Leki na zespól jelita drażliwego

Zespół jelita drażliwego

Zespół jelita drażliwego

.. ...metoda eliminacji innych chorób, które mogą dawać podobne objawy. Leczenie zespołu jelita drażliwego jest ukierunkowane głównie na łagodzenie objawów choroby. Często stosuje się leki przeciwdepresyjne...

Mebeweryna (Duspatalin)

.. ...komórkową miocytów, jest lekiem wybiórczym. Stosowany często u pacjentów z zespołem jelita drażliwego. Rozkurcz mięśni powoduje ustąpienie dolegliwości bólowych i złagodzenie zaburzeń czynnościowych przewodu pokarmowego. Mebeweryna jest także stosowana u chorych z innymi przyczynami..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1033

.. ...lata,tyle też biorę leki.Jak zachorowałam to z jedzeniem miałam tak samo jak ty,nie mogłam nic przełknąć szklanka kisielu była dla mnie totalną torturą i w ogóle...odkąd biorę leki jest lepiej ale ta podstępna szelma wraca i teraz też wróciła.Na zespól jelita drażliwego mam dobry lek *..

Bóle w klatce, brzucha, pleców

.. ...,dość dokładny wywiad i leki:BISOCHEXAL.ACARD i cos na uspokojenie - chyba Valerin.Brałem 3 tygodnie - może trochę lepiej było,ale znów sie zaczeło.Do dziś boli mnie w klatce ( jakby serce )kłóje,piecze.Dodam,ze w ubiegłym roku byłem w szpitalu na gastrologi i po serii badań stwierdzono..

Ból brzucha - nadżerki na dwunastnicy, zespół jelita drażliwego

.. ...obecnie muszę brać nieraz leki z grupy * omeprazol * ze względu na bóle brzucha. Nie wiem , czy twoja córka miała robione badania na obecność pasożytów przewodu pokarmowego;; owsiki, lamblie, glisty ,bo to też może powodować bóle brzucha. Pozdrawiam Tak, miała generalnie wszystkie *..