Leki na receptę

Niewydolność serca

.. ...i zdrowy styl życia. Leki najczęściej stosowane w niewydolności serca: ACE - inhibitory - inhibitory konwertazy; leki moczopędne - diuretyki; glikozydy; beta - blokery; antagoniści wapnia - blokery receptorów wapniowych. Leczenie zabiegowe niewydolności serca: angioplastyka; by - passy;..

Antagoniści receptora angiotensyny II

Antagoniści receptora angiotensyny II

.. ...mięśniówki naczyń i serca. Leki tej grupy działają hipotensyjnie ( obniżają ciśnienie ) poprzez deaktywację układu RAA ( renina - angiotensyna - aldosteron ). Brak biologicznego działania angiotensyny II objawia się także zahamowaniem resorpcji jonów sodowych i utratą jonów potasowych w..

Alprazolam (Afobam, Alprozomerck, Neurol, Xanax, Zomiren)

.. ...benzodiazepiny. Wszystkie leki z grupy benzodiazepin działają poprzez receptor GABAa ( jest to również receptor dla alkoholu etylowego ). Leki z tej grupy mają działanie nasenne, przeciwlękowe, przeciwdrgawkowe i uspokajająco. Są stosowane w leczeniu bezsenności, w leczeniu zaburzeń..

Atenolol

.. Atenolol jest lekiem z grupy beta - blokerów ( beta - adrenolityków ). Charakteryzuje się wybiórczym działaniem na receptory beta 1 ( jest kardioselektywny ). Działanie atenololu polega na hamowaniu wpływu układu adrenergicznego na układ bodźcoprzewodzący serca ( głównie na węzeł zatokowy ). Atenolol zwalnia..

Betaadrenolityki (beta-blokery)

Betaadrenolityki (beta-blokery)

.. ...beta - blokerami, są to leki blokujące działanie adrenaliny i noradrenaliny ( układ adrenergiczny ) na receptory beta 1 i beta 2. Leki takie jak propranolol, sotalol, pindolol są nieselektywne, to znaczy blokują zarówno receptory beta 1 jak i receptory beta 2. Atenolol, metoprolol czy..

Citalopram (Cipramil, Citaratio, Citaxin, Oropram, Cital, Cilon, Aurex)

.. ...działań niepożądanych. Leki przeciwdepresyjne starszej generacji, poza hamowaniem wychwytu zwrotnego serotoniny, wpływały również na stężenie domapiny, noradrenaliny, wiązały się z receptorami dla histaminy i acetylocholiny - brak wybiórczości powodował liczne efekty uboczne leków...

Duszący kaszel

Duszący kaszel

.. ...tętniczego. Przewlekły kaszel jest objawem nietolerancji tych leków i stanowi przesłankę to modyfikacji terapii. W takiej sytuacji sięga się po leki z grupy antagonistów receptora angiotensyny ( sartany )...

Miododryna (Gutron)

.. ...sympatykomimetyków. Są to leki działające pobudzająco na układ współczulny, miododryna działa poprzez receptory alfa. Jest to lek o działaniu wybiórczym, to znaczy, że miododryna działa tylko i wyłącznie na konkretną podgrupę receptorów. Są one zlokalizowane w mięśniach gładkich naczyń..

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń rytmu serca (arytmii)

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń rytmu serca (arytmii)

.. Leki stosowane w leczeniu zaburzeń rytmu serca ( arytmia serca ) zwyczajowo dzieli się na 4 grupy. Podział jest oparty na podstawowych mechanizmach działania tych leków, dotyczy głównie ich wpływu na kanały jonowe komórek okładu bodźcoprzewodzącego lub oddziaływania na receptory komórkowe. Do pierwszej grupy..

Medazepam (Rudotel)

.. ...grupy benzodiazepin. Leki z tej grup działają poprzez receptor GABA, modyfikując przepływ jonów chlorkowych i działanie układu GABA - ergicznego w mózgu. Jest to ten sam receptor poprzez który swoje działanie wywiera alkohol, stąd benzodiazepin nie wolno z nim łączyć. Zwiększa to ryzyko..

