Leki pobudzające

Miododryna (Gutron)

.. ...sympatykomimetyków. Są to leki działające pobudzająco na układ współczulny, miododryna działa poprzez receptory alfa. Jest to lek o działaniu wybiórczym, to znaczy, że miododryna działa tylko i wyłącznie na konkretną podgrupę receptorów. Są one zlokalizowane w mięśniach gładkich naczyń..

Zespół wazowagalny

.. ...czy drętwienia kończyn. Przytomność wraca samoistnie. Leczenie zwykle ogranicza się do unikania sytuacji wyzwalających omdlenie. W niektórych przypadkach stosuje się leki pobudzające układ współczulny...

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 28

.. ...którą łatwo niszczą leki, jedzenie kwasotwórcze ( słodycze, kawa, alkohol, biała mąka, nadmiar białka ), unieczynnia ja też nabiał. Ponieważ we krwi stężenie magnezu musi być stałe dla prawidłowej pracy serca, a nie może on przejść do tkanek, więc jest produkowana histamina, pobudzająca..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1027

.. ...wróciły, deprecha też a leki jak sa tak były.... taki czas. Claudia, moja córka w wieku 6 lat miała podobne problemy i byłam z nia u psychologa!! Pomogło po trzecim razie, szczegóły moe Ci opisac jutro. Pozdrawiam Wszystkie i ide chyba poczytać bo ten szpital jakos tak na mnie dziwnie..