Leki na nerwica

Nerwica natręctw

.. ...natręctw polega przede wszystkim na psychoterapii. Sięga się także po farmakoterapie: leki antydepresyjne z grupy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny oraz silne trójpierścieniowe antydepresanty...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 25

.. ...budzą w nocy. Biore leki antydepresanty o 2 tygodni i atenolol 0,25 rano i czasem 1/2 tabletki wieczorem dochodż do tego bule krengosłupa i w okolicy łopatek czy to po prostu nerwica czy może jakas wada Doktorze O.K. jest Pan chyba najmilszym lekarzem pod Słońcem! Podziwiam Pańskie..

Echo serca - Str. 11

.. ...Wczasie leczenia w/w lekiem wszelkie dolegliwości nerwicowe również te sercowe ustąpiły. Po odstawieniu leku po okresie 8 m - cy choroba zaczęła powracać a wiec kołatania, bóle serca itp. Badanie EKG poleił lekarz aby mnie przekonać ze serce mam zdrowe a tu prosze taka niespodzianka!..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...odnawiać narazie testuje leki antudepresyjne i co najwarzniejsze musisz mieć optymistyczne podejście do życia pozdrawiam ; ) Dziękuję bardzo za odpowiedż.Mam nadzieję,że jakoś poradzimy sobie z tą nerwicą i znowu będzie pięknie... Ja złapałem nerwice serca na 2 roku studiów. Na tym tle..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 2

.. ...platka i dostalem jakies leki ale wczesniej wszyscy diagnozowali nerwice.Fakt ze zylem ostatnio w stresie choć w moim mniemaniu nie aż tak silnym.polecam zrobienie echo serca i podzielenie się tą wiedzą.Tylko pamiętajcie że często lekarz wam nawet nie powie że coś jest nie tak.Mi przy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...stan.szukajcie takich ,leki wam nie pomogĄ wyleczyć nerwicy ylko jĄ zagłuszĄ,czasem na długie lata.pozdro. Moja rada: 1. trening autogenny 2. cipramil przez rok lub dłużej 3. sport ( rower, pływanie, bieganie,... ) To mi pomogło, jestem zdrowy! Wiem, ze to może wrócic ale olewam to, żyje..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...zrobić? jak zaczne brac leki to nim to ustąpi to minie duzo czasu a ja muszę iść do szkoły.Błaga m odp CO MAM ZROBIĆ????????? Kaśka - porozmawiaj z kimś o tym. Najlepiej psychologiem. Może w szkole masz? Nie zgodze sie z tym, ze w nerwicy lekowej nie nalezy brac antydepresantow.Czasami..