Leki rozkurczowe

Nerwica - czy na pewno? - Str. 233

.. ...dostałem kroplówki, leki rozkurczowe i obniżające kwasowość treści żołądkowych. Potem przez 2 tygodnie czułem się świetnie, a 3 dni temu wszystkie objawy powróciły: ból w nadbrzuszu, wrażenie co - kilkusekundowych skurczów w całym układzie pokarmowym, zmienne ciśnienie, lekkie duszności,..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...Hepatolog zalecił dietę i leki rozkurczowe.Po kilku dniach zaczeło przestawać. Skończyły się leki, ból powrócił. Najbardziej martwi mnie to, że ani jeden lekarz nie potrafil powiedzieć co mi jest i nadal nie wiedźą. Czy na państwowym , czy prywatna kliniki, jeden pies. Dalej się męcze!!..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe?

.. ...chyba jakaś paranoja. leki przeciwbólowe rozkurczowe bardzo gwałtownie przyspieszają u mnie spadek ciśnienia w pozycji stojącej. nie wiem co robić. na razie starjki trwają i termin wizyty przepda.... po prostu jest coraz gozrej, coraz częsciej mdleje lub robi mi ię słabo. nie da sie tak..

Jakie powinno być ciśnienie?

.. ...Jestem po zatorze,biorę leki, Polocard,Vivacor,Kardyum,Tertensif i Vastan. Mam ciśnienie 134/98,Puls 80.Troche źle sie czuje, czy to coś nie pokojącego.Z troche za wysokie to rozkurczowe, A co powinienem z tym zrobić ?? Ja tez mam rozkurczowe zawsze dochodzace do 100 ostatnio na wizycie..

Intymny problem - stolec

.. ...znana,pomagają na nią leki rozkurczowe i lekkie uspokajające i mniej stresujący tryb życia.Poza tym to jest z pewnością syndrom jelita wrażliwego ale musi to zdiagnozować lekarz.Pozdrawiam serdecznie. Żadne leki uspokajające! To Cię nie wyleczy. Ale dobry lekarz powinien Cię..

Wracajace ostre bole brzucha i dolnej czesci plecow

.. ...dolnej części pleców. Do tego troszkę częstsze * gazy * . Ból trwa mniejwięcej od 2tygodni, leki rozkurczowe nic nie dają. A więc art zdiagnozowałeś już swój problem ? Proszę o odp. Pozdrawiam rafwlkp..

Różnica pomiędzy ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym a bisocard

.. ...to niektóre tego typu leki obniżające ciśnienie obniżają też puls ( np. atenolol, czy nowszy concorCOR ). Jeśli puls był u Ciebie prawidłowy, to leki te mogą powodować obniżenie go do niskich lub b. niskich wartości. Może warto poprosić lekarza, by przepisał Ci coś, co działa tylko na..

Wysokie ciśnienie a wcześniej było idealne - Str. 2

.. ...skacze.Jak to możliwe ze te leki nie chronią przed skokami?Ja biorę od miesiąca pól tabletki Bisocard,jak narazie wydaje mi się ze ciśnienie jest ok,mam zazwyczaj 110 na 63 i wtedy dobrze się czuje.Moze masz duże sytuacje stresowe ze tak skacze ciśnienie?Co na to Twoj lekarz? sercowy..

Podwyższone ciśnienie rozkurczowe

.. ...snu itp. Obecnie biorę leki przeciwdepresyjne venlectine, które mogą podwyższać ciśnienie ale jak wspomniałam mam w granicach 120 - 130 na 85 - 95 i czuję się dobrze. Może ktoś się spotkał z takim czymś? wszędzie tylko piszą o podwyższonym ciśnieniu skurczowym Agnieszko mam dokladnie to..

Nadciśnienie

.. ...tetno ale tak czy siak bym sie udala do lekarza bo w obecnej dobie sa dostepne leki na obnizenie pulsu ; ) Zrób sobie echo, bo niskie rozkurczowe przy wysokim pulsie może sugerować problem z zastawką...