Karwedilol (Atrap, Carvedigamma, Carvetrend, Coryol, Dilatrend, Vicacor)

.. ...nowej generacji. Jest lekiem nieselektywnym, blokuje zarówno receptory beta 1 jak i receptory beta 2. Jego dodatkowe działanie polega na blokowaniu receptora alfa 1. Działanie wynikające z blokady beta jest podobne do innych nieselektywnych betaadrenolityków ( zmniejszenie częstości..

Sulpiryd

.. Sulpiryd jest lekiem z grupy neuroleptyków. Nazwa handlowa leku dostępnego w Polsce jest tożsama z nazwą między narodową aktywnej substancji preparatu. Mechanizm działanie polega na wybiórczym blokowaniu receptorów D2 w ośrodkowym układzie nerwowym, czyli na modyfikacji przewodnictwa dopaminergicznego w..

Aliskiren

.. ...aldosteron ( układ RAA ). Leki blokujące powstawanie lub działania angiotensyny ( inhibitory konwertazy na przykład enalapril, antagoniści receptorów np. losartan ) oraz antagoniści aldosteronu ( np. spironol ) mają już stałe miejsce w standardach leczenia nadciśnienia tętniczego...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 110

.. ...zabaluj.Co bierzerz za leki.Wszystkie lekarstwa bez recepy jakies ziolowe to nic nie dawajom słabizna...Pozdro. Dziekuje wam za odpowiedzi : ) bardzo chciałam wziąć ten ślub bo bardzo kocham swojego męża tylko tak jak już wcześniej pisałam na chwilę obecną nie umiem okazać mu uczuć tak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 114

.. ...dziennie.najwyżej.Te leki są drogie a brać 3xdziennie to musisz sporo wydawac na recepty.Napisz czy pracujesz i jak u Ciebie przebiegał bądz przebiega ten trudny okres przejściowy.Czy bierzesz dodatkowo jakieś hormony .Pozdrawiam. Witam Krysiu!!!! Pytasz czy pracuje??Tak obecnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 169

.. ...ok.miesiac do tego 2 inne leki ale nie umiem rozczytac sie z recepty.Wieze,ze ci sie uda przezwyciezyc strach przed szpitalem. Pozdrawiam was wszystkich mocno. P.S to prawda ze przed swietami jakies humory troszeczke lepsze. Iwonko gratuluje ze udało ci się pomalować pokój syna ja nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 398

.. ...dostaniesz jakieś konkretne leki albo tak jak Iwonka kup w aptece coś bez recepty A gdzie nasza Aga zabłądziła? Może rehabilitant okazał się niezłym ciachem i na kawkę z nim ruszyła( hihihihihih ) Agi dalej nie ma ......chyba naprawde poszla sobie gdzies na kawusie i ciacho.... ) No..

Tachykardia i metacord 50

.. ...Oczywiście jak wszystkie leki nasercowe wydawany jest ścisle na receptę. Nie muszę chyba pisać że jakiekolwiek przedawkowanie może się źle skończyć. Ja miewam napady szybkiego tętna, niemniej bywa że spada mi ono poniżej 60 uderzeń - w tej sytuacji u mnie lekarz nie zdecydował się na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 85

.. ...sie jeszcze z takim lekiem napisz na innym forum może tam znajdziesz pomoc. mario znalazlam informacje że lek cital to lek z grupy przeciwdepresyjny, przeciwlekowy ,na recepte. Witajcie Wszyscy : ) u mnie dzisiaj nie moge nazekac tylko glowa mnie boli ale jakos daje rade nawet..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 111

.. ...sprobuj sobie kupic jakies leki uspokajajace ziolowe bez recepty, no i idz do rodzinnego lekarza zobaczysz co On na to. Powodzenia i napisz jak juz bedziesz cos wiedzial. Hej Dziewczyny! Jakos ostatnio nie umiem zabrac sie do pisania.Nic mi sie nie chce,a teraz jeszcze przez ta noge to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 113

.. ...czy bierzesz jakies leki jesli nie to idz do lekarza a poki co wykup sobie ziolowe bez recepty. Dopiero teraz zobaczylam Twoj ostatni post nie wiem pij do tego jakies herbatki ziolowe ja czesto pilam nerwosan a jak masz dusznosci to bardzo pomaga amol z cukrem Najbardziej niedaje mi..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 140

.. ...pozytywnie i wierzyc, ze te leki Ci pomoga. Ja jak zaczelam brac lexotan to naprawde wierzylam ze on mi pomoze i bedzie potem wszystko dobrze i nie bralam go dlugo, byl to jedyny lek na recepte jaki mialam, teraz jak jest mi ciezko to biore ziolowe. Pozdrawiam Was dziewczyny i wszystkie..

