Leki na wyciszenie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 143

.. ...potknięcia. Ja biorę leki psychotropowe od marca.Początkowo brałam przez 4 tygodnie 2 razy dziennie uspokajające.Chodziło o wyciszenie.Pożniej przez tydzień redukowałam dawkę.W tej chwili nie biorę na uspokojenie silnego leku.który brałam przedtem,tylko hydroxizinę.Nie biorę jej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 681

.. ...zdziałać tyle co uwolnienie ciszy i spokoju które jest w nas. Jeszcze kilka dni temu chciałam zrobić sobie coś co zabierze ten wewnętrzny ból, a dziś czuję że jestem inną osobą tylko dzięki wyciszeniu!!!..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 691

.. ...wypiciu moge brac jakieś leki na uspokojenie, czy przeciw lękowe? Dodatkowy stres na pewno nie pomaga, przy leczeniu nerwic zalecana jest zmiana nawyków i przyzwyczajeń, alkohol podnosi ciśnienie i tętno, a tu raczej chodzi o wyciszenie organizmu pod każdym względem. Nie każdemu zdarza..

Arytmia serca?

.. ...dodatkowo moze coś na wyciszenie i uspokojenie .. żołądek piecze bo masz nadkwasotę jak stwierdzili lekarze ...a dolegliwości żołądka możesz odczwać jak by to były od serca - zdrowia i spokoju życzę : )..

Dodatkowe skurcze - Str. 206

.. ...skierowanie do szpitala ,leki na tarczyce nie poszłam ani do szpitala nie brałam hor.leków odradził mi to wszystko gin.bo zaszkodziło by to dziecku.kardiolog przepisał mi betabloker coś na wyciszenie relanium jak już nie dawałam rady.Dużo spokoju ,powoli sie wyciszyły dolegliwości,Stres..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...pobierz sobie jakieś leki na wyciszenia. Na pewno ci pomogą. Idź też do neurologa. Ja idę w czwartek. Nikusia,ja też to przerabiam,te natrętne myśli:o śmierci,o chorobie itd,ale postanowilam sie nie poddawac.To my mamy byc silniejsi od nerwicy a nie ona od nas.Wiem ze jest trudno,bo sama..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 199

.. ...strachu.Biore teraz leki Sedam na wyciszenie i Sectral na to szybkie tetno.Próbowano na mnie wiele leków ale te okazały sie jeszcze najlepsze.Kiedy leczyłam sie w Poznaniu przed laty jedna pani kardiolog powiedziala mądre słowa które nie raz sobie powtarzam * jak padniesz to jak tylko..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 25

.. ...terapełtyczne.Testowałem tez różne leki z mniejszym lub większym skutkem ale tej dolegliwosci nie wyeliminowaly.Próbowalem też rożnych technik wyciszenia takich jak trennig autogenny,autohipnoza,jakies próby medytacji ale nie potrafie sie skupic.Psycholog stwierdził że te objawy wywołują..

Nerwica żołądka - Str. 4

.. ...czy są jakies typowe leki na zaladek uspokojenie wyciszenie tylko problem w brzuchu pozostal musze to wywalic z zycia a leki mi w tym pomoga czekam na odpowiedzi i pozdrawiam . Tylko wiara w siebie walka i jeszcze raz walka i bedziemy zdrowi !!! Witam wszystkich. Tak czytam o waszych..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 671

.. ...jest tak: Odpowiednie leki pozwoliły mi odpocząć od ataków,wyciszyć się,nabrać siły i dojść do równowagi psychicznej po ciągłym życiu w stresie z lękiem i atakami w tle. To wyciszenie - jak ja to określam dało mi wiele do myślenia.Mogłam w spokoju zastanowić się i przeanalizować wiele..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1127

.. ...Lekarz przepisał mi leki na wyciszenie to tydzień płakałam , nie mogłam wstać łóżka , ani jeść , wydawało mi się, że moje gardło nie przepuści nic że się zaraz uduszę itd. Lekarz chciał mnie skierować na oddział nerwic i wtedy się naprawdę wystraszyłam , nie chciałam do * czubków * ...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1159

.. ...wszystkie jemu pochodne leki nie są typowymi uspokajaczami. To leki psychotropowe i mają na celu zupełnie inne działanie. Takie uspokajacze zażywanie w naszym przypadku ,muszą działać natychmiastowo i skutecznie czyli coś w rodzaju * głupiego jasia * na wyciszenie i odwrócenie uwagi od..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 22

.. ...zanim zaczęlam brac leki. Teraz są praktycznie przez cały dzien to naprawde obniża komfort życia nie mówiąc już o ciągłym niewyspaniu i ziewaniu i braku koncentracji Ja też zanim zaczęłam brać te leki to zdarzały mi się napady duszności ale teraz się nasiliły. Ja dostałam pramolan na..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 24

.. ...nerwica, zapisali mi tez leki na wyciszenie i uspokojenie i co - i tak dusze sie!!! i tu sie z Toba zgodze ze ktos kto tego nie mial wogole nie wie co to znaczy, mi chwilami naprawde psycha siada bo juz mam tego dosc!!!!!!! mozemy sie wymienic gg!!!!!!!!!!!!!!!!! Artur, rany człowieku..

Nerwica a pora dnia

.. ...lepiej niz bylo..Biore leki nieuzalezniajace i o slabej dawce..tzn. Neurol na uspokojenie ,propranolol na regulacje cisnienia i wyciszenie oraz jak pojawia sie lęki Atarax..I powiem ze pomagaja.. Bylam 2 dni temu u psychiatry po inny lek..Stwierdzil ze te co mam to dobre zestawienie ale..

Jakie leki na wyciszenie?

.. ...dobry lek.podobno dobrymlekiemest L 72 tez homeopatyczny a mnie nie pomaga nai homeopatia ani ziołowe:( a chemii nie chcę i nie mogę:( toleczka. Też słyszałam o tym leku że jest dobry przymierzam się do kupna i dobre są też krople PasifloraGHL,, firmy lehning Używałam je czułam sie..

Problemy z zasypianiem....

.. ...on co prawda nie jest lekiem nasennym tylko uspakakajajacym jego zazycie powoduje wyciszenie iwdedy dopiero moge zasnac,wstaje sie po nim normalnie i normalnie funkcjonuje,w razie gdy go nie mam zazywam polsen on jest typowym lekiem nasennym,ale dziala tylko 6 godz.po nim rowniez..

Uczucie leku w brzuchu i koltania serca

.. ...milgamme ). NIeodzowne sa leki na wyciszenie ogolne organizmu ( najpierw sproboj ziolowe - jest ich mnostwo - nervosol, nervomix nervendrage, persen, deprim, neospassmina ). Musisz zobaczyc co cie bardziej wycisza - melisa czy waleriana, czy chmiel czy jakies inne kombinacje z pasiflora...