Leki nasenne

Alprazolam (Afobam, Alprozomerck, Neurol, Xanax, Zomiren)

.. ...benzodiazepiny. Wszystkie leki z grupy benzodiazepin działają poprzez receptor GABAa ( jest to również receptor dla alkoholu etylowego ). Leki z tej grupy mają działanie nasenne, przeciwlękowe, przeciwdrgawkowe i uspokajająco. Są stosowane w leczeniu bezsenności, w leczeniu zaburzeń..

Fenobarbital (milocardin)

.. Fenobrabital jest lekiem z grupy barbituranów. Jest to silny lek działający uspokajająco, przeciwdrgawkowo i nasennie. Działa również przeciwskurczowo. Bardzo istotnym efektem ubocznym fenobarbitalu jest działanie hamujące ośrodek oddechowy w centralnym układzie nerwowym. Efekt ten nasila jednoczesne..

Śpiączka po zawale serca

.. ...zaczeto mu odstawiać leki nasenne , jak do tej pory narazie tylko otwiera oczy i rusza jedną nogą.Narazie nic lekarze niewiedzą.Mam nadzieje że bedzie wszystko dobrze,bo przeciez ludzie wybudzaja sie ze śpiaczek i sa zdrowi.Trzeba czekać i zaufać Bogu.Jak tylko ktoś chce sie podzielic..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami

.. ...dawkę( to naprawdę silne leki psychotropowe,w połączeniu stosuje się w SKRAJNYCH sytuacjach ) i kładę się spać na ok. 10 - 20 godzin.( Leki m.inn działają nasennie )Gdy wstaję często jest już po bólu. Gdy są ciężkie wymioty i nudności trzeba dożylnie w szpitalu:( Na pierwszy raz..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 750

.. ...zoladek niezbyt doleruje leki ,jedynie co moge brac to czopki hehehehe.Przed wczoraj kupilam w aptece ziolowy lek szyszka chmielu ,mial dzialac nasennie a przy okazji moczopednie ,wiec wyobrazcie sobie jak po takim leku mozna sie wyspac chyba w lazience na kibelku ; ) ) ) ale w ulotce..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 969

.. ...pojechal dla mnie po leki do lekarza i dostalam - nasen - znacie moze? pol tabletki mam zażyć i od razu klasc sie spac, nie to, ze ogladanie tv czy cos, ponoc to gleboki sen, boje sie troszke, ale mam nadzieje, ze bedzie oki. Na czwartek mam psychiatre na 8.30 do 12, wizyta 80..

Problemy z zasypianiem....

.. ...on co prawda nie jest lekiem nasennym tylko uspakakajajacym jego zazycie powoduje wyciszenie iwdedy dopiero moge zasnac,wstaje sie po nim normalnie i normalnie funkcjonuje,w razie gdy go nie mam zazywam polsen on jest typowym lekiem nasennym,ale dziala tylko 6 godz.po nim rowniez..

Wysokie Cisnienie i Niskie Tętno

.. ...nadcisnienie biore nastepujace leki: Sectral 200, Apo - Rami, Captopril, Amlopin, Polocard. Na nerwice biore Sympramol oraz na noc Nasen, Ostatnio mnie niepokoi ( to mnie zmotywowalo do napisania ) niskie tętno, przedział tętna 44 - 55 przy cisnieniu 140/80. Obawiam sie zasłabniecia i..

Przyczyna ostrych bóli głowy

.. ...chociaż pomagały jakieś leki. ż bólu robi mi się słabo i niedobrze. Czasem nawet kręci mi się w głowie. Jestem niskociśnieniowcem,czy może to mieć coś wspólnego z tak silny bólem głowy? po prostu masz migreny i pomęczysz sie troche mnie znikły w okresie menopauzy a trwały z 15 lat..