Niski puls i nadciśnienie

.. ...nadciśnienie,zwlaszcza,jesli biorą leki hipotensyjne działające głównie na receptory znajdujące się w sercu. Jeśli bardzo Ci to przeszkadza,skontaktuj się ze swoim lekarzem,a on Ci na pewno jakoś pomoże: ). Pozdrawiam!: ). Wskazania Twoje wydają się być wskazaniami zdrowego człowieka...

Dodatkowe skurcze - Str. 140

.. ...musiała brać jakies leki do końca życia... a magnez chyba zacznę od zaraz, w końcu to suplement diety bez recepty, więc chyba nie zaszkodzi... eeee.jak nie ma komorowych to jeszcze lepiej: ) taka ilośc nadkomorowych jaką masz mozna łatwo skorygować i na pewno nie jest to nic groźnego: )..

Dodatkowe skurcze - Str. 162

.. ...tak pic jak sie bierze leki inne?? aha i takie do was pytanie przy tych lekach to mozna łykac tabletki przeciwbólowe?? ibuprom konkretnie... Piorenko, jak nie ma takiej możliwosci zeby nie powiedzieli, skoro właśnie wystąpila taka mozliwosc: ) zresztą nieważne. pap elwirka to sa ziolowe..

Dodatkowe skurcze - Str. 289

.. ...szalona idea ... odstawic leki ? jasne , ja b.chetnie - ale w warunkch szpitalnych - wkazdej ulotce jest wyraznie NAPISANE o możliwych skutkach tego : - przelom cisnieniowy, efekt odbicia - szalenstwa rytmu, skoro wczeniej receptory byly poblokowane ... - nagły ...no ...wiadomo.. nie..

Skurcze dodatkowe w nerwicy

.. ...,czy bierzesz jakieś leki? , czy skurcze te masz codziennie i w jakich sytuacjach? co z używkami? itp witam.miewam je praktycznie codziennie.choc zdarzaja sie dni w ktorych ich nie odczuwam albo nie wystepuja.moja recepta na nie jest wysilek fizyczny( regularnie biegam - praktycznie..

Niedomykalność zastawki mitralnej a wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...lekarzem bo sa to juz leki na recepte ja miałam zalecony aspargin i propranolol ( 5 mg ) ale to byla dla mnie zbyt mała dawka i zwiekszył mi lekarz na 10 mg. ale o tym musisz juz rozmawiac z lekarzem. Na własna reke mozesz wziąć jedynie aspargin. Swoja drogą dziwne ze lekarz stwierdził u..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 18

.. ...Ponadto Aspargin jest lekiem lekko muspokajającym. Mój brat również miał nerwice serca, kołatanie i dodatkowe skurcze, a po zażycie leku Aspargin, objawy całkowicie ustąpiły. Oba te leki są sprzedawane bez recepty. Radzę chorym na nerwicę serca spróbować. Wszystkich chorych na nerwicę..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 68

.. ...takie dziwne chwilowe leki.I powiem tak zaczelam sie martwic juz na powaznie - lekarze mi nie pomogli tak samo jak Tobie.mam w domu fajna ksiazke pani Górnickiej - apteka natury.Tam sa recepty na rozne dolegliwosci.przeczytalam jeden list pana po zawale i Pani Gornicka zabronila jesc..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 85

.. ...zna jakies sprawdzone leki na nerwice serca?tylko takie bez recepty.PROSZE NAPISZCIE MI BO TE,KTORE JA URZYWAM SA CHYBA ZA SLABE DLA MNIE,Dalej szaleje mi serce nie moge sie akoncentrowac!!!!!nie daje sobie z tymm rady odpiszcie prosze Opisywane przez Was objawy mogą być spowodowane..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 141

.. ...czy zaczelas brac te leki.mam 26. Do aga Zjadłam dzisiaj małe śniadanie, zupe na obiad a teraz bede jadła zupe mleczną. Powoli idzie mi jedzenie, ale jakoś daje radę. Tabletek na razie nie biore, bo recepty mam nie ważne. W przyszłym tygodniu idę do psychiatry to napewno przepisze mi te..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...leczenia i tak jak ty biorę leki oraz magnez to podstawa niedobór wit b 12 też ma wpływ na stany depresyjne ale to trzeba zbadać tez będę to robić za tydzień mam wizytę u hematologa z tego co wiem tylko on może dać skierowanie prywatnie kosztuje około 70 zł najleepiej brać kwas foliowy..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 20

.. ...czy bierzecie jakies leki, jezeli tak to prosze podajcie jakies nazwy, oczywiscie najlepiej tych ktore dostane bez recepty, i tak jutro lece do tego lekarza ale z doswiadczenia wiem ze trudno im zastosowac niestety wlasciwe leczenie. z gory dzieki, mam nadzieje ze dotrwam do rana:( ( (..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...przepisał mi jakies leki uspokajające.. recepta oczywiście poszła do niszczarki, a ja kupiłam sobie nowy rower : ) Ale kulka nadal mnie nie opuszczała. W jednym z pierwszych postów na tym forum przeczytałam, ze trzeba kochać swoje gardełko, przytulić je i czule do niego przemawiać : ) to..

Szukam wsparcia - tachycardia, nadciśnienie, trójglicerydy

.. ...jest potrzebna, są też leki ( ale na receptę ), które skutecznie działają obniżająco na poziom cholesterolu, a dodatkowo mają trochę innych fajnych działań ochronnych na śródbłonek naczyn krwionośnych, czyi miejsce gdzie mogą się pojawiać niekorzystne zmiany prowadzące w efekcie do..

Bóle lewej strony klatki piersiowej

.. ...rewelacyjnie jesli masz leki i obawy - Hydroksyzyna Ci pomoze - chyba na recepte,jest bezpieczna,albo poszukaj jakis lekow antydepresyjnych bez recepty: ) a czy moglbys napisac jakie odzywki bierzesz? mam nadzieje ze zadne koksy;/ co do silowni... zamienilbym ja narazie na cwiczenia..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...bez bedzie szybciej bo leki te nie wymagają recepty ha ha na myśli mam wit b. i jakaś maśc p.bólowa i tak już rok jak mnie naparza co robić ??? Melisa i rumianek picie ponoc to uspakaja tak wyczytalem na jednym z innych forow Kłucie pod żebrami Czasem u osób zdrowych, zwłaszcza młodych,..

Czy mam nerwicę?

.. ...nerwica? Czy jakieś lekkie leki sa w stanie mi pomóc? Nie chciałbym iść do psychologa i psychiatry... szczerze mówiąc jest to dla mnie ostateczność, są w aptece jakieś średniej mocy leki uspokajające bez recepty? HELP! Cześć! faktycznie trochę to Ty w życiu już przeszedłeś...Objawy o..

Gula w gardle

.. ...) ) ) aha ;] a jakie leki brac badz co mozna zrobic aby to zniknelo? wiem coś na ten temat ja często mam też taka kluchę w gardle. jest na to lekarstwo nazywa się Mix Nervina jest to lek robiony w aptece na receptę. Stosuje go gdy zachodzi taka potrzeba, przypisała mi go pani dr..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 153

.. ...gniewaj się,że pytam o leki,wiem że biorąc je czułas się dobrze ,.Mogłas pójść do rodzinnego i on też by Ci wypisał recepte,a męża trzeba było przycinąć i na pewno coś by wykombinował. Iwona jednym słowem mile spędzilaś niedzielę,słyszalam,że tam w Białce Tatrz.jest ślicznie,ktos z moich..

Ból podobny do bólu wzdęcia, a może to?

.. ...tylko przez te diabelne leki. Lekarz powiedział że przeciwbólowe to jedynie Paracetamol nie niszczy żołądka. Mnie zapisali lek:ORTANOL ( tylko na receptę ). I niestety dietka ( sucharki, dużo wody ). Pozdrawiam i łączę się w bólu. acha jeszcze jedno ten test nazywa się Helicotest. Z tym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 369

.. ...terminu na jakieś ziołowe leki.Polecam Ci relamax jest rewelacyjny.Bużka: ) Zuzanno 22 przepraszam ,że napisałam Zuziu - - jakoś tak wyszło! Doroto dzięki za radę ale czy ten lek można kupić bez recepty? i nie masz za co przepraszać bardzo lubie jak sie do mnie mówi Zuzia....; ) ) ) ) A..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 437

.. ...kiedy psycholog zapisuje leki? O ile mi wiadomo ( Z AUTOPSJI ) recepty na nerwicę zapisuje psychiatra ewentualnie inny lekarz. Psycholog nie jest lekarzem i recept nie wypisuję!!!@ Krystynko3 a co u Ciebie moje serduszko się dzieje?Jak bedziesz miała troszke wolnego czasu to się odezwij..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 982

.. ...roku dostała od lekarza leki na uodpornienie, takie na receptę. I te wreszcie jej pomogły, wcześniej dawałam jej przeróżne bez recepty i niestety nie pomagały. No ale to nie znaczy, ze Tobie nie pomogą. A jeszcze bardzo dobrze jest codziennie na czczo wypijać szklankę ciepłej wody z..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1152

.. ...czy to się nie zmieni.Leki psychotropowe brałam gdy wyszłam ze szpitala po najgorszym ataku jakim miałam.Wtedy jeszcze nie wiedziałam co to jest.P.doktor powiedziała że jestem zdrowa idała mi receptę.A ja stałam na tym korytarzu i nie wiedziałam co ze sobą zrobic.Niby zdrowa a czułam że..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 2

.. ...uczula, może pokarm lub leki. Przekonałem się że lek bez recepty jakim jest Acard źle mi służył. PORADA - zwróćcie się do lekarza przedstawcie taki stan rzeczy i poproście o Claritine. Spróbujcie może to będzie pomoc. Opiszcie czy jest poprawa. Wszystko co zostało napisane w tym poście..

Swędzenie skóry na całym ciele - Str. 3

.. ...znosił świąd ) jest lekiem na receptę. Hamuje pewne funkcje mózgu oraz blokuje działanie substancji własnej ustroju - histaminy, która uaktywnia się m. in. w stanach uczuleniowych. Dzięki tym działaniom preparat znosi uczucie napięcia, niepokoju, strachu, zaburzenia równowagi umysłowej a..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku

.. ...potwierdzić i zastosuje leki antyarytmiczne, lub zaproponuje zabieg ablacji. idz do lekarza po recepte na propranolol i bierz codziennie napewno pomorze to było do micitanki :p o i pij rano siemie przed sniadaniem i wieczorem . Dasz mi nr gg :P ? Mocitanko. Większość objawów może dawać..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 20

.. ...angina....znowu antybiotyk i leki od grzybicy bo układ pokarmowy nadal wyjałowiony i teraz jeszcze ropne zakażenie gardła...Taki już mój los. Ale dostałam dwie recepty : ) ) Jedna na leki a druga wyjazd nad morze i to w najbliżym czasie...Więc niedługo pojadę pooddychać jodem. Kasiek mi..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 71

.. ...czy brałyście jakies leki dostępne bez recepty, np takie na uspokojenie itp przed wybraniem się gdzieś? Bo umówić się chcialam do psychologa, ale w najbliższym czasie się nie da, myślę, że dostanę się dopiero najwcześniej za tydzień. :( a problem tkwi w tym, że mam wielkie trudności w..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 126

.. ...Ale jutro zaczne te leki brac, tylko ja mam przepisane przez tydzien po pol tabletki. A moge brac mniejsze dawki? I kiedy najlepiej brac leki, rano, w poludnie czy wieczor? Wogle nazwy nie umiem rozszyfrowac z recepty, ale jak je wykupie z rana to Wam powiem co to za specyfiki. To znow..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 181

.. ...bez recepty na lęki,niestety trzeba chyba pójść do lekarza i poprosic o cos skutecznego,leki bez recepty to raczej efekt placebo,jednemu wydaje sie ,ze jest lepiej a na innego nie zadziałają,pozdrawiam..

Nerwica i silne napady - jak sobie z tym radzić?

.. ...jakies * lekki * ziołowe leki na uspokojenie bez recepty??? Napiszcie jak sobie z tym radzicie ,takie podtrzymanie na duchu bedzie mi bardzo potrzebne.Z góry dziekuje! Do psychiatry.da Ci leki,bo jak widac ich potrzebujesz.masz z kim pogadac?niektorym to pomaga.pozdrawiam: - ) Witam..

Problem z sercem po używkach (marichuana, papierosy, alkohol)

.. ...Może mam brać jakieś leki bez recepty na serce nie wiem. Zacząłem chodzić na siłownie i uprawiać sport może da jakieś efekty, ale póki co jest tak samo co mogę zrobić? Dodam że moje ciśnienie jest w porządku. Dodam jeszcze że, mam kołatanie serca. A także pieczenie w klatce. Trzęsą mi..

Dokuczliwe zawroty głowy

.. ...półtora roku brałam leki,na początku mi pomagały a potem już nie.Jeżeli ktoś ma takie dolegliwości i wie jak sobie z nimi radzić to proszę napiszcie... Co bralas.?wymien nazwy. najpierw bioxetin przez rok potem przepisano mi fluanxol ale ciągle chciało mi się po nim spać. To wez Betaserc..

Powiększone opuszki palców a choroba serca

.. ...pomagaja najprostrze leki bez recepty. nie mniej... czy powinienem udac sie z tym do lekarza? Pocieszę Cię,że mój brat ma astmę oskrzelową i też ma palce pałeczkowate,lecz jego lekarz prowadzący uparcie twierdzi,ze nie są one spowodowane tym schorzeniem.U niego to po prostu taka..

Bóle w klatce piersiowej i nierówne bicie serca

.. ...wszystkich o pomoc .jakie leki moge kupić bez recepty w uk moze ktos wie , znacie moze jakiegoś kardiloga w moim mieście northampton dodam jeszcze ze byłem z tym u psychiatry przepisał mi doxsepin i pomógł mi na 2 tyg potem pomalutku sie odzywały te bule a z póżniejszym czasem przeszło..

Czy z nerwicy można się wyleczyć na zawsze? - Str. 2

.. ...ze soba kalmsy i te leki ktore uzywam oczywiscie bez porozumienia z lekarzem..sa bez recepty..a podobno dzialaja.. dzis dzien mamy postanowilam nie brac nic.. ale nie wiem..chce kupic wino mamie i napci sie z kieliszka chociaz:D Dziękuję Ashantus,miło mi i wzajemnie:D no może tak..

Smierdzacy pot

.. ...moze sa na to jakies leki?? i nie mowicie o szalwii bo ona tez nie pomaga;/ Najlepsze i dlugodzialajace sa zastrzyki z botoksu w najbardziej pocace sie miejsca. Nie mieszkam w Polsce to nie wiem czy jest to leczenie refundowane ( w Kanadzie robia to lekarze za darmo ) idź do drmatologa,..

Mam nerwice czy idzie ją zwalczyć?

.. Podajcie leki ktore moga pomoc... hej!mam na imie natala,mam 21 lat i od 2 lat mam nerwice.niestety probowalam wszystkiego,afobam,relanium.jednak pol roku nie biore lekarstw.odstawilam je,bylo strasznie,ale zaczelam brac tabletki na uspokojenie,typowo ziolowe,validol,w aptece bez recepty.powiem ci,ze jakos..

Obrzęk rąk

.. ...- ) owszem,sa dobre leki niwelujace opuchlizne o nazwie detralex,ale dostepny jest tylko na recepte,i cale szczescie,mozesz podpowiedzic lekarzowi jego nazwe,jezeli uzna ze nie u ciebie przeciwskazan do jego przyjmowania,to gwarantuje ze po dwoch dawkach opuchlizna ustapi. pisze ci o tym..

Zapalenie pęcherza moczowego

.. ...tylko wysluchiwał, ale leki musisz brac, jesli masz zapalenie.. ziolowe ktore sa dostepne bez recepty działają wolniej niż te na recepte np. furagin. Ja po tygodniu leczenia byłam już jak nowonarodzona : ) Przy bólach najlepiej jest iść pod gorący prysznic, albo jesli nie masz zamiaru..

Jak radzicie sobie z nerwica lękową? - Str. 2

.. ...nerwicy tez kupilam sobie leki z apteki i bez recepty ,ktore mialy zaczac dzialac po 10 dniach i bylam jak warzywo a do tego doszly jeszcze wieksze lęki,wiec nie polecam nawet tych bez recepty, kazdy czlowiek inaczej na nie wszystkie reaguje...gdy bylam w Twoim wieku to bralam tabletki..

Ścisk w głowie

.. ...miał są na to jakieś leki bez recepty albo sposób jakiś ? każdemu człowiekowi jak się zdenerwuje szybciej bije serce,to normalka.Iże wtedy jest wyższe ciśnienie też.Sam się nakręcasz.Jak nie chcesz iść do lekarza,to się dalej męcz.W takich przypadkach jest potrzebny ktoś,kto ci..

Nadciśnienie i lek Pritor a ogromny spadek libido

.. ...100 to niepotrzebnie leki bierze,wystarczy odpowiednie odżywianie,ruch ,zioła,zero fajek i alkoholu oraz kawy i samo spadnie.Trzeba tylko troche dyscypliny.Lekarze często nadużywają leków,a nie mówią pacjentom ,żeby zmienić tryb życia,zlikwidować nadwagę,cholesterol obniżyć..

Jakie leki postawią na nogi przy nerwicy lękowej?

.. ...Może zna ktoś jakieś leki co postawią na nogi a przy czym nie będą wywoływały kolosalnych skutków ubocznych! Proszę pomóżcie!! Pozdrawiam skutków ubocznych nie dają polskie syropy ziołowe oraz ziołowe ,,Tabletki uspokajające * ,które kupisz w każdej aptece bez recepty.Do tego codziennie..

Przechodzony zawał serca - Str. 2

.. ...dosłownie przypadkowo.Biore leki na nadcisnienie , skończyły sie więc poszłam do lekarza po recepte i chciałam poprosic o inne leki .Mam skoki cisnienia 135/85 , 150/98. Trafiłam na lekarza który nie przepisał mi leków lecz skierował na badanie EKG. Jak wrociłam z wynikiem badania to..

Szukam dobrego psychiatry z Poznania

.. ...rodzinny przepisuje od razu leki przeciw lękowe itp takimi lekami sie szprycowac to powinno byc ostatecznosc,ja tez mialem takie napady lękowe ale się sam z tego wyleczylem bez zadnych lekow.bierz leki ziolowe na uspokojenie z apteki bez recepty moze to cos ci pomoze.pozdrawiam i zdrowia..

Witajcie

.. ...wszystkich dzialaja te leki tylko na mnie nie wiec nie bralam ich zaczelam na swoja odpowiedzialnosc leczyc sie bralam rozne leki ktore byly bez recepty jakies ziolowe ale to nic nie pomagalo bylo ze mna coraz gorzej moje objawy to pocenie sie szybkie bicie serca czasem klocie przez..

Jak walczyć z atakami nerwicy?

.. ...problem... A bierzesz leki od lekarza czy takie bez recepty?? witaj Eddi i Alla ja choruje na nerwice juz prawie osiem lat:( balam sie isc do lekarza bo przeciez to wstyd i tak dalej.leki biore dopiero 3 miesiace i chce odstawic bo jakos nie czuje poprawy:( mam wspanialego faceta, bardzo..

Leki na receptę typowe na ból głowy...

.. ...receptę.Te wszystkie leki wymienione przez Anię nie można brać bez konsultacji z lekarzem.Można sobie naprawdę zaszkodzić. Oczywiście że trzeba iśc do lekarza i zrobić badania .Ale czasem trzeba lekarzowi wprost podpowiedzieć żeby dał to lub tamto bo niektórzy ,podkreślam niektórzy..