Leki na opuchliznę

Po operacji by-passów w Zabrzu

.. ...Świnoujściu podawano nam leki moczopędne: Verospiron 50mg,Furosemidum 40mg i Detralex. przy stosowaniu tych leków szybciej schodzi też opuchlizna z nogi z której pobierali żyłę do przeszczepu. Pozdrowienia i powrotu do zdrowia Biber witam... niestety ojciec zostal w szpitalu bo okazalo..

Opuchlizna ciała po operacji wszczepienia by-pasów to normalne?

.. ...lekarzy o pracę nerek - leki na odwodnienie i wątroby. Trudno tak bez znajomości chorej i jej dolegliwości rozmawiać o leczeniu ale nie odpuszczajcie lekarzom, niech Was informuja o wszystkim a Wy o wszystko pytajcie, nie dajcie się stwierdzeniu * że chora jest w poważnym wieku * ...

Obrzęk rąk

.. ...- ) owszem,sa dobre leki niwelujace opuchlizne o nazwie detralex,ale dostepny jest tylko na recepte,i cale szczescie,mozesz podpowiedzic lekarzowi jego nazwe,jezeli uzna ze nie u ciebie przeciwskazan do jego przyjmowania,to gwarantuje ze po dwoch dawkach opuchlizna ustapi. pisze ci o tym..

Dławienie w gardle, uczucie opuchlizny i fobie

.. ...zawroty głowy,niepewność i leki w miejscach publicznych( sklepy,kino itp. ) Mój dzień zaczyna się od myśli co tym razem złego się będzie działo z moim organizmem,jestem już tym kropnie przemęczona w miesiącu jest może tylko kilka normalnych dni kiedy czuje się dobrze...koszmar!! Na..

Dławienie w gardle, uczucie opuchlizny i fobie - Str. 2

.. ...do lekarza po dobre leki,ja obecnie biore Cital 40mg i czuje sie w miare,a gula w gardle to u mnie standart,cwicz oddechy mi duzo pomagaja,jak masz paniki leku,dmuchaj w reklamowke,torbe jednorazowa,obojetnie - dmuchaj tak ze 2 min,pozniej oddychaj normalnie i znowu,zobaczysz to..

Opuchlizna a nacisnienie

.. ...coprestarium i moczapednym lekiem furosemid 40 mg bo prawdopodobnie cos zatrzymuje mi wode w organizmie. dodam ze badania takie jak krew mocz przeswietlenia pluc ekg usg jamy usg nerek dno oka wszystko jest ok : ) aa i do tego bardzo wypadaja mi wlosy nie wiem czy ma to jakis zwiazek (..