Leki na refluks żołądka

Nerwica - czy na pewno? - Str. 184

.. ...chyba wszystkie możliwe leki , do tego mam wrażenie że dopadły mnie najgorsze choroby świata . Mam uczucie ze zaraz zemdleje brakuje mi powietrza w głowie huczy sztywnieje cały kark cierpną ręce nogi do tego bardzo bolą problemy żołądkowe refluksowe sztywnieje dolna szczęka mam..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 4

.. ...przełykowa. dał odpowiednie leki. POMOGŁo. nauczyłam się z tym życ. wskazówki znalazłam w internecie. A do tego silna nerwica żołądka. Na początek podczas dolegliwości proponuję zażyc 80 mg nospy 2 razy dziennie przez tydzień Do Piotra. Myślę,że warto wykluczyć refluls - objawy często są..

Ucisk, gula w gardle - Str. 16

.. ...refluksu, więc kupiłam leki w aptece ( tabletki ) co do tego refluksu i oprócz tego piję mleczko przeciw kwasom - właśnie możliwe, że mam nadkwasność i stąd podczerwienienie gardła i wtedy te złudzenie ucisku. Minęło po zaledwie kilku dniach i narazie nie wraca. To pewnie po części..

Boję się o swoje życie

.. ...reguły! Lekarz przepisał leki o działaniu typowo osłaniającym żołądek i przeciwko refluksowi i już mogę rzec, że po przeszło 2 m - cach czuję się znacznie lepiej. Kończąc moją wypowiedź, sugeruję posłuchać opinii innych i nie skupiać się tylko wyłącznie na sercu. Jesteś jeszcze za młody..

Nerwica żołądka i jej leczenie

.. ...niech zaopatrzy sie w leki oslonowe ,ktore zmniejszaja refluks i produkcje soku zoladkowego jak i dzialaja uspakajajaco na miesnie zoladka.Taki lek powinien bez przeszkod przepisac lekarz domowy. Dziękuję Ci Joasiu bardzo za odpowiedź, bo jako jedyna zareagowałaś ma moje pytanie. On..

Bardzo męczący problem ze zdrowiem

.. ...Bierzesz może jakieś leki na zobojętnienie kwasu żołądkowego, jeśli tak, to jak dlugo i jak na nie reagujesz? Co do nerwicy, to b. możliwe, że została ona wywołana przez inną dolegliwość. U Cebie mógł być to reflux, u mnie była wielomiesięczna infekcja wirusowa, która nieszczęśliwie..

Czy to nerwica? jakby coś było w żołądku

.. ...lekarza przepisal i leki na refluks bralam tydzien i nie bylo nic lepiej wiec poszlam drugi raz lekarka powiedziala ze to depresja kiedys mialam depresje ale napewno takich objawow niewiem dlaczego lekarze wszystko przypisuja nerwom bez potwierdzenia badaniami jestem bliska zalamania..

Refluks

.. ...później od gastrologa - leki jeszcze bardziej zniszczyły mój żołądek ) zwijałam się z bólu, wracając nieraz ze szkoły siadałam na chodniku bo nie byłam w stanie dojść do domu. Potem zaczęło się leczenie u specjalistów. Do tej pory jednak mam refluks i lekarz powiedział, że tego wyleczyć..

Dam Nobla jak ktoś mi pomoże !! - Str. 6

.. ...to na 98% zapisze Ci leki naprawdę nie obojętne dla zdrowia innych organów człowieka bo przecież nie tylko jest w człowieku ,które może zaszwankować. Pisałeś tez , że przy wypisie ze szpitala zdiagnozowali Ci refluks żołądkowy a te leki właśnie bardzo ,, atakują,, żołądek ,wątrobę czy..