Leki przeciw depresyjne

Citalopram (Cipramil, Citaratio, Citaxin, Oropram, Cital, Cilon, Aurex)

.. ...działań niepożądanych. Leki przeciwdepresyjne starszej generacji, poza hamowaniem wychwytu zwrotnego serotoniny, wpływały również na stężenie domapiny, noradrenaliny, wiązały się z receptorami dla histaminy i acetylocholiny - brak wybiórczości powodował liczne efekty uboczne leków...

Zespół jelita drażliwego

Zespół jelita drażliwego

.. ...metoda eliminacji innych chorób, które mogą dawać podobne objawy. Leczenie zespołu jelita drażliwego jest ukierunkowane głównie na łagodzenie objawów choroby. Często stosuje się leki przeciwdepresyjne...

Leki przeciwdepresyjne

Leki przeciwdepresyjne

.. Leki przeciwdepresyjne stosowane w farmakoterapii zaburzeń depresyjnych modulują transmisję neuronalną pomiędzy poszczególnymi strukturami mózgu. Obecnie uważa się, że za zaburzenia nastroju o typie depresji odpowiadają głównie niedobory serotoniny i noradrenaliny oraz pewne związane z tym zmiany..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 108

.. ...lat Xanax oraz różne leki przeciwdepresyjne. Udało mi się odstawić Xanax. Zastępczo przyjmuję Pramolam. Stopniowo zmniejszam jego dawkę. By wyjść z choroby musiałam wiele zmienić w swoim życiu. Żyłam w małżeństwie, które nie dawało mi szczęścia. Spotkałam miłość swego życia. Rozwiodłam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 618

.. ...bardzo mocna i ja bralam leki przeciw lekowe i przeciw depresyjne bo koszmarnie bylo ale jak przestalam je brac to prkatycznie nic sie nir zmienilo nawet jak je bralam ...tylko chodzac do psychologa zrozumialam co jest moim probelem ze przez ta dzieje mi sie tak a nie inaczej dlatego..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 670

.. ...przewlekły,zarzywam leki depresyjne i przeciw lękowe,korzystam z porady psychologa,i na ulicę sama nie wyjdę ,ogarnia mnie pan ika i strach że coś mi sie stanie ,ze umrę na ulicy ja bardzo cierpię,moje życie legło dwa razy w gruzach ,gdy dwa lata po ślubie zmarł mi mąż i gdy zachorowałam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1063

.. ...zaczelam przyjmowac leki przeciw depresyjne, bralam je regularnie przez 1,5 roku i przechodzilo mi to zapominalam o lekach, smialam sie bawilam wychodzilam wszedzie choc przyznam ze czasami czulam ta ciutke leku ale bardzo rzadko az do ostatniego czasu jak mi sie skonczyly leki i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 33

.. ...stany lekowe,no i biore leki od tygodnia,no i tetno juz mi nie dokucza,jak mialam ataki to dochodzil puls do 150,a tak poza tym to przez caly czas mialam tetno do 100,biore teraz leki przeciwdepresyjune,metocard na serce,tetno mam normalne nawet 60 ale skurcze tez mam tak 2razy na..

Wszyscy, ktorzy maja ochote sie wygadać

.. ...przypisano mi jakies leki przeciw depresyjne( nazwy nie pamietam )!Potem to skorzystalam z rozmow z psychologiem. i chodzilam regularnie na spotkania. Klaudio zgadzam sie,dobrze ze wracasz do psychologa sama do niego chodze jak rowniez do psychiatry.Widze poprawe ale trzeba czasu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 666

.. ...Około 10 lat brałam leki. Xanaxy, Pramolany, i inne. Wszystkich już nie pamiętam. Jedne były przeciwlękowe inne przeciwdepresyjne. Bez leków nie mogłam normalnie funkcjonować. Znam te objawy, o których piszesz. Widzę, że masz bardzo twardą skorupkę. LĘK odczuwany - - domniemany..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...niski poziom.Dostałam leki przeciwbólowe.Przez 2 tyg przyjmowałam zastrzyki z Mg,ale objawy wcale nie ustąpiły.Z czasem czułam się jeszcze gorzej.Lekarz zasugerował,że powinnam skonsultować się z psychiatrą,bo to nie jest ból, który on może uśmieżyć.Psychiatra zdiagnozował u mnie..

Problemy z oddychaniem

.. ...Pomagaja, ale sa tez chwile przy wiekszych klopotach, ze ten stan poraca. Podobno na to sie nie umiera z tym trzeba nauczyc sie zyc, ale bardziej pogodnie i nie nakrecac sie bo to poglebia. Damy rade!!!!!!!!..

Drgawki,trzesawki,depresje,chroniczne zmeczenie

.. ...imulogiczny slabnie.Dlatego leki psuchopatyczne na jakis czas pomagaja a tak naprawde to moga przyniesc wiecej szkod chociaz bezwatpienia nie da sie bez nich obejsc.Raczej depresyjne indywidualnie dobrane. Nie wiem czy przeszlam borelioze ale wiem ze przechorowalam cytomagalie i jej..