Leki zastępcze

Echo serca - Str. 22

.. ...czy bierze pani jakies leki( np. b - blokery )? Dlaczego pytam , bo z kolei nie ma dużych ilości bardykardii , czy lekarz nie opisywal np. bloku A - V? Zmiany rytmu na zastępczy? Bo z opisu wygląda to na zahamowanie zatokowe,ale