Leki odwadniające

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 3

.. ...Was przyjmuje jeszcze leki odwadniające? Które są dla Was najlepsze? Ja zrobiłam sie jakaś oporna i nie odwadniają mnie, czasem wogóle nie działają, mimo że biorę duże dawki. Woda gromadzi mi się w brzuchu, a to przeszakadza w chodzeniu, oddychaniu itp. Z moich informacji na temat..

Bypassy i co dalej?

.. ...kostek i stóp więc brałam leki odwadniające przepisane przez kardiochirurga, które miałam odstawione po dłuższym czasie.Tak się może dziać zanim serce dojdzie do jakiejś sprawności. To jeszcze krótki okres po operacji.Piszesz, że tata nie ma apetytu, tak jest u wszystkich pacjentów po..

Płyn wokół serca po wszczepieniu baypasów

.. ...wstydu trzeba prosic o leki p/bolowe. Plyn w worku osierdziowym tez jest sprawa normalna po operacji , moze pochodzić z niewydolnego serca , ze tz. * zespólu po kardiotomii itd. Niewielka ilość wymaga lekow odwadniających i intensywnych ćwiczeń , wieksza powodujaca ucisk na serce czasem..

Płyn w osierdziu

.. ...Od tygodnia dostaje leki odwadniające oraz majamil i encorton. Jutro konrolne echo. Dzisiaj się dowiedzieliśmy, że jeżeli płyn nadal będzie to będą go ściągać. Jak to się odbywa ? Czy to bardzo bolesny zabieg ? Czy jest to trudne do zlikwidowania powikłanie po zabiegu ? Jesli zaglądasz..

By passy i woda w płucach

.. ...ale cały czas biorę leki odwadniające. Gdy było 4 miesiące po operacji przechodziłam zapalenie górnych dróg oddechowych, ale byłam intensywnie leczona dużą dawką antybiotyku. Po leczeniu miałam zrobione prześwietlenie klatki piersiowej i było w porządku. Pozdrawiam bardzo dziekuje za..