą jak pomóc. Może ktoś ma wiedzę na temat leczenia takiego przewlekłego stanu w woreczku osierdziowym. Nie wiemy już kogo prosić o pomoc :( A może ojciec ma zapalenie wsierdzia? Ma..