Leki wyciszające

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...pewnie zauważyłaś - leki, zwłaszcza psychotropy, a nawet uspokajające - odradzamy. Ale nie znam tych, które Ty bierzesz. Nie wiem, jakie mają działanie, ani kto Ci je przepisał. Może napisz więcej szczegółów. A jak tam * stare * forumowiczki? Mała, co u Ciebie? Renia, Dharma? Moje leki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 576

.. ...pracując,żeby bylo dobrze. Leki wyciszają,uspokajają,pozwalają na spokojnie spojrzeć na problem choroby.Wtedy bardziej się skupiamy na tym co można zrobić żeby wyjść z tej choroby i znalezc zródło jej pochodzenia.Potem wszystko wydaje się inne.Na początku to nie jest możliwe,bo nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 595

.. ...psychiatrę, żeby dał Ci jakieś leki wyciszające, bo rzeczywiście można oszaleć. Wiem coś o tym, bo sama się strasznie męczyłam. Zrób listę spraw i odfajkowuj. I pisz nam tutaj, przypilnujemy Cię, żebyś porobiła te badania. : ) Witam wszystkich. Nie zaglądałam do was chyba ze cztery..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 49

.. ...biezesz jeszcze jakies leki,nawet nie zwiazane z nerwica? witam dziewczyny, napiszcie coś o tym Bioteximie..Jak to działa?? Potrzebowałbym jakiś lek wyciszający, uspokajający,ale nie uzależniający za mocno..Mam hydroksyzynę,ale to mnie otumania.Poradzcie coś.. Pozdrawiam Aga biorę..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...), wcześniej dostałam leki wyciszające, ale one też nie zawsze działały. Teraz widzę ogromne powiązanie ze stresem, dodatkowo potęgowanym przez ból głowy, lęk, i poczuciem że coś jest nie tak i bezradnością ze strony lekarzy. Ogólnie moje zagubienie i brak nadziei na poprawę. Dziś bardzo..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 94

.. ...których robi się właśnie leki wyciszające, ale nie trafiłam na taki. Podam tu stronkę, którą też znalazłam na poprzednich stronach tego forum dotyczącą miodu http://www.resmedica.pl/zdart19912.html Wojtek83: Też uwielbiam jeździć na rowerze, choć niestety nie zawsze mam kiedy, ale gdy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 508

.. ...rozpaczac na prawdę.Te leki wyciszają bo ja też zrobiłam się spokojniejsza hmm troszkę; ) Nie ma czym się martwic: ) Krysiu oczywiście że Ty również dostaniesz zdjęcia: ) Nie mogłoby byc inaczej Ciociuniu: * Witam.Mam prosbe czy moze mi ktos powiedziec co to jest.Mogła bym pojsc do..

Sanatorium po zawale serca

.. ...ma silną cukrzyce a leki które bierze wchodzą w różnego rodzaju interakcję między sobą. Ma silną arytmie nie leczoną itp itd. W tej chwili jest na antydepresantach bo już naprawde nie daje sobie ze sobą rady :( Proszę podajcie może namiar na dobre wyciszające i z dobrą opieką i..