Leki na menopauzę

Menopauza czy serce?

.. ...moze trzeba zmienić leki lub dawki... Mam identyczne objawy takie jak Pani . Mam 49 lat mówia ,że to menopauza.Jadę dzisiaj do ginekologa . U kardiologa byłam i robiłam wszelkie badania i serce jest w porządku . Nie moge z tymi objawami funkcjonować zwłaszcza ,że jest mi słabo i mam..

Menopauza czy serce? - Str. 2

.. ...ale dobrze reaguję na leki - być może i leki są coraz bardziej skuteczne. Ja miałam do tego artymię, trwało to kilkanaście lat - i 1,5 roku temu poddałam się ablacji i po arytmii ani śladu. Życzę Ci zdrowia i szybkiego powrotu do dobrego samopoczucia. Pozdrawiam. Bardzo proszę o radę...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...,miałam dużo problemów,leki typu magnez ... brałam nieregularnie.jestem ciekawa ile masz lat,pytam dlatego że jak sie wchodzi w okres menopauzy to tak sie dzieje.najlepiej idz do kardiologa na badania,bedziesz spokojniejsza,wiem po sobie.napewno jestesmy z różnych miast,szkoda bo bysmy..

Nerwica w ciąży - Str. 120

.. ...gorsze, bo bierzemy silne leki, ktore teoretycznie moga zaszkodzic dziecku. Stad duzo ludzi mowi - najpierw sie wylecz, a potem zachodz w ciaze!!! Bzdura!!! Z nerwicy mozna czasem wcale nie moc sie wyleczyc i co wtedy??? Mamy zrezygnowac z macierzynstwa?? Czekac i leczyc sie az nas..

Nerwica w ciąży - Str. 129

.. ...moze jak zaczniemy brac leki??????// kiedyś słyszałam,że po menopauzie przechodzi, ale może to być tylko skleroza. w sumie zapomnieć o nerwicy, to kuszące... . powiem ci że najgorzej było w młodszym wieku, z czasem ta moja nerwica stała się latwiejsza do opanowania lekami, ja nauczyłam..

Przyczyna ostrych bóli głowy

.. ...chociaż pomagały jakieś leki. ż bólu robi mi się słabo i niedobrze. Czasem nawet kręci mi się w głowie. Jestem niskociśnieniowcem,czy może to mieć coś wspólnego z tak silny bólem głowy? po prostu masz migreny i pomęczysz sie troche mnie znikły w okresie menopauzy a trwały z 15 lat..

Meridiany serca

.. ...naturalnemu. Stosujemy leki roślinne, przede wszystkim głóg. Stosuje się zarówno kwiat i owoc, ponieważ ich działanie wzajemnie się uzupełnia. Poza tym do tej grupy leków należą także jemioła, melisa i serdecznik. * O takim czymś nie słyszałam ale jestem w okresie menopauzy ok.6 lat i..