Leki przy przedzawałowym

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 847

.. ...ale dobrze ze wziełas leki mi juz pomogły i zaraz uciekam spac i spokojnie kochana nie pozwalaj aby takie mysli zadreczały Cie wiem jak łatwo sie mówi ale nie mozemy dopuscic do zawału chociaz ja tez tego bardzo sie boje i raz juz lekarz stwierdził u mnie stan przedzawałowy nic sie nie..

Puchnięcie górnej wargi po rozległym zawale

.. ...przepisał jej jakeś leki od alergii co dla mnie jes to paranoja bo mama miała jurz jakiś stan przedzawałowy i lekarz powinien ją zbadać i to wychwycić. Mama miała zawał miesiąc temu na badaniach kontrolnych lekarz mamie nic na ten temat nie powiedział. Morze na tym portalu czegoś więcej..

Bóle serca i walenie w klatce

.. ...po 2 latach odstawiam leki...ale cos czuje ze chyba do nich wroce zdrowia zycze i pozdrawiam Wysokie tętno może też oznaczać stan przedzawałowy. Ale samą możliwością wystąpienia zawału nie ma się co specjalnie przejmować o ile ma się możliwość i gotowość zadzwonić stosunkowo wcześnie na..

Wymiana sztucznej zastawki mitralnej na nową.

.. ...zarzywa codziennie różne leki. Od tamtej pory tato przeszedł 2 zawały i 2 stany przedzawałowe, nie mówiąc o zasłabnięciach czy migotaniu. W ostatnim czasie ( w okresie 2 - 3 lat ) zdrowie taty sie pogorszyło. Na dzisiejszej wizycie lekarz stwierdził że zastawka jest już wysłużona,..