Leki tritace

Częstoskurcz - ablacja - Str. 36

.. ...boje. pozdrawiam. Biorę leki na nadciśnienie do 4 miesięcy. Są to Tritace i Dilzem. Ostanio według mnie pojawiły się wyczuwalne przeze mnie niemiarowe bicia serca. Do mojego lekarza nie mogę się dostać bo zapisać się mogę dopiero na czerwiec. Poszedłem więc prywatnie i lekarz zamienił mi..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 3

.. ...cisnienie 180, jem aktualnie leki na nadcisnienie, czuje sie po nich jak pol zywy, bo mam najsilniejsza dawke tritace 10mg, czy jakos tak. Szczerze mowiac to wogule nie wiem co o tym myslec, czy to jest grozne itp. Waze 105 kilo do wzrostu 190cm, i dostalem od lekarza cos w typie zakazu..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 27

.. ...dolegliwości. zalecone leki to: Acenocumarol, Digoxin, Metocard, Furosemid i Tritace. Ogólnie czuję się dobrze ale lekarz straszy że do pracy chyba już nie wrócę. Jestem trochę zdezorientowany. Witam! Wybaczcie proszę,że tak długo milczałem,ale święta i brak czasu zrobiły swoje.Myniu..

Nadciśnienie płucne a ciąża

.. ...ciążę.Próbowałam odstawić leki ( concor 7,5, tritace 10 i hygroton 50 )zamiast tego brałam isoptin 120.Niestety nic z tego nie wyszło,a jest nawet gorzej bo musialam zwiększyć dawki,teraz biore bisocard 10 i tritace 10 czasami musze wziąść jeszcze hygroton 25.( mam komorowe i nadkomorowe..

Betablokery a powolne tętno

.. ...maglek b6 2x1 tabl Biorę leki na nadciśnienie do 4 miesięcy. Są to Tritace i Dilzem. Ostanio według mnie pojawiły się wyczuwalne przeze mnie niemiarowe bicia serca. Do mojego lekarza nie mogę się dostać bo zapisać się mogę dopiero na czerwiec. Poszedłem więc prywatnie i lekarz zamienił..

Dodatkowe skurcze - Str. 71

.. ...bralam w czasie badania leki,matocard,polocard,tritace i biosotal ktory mi podali rano zamiast metocardu,w wypisie pisze komorowe zaburzenia rytmu L - 49 mialam brac biosotal 80 dwa razy dziennie i tritace 5mg raz dziennie,kiedy cisnienie spadlo mi w domu na 80/50 kazali odrzucic..

aorta wstępująca, jakie leki?

.. ...130/90/56 zmieniono mi teraz leki na * lokren 10 i tritace10 rano w celu obniżenia ciśnienia pytanie jest takie czy * ten zestaw będzie leprzy ,czy są to leki z tej samej grupy co poprzednie * wkwestji skutków ubocznych dla organizmu.Poszerzenie to jest poważnym * zagrorzeniem *..

Lokren i tritace w leczeniu nadciśnienia?

.. ...* http://www.doz.pl/leki/p3250 - Tritace * * Tritace * /a * wskazania: Nadciśnienie tętnicze - w monoterapii ( leczenie pojedyńczym lekiem ) i w leczeniu skojarzonym z innymi lekami obniżającymi ciśnienie. Zastoinowa niewydolność serca. Niewydolność serca po przebytym zawale mięśnia..

Ramipril

.. ...ktos ma doswiadczenie z lekiem na nadcisnienie o nazwie Rampiril. Bardzo bym byla wdzieczna za podzielenia sie ze mna informacja. Czytalam ulotke i przerazily mnie skutki uboczne tego leku. Biorę Ramipril w postaci Tritace 5 i 10. Brałem różne leki z grupy ACE i te najlepiej mi pasuje...

Wyczuwalne niemiarowe bicia serca

.. Biorę leki na nadciśnienie do 4 miesięcy. Są to Tritace i Dilzem. Ostanio według mnie pojawiły się wyczuwalne przeze mnie niemiarowe bicia serca. Do mojego lekarza nie mogę się dostać bo zapisać się mogę dopiero na czerwiec. Poszedłem więc prywatnie i lekarz zamienił mi Dilzem na Satohexal. Nie wiem teraz co..

Nadciśnienie tętnicze i inne leki

.. ...poproś o mocniejsze leki na cisnienie.ja brałam tritace przez 2lata potem odstawiłam bo ciśnienie doszło mi do normy i miałam przerwe ale od tegoroku z powrotem biorę bo znów podskoczyło.ma on tą zalete ze biezesz go 1 na dobe.a cisnienie łapie cię w domu bo pfu nie chcę sadzic ale to..

Infekcyjne zapalenie wsierdzia sercowego - Str. 2

.. ...wymazy z gardła . Bierze leki:Carvedilol - ratiopharm ( miał zapisany Vivaco, ale pewnie nie bylo go w aptece ) 2x1tab., Tritace 1x1/2 tabl wieczorem ( wczoraj sie pomylil - wziął całą ), Furosemid 40mg 1x1 tabl, Spironol 100 1x1 tabl. Cały czas ma ciśnienie ponizej 100 Niedociśnienie..

Znieczulenie u dentysty a lek Betaloc ZOK

.. ...osierdzia. Teraz przyjmuję leki Tritace,Zocor i BetalocZOK. Na tym ostatnim jest w ulotce uwaga że w przypadku znieczulenia np. u stomatologa należy go poinformować o stosowaniu tego leku. Więc poinformowałem ale stomatolog jest zielony w tym temacie i odesłał mnie do kardiologa. A do..

Nadciśnienie tętnicze, pigułki, drganie rąk

.. ...imprezować, rano brałem leki a wieczorem piłem alkohol i to mniej więcej było raz w tygodniu. Od roku czasu lekarz z powodu wysokich wartości ciśnienia tętniczego zmienił mi leki na Amlopin 5 mg Bisocard 5 mg Tritace 10 mg Bisocard 5 mg brałem rano a pozostałe wieczorem, i tu dochodziło..

Nadciśnienie a aldosteron, aldsteron

.. ...nadcisnieniem;maz i mama,oboje biora leki na nadcisnienie mama zazywa loriste tritaca,tertensif i cisnienie jej sie podnosi do wysokich wartosci wlasnie wieczorem a bywalo ze i w nocy,moj maz zazywal amlopin i bylo jakis czas dobrze ale zaczaly mu troche puchnac nogi wiec lekarka..

Nadciśnienie a Valzek

.. ...doświadczenia z tym lekiem? owszem,moja mama zazywala ten lek zadna rewelacja,oprocz tego oprocz jego brala jeszcze tritace,tertensif,bisocard,u mojej mamy sie nie sprawdzil bo nie zbijal cisnienia do zadawalajacych wartosci i z tego co piszesz u ciebie tez nie jest idealne. moja mama..

Pomoc

.. ...tentnic biore takie leki jak:Amoryl( cukrzyca ), Mononit, Bisocard, Tritace, Rawel, Kalipoz, Amlopin, Simotrom, Simovahexal, Pentohexal. Teraz jestem w szpitalu i prszeszłam miogotanie przedsionków zastosowano u mnie elektro wstrzasy i złożyli mi propozycje wykonania koronografi chciała..

Tritace 10, od razu największa dawka?

.. ...kardiologi. Brałem różne leki nadciśnieniowe teraz biorę ćwierć trirace i pół Lozap 50. Ciśnienie mi się ustabilizowało. Radzę słuchać lekarzy, ale kierować się zdrowym rozsądkiem i mierzyć ciśnienie, szczególnie w okresach niestabilnych. Gdybym słuchał wyłącznie lekarzy, łykałbym coraz..

Tritace 10, od razu największa dawka? - Str. 2

.. ...poważnie chora. Niestety, leki konwencjonalne nie leczyły, a działania uboczne powodowały następne choroby. Przeszłam na racjonalne ( !!! ) wlaśnie , niekonwencjonalne metody i dopiero one mi pomogły. Nawet w bardzo poważnej, jak powiadają, ,,nieuleczalnej * chorobie! Potrzebna, jak we..

Powtórna koronografia i stenty

.. ...zabiegu.Regularnie biorę zalecane leki:Bisocard 5 ,Tritace 10 . Areplex,Diuresin.Wyniki prawie w normie/cholesterol 152, triglicerydy 150. Nie palę od dwóch lat. I co?I nic poddaję się.Więcej koronografii nie będzie. Bypasy??? Witam tak czytam te wypowiedzi,i zesmutkiem stwierdzam że z..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa

.. ...Metocard, Furosemid i Tritace. Ogólnie czuję się dobrze ale lekarz straszy że do pracy chyba już nie wrócę. Jestem trochę zdezorientowany. Jest już taki wątek na tym forum.Poczytaj,jest nas tam kilku...

Drętwienie

.. ...kazano mi przyjmować leki Betaloc, Plavix, Polocard, Tritace, Atoris. W okoicy świąt zaczęła mi drętwieć lewa noga teraz drętwieją ręce i obie nogi. Chodze jak pijany na sztywnych nogach. Mam kłopoty ze schodzeniem ze schodów. czy ktoś ma podobne objawy.Czytałem ze takie sa uboczne..

Bóle w kladce piersiowej

.. ...ciśnienie tętnicze biorę leki betalokzok 50 i tritacet 10 problem polega na bólach w kladce piersiowej podczas oddychania i nie tylko ból jest zlokalizowany powyżej piersi głównie w środkowej części i nasila się też gdy ruszam kladce piersiową,dodam że ciśnienie tętnicze mam w normie bo..

Wyrwać ząb

.. ...spokojnie wyrwać ząb biorąc leki na rozrzadzenie krwi i inne nasercowe, dentysta kierował mnie do kardiologa, ale jego nie ma teraz. Zażywam leki - Polokard, Tritace, Dilzem, Torvacard, Efftox, Molsidomina. mietek odstaw polokard z dwa dni i po krzyku, ja zarzywam acenokumarol i dentysta..

Upośledzenie węchu po operacji wymiany zastawki

.. ...się zachowały. Może leki ? Biorę warfin, tritace i concor. Osobiście podejrzewam warfin jako że to pochodna kumaryny - a kumaryna jest bardzo popularnym składnikiem sztucznych aromatów - ale dlaczego tak by się działo nie mam pojęcia... A jednak to warfin. Znalkazłem na amderykańskich..

Nie mam rąk - jak mierzyć ciśnienie sensownie i miarodajnie ?

.. ...które od kilku lat biorę leki ( początkowo Tritace 5mg - 2 x 1 tabl. i Betaloc ZOK 25mg - 1 x 1 tabl, a od ok 1,5 roku zamiast Betaloc - u przypisano mi Dilzem 60mg - 2 x 1 tabl no i zmieniono dawkowanie Tritace na 1 x 1 tabl rano ). Ta kuracja była efektem tego, że wylądowałem wówczas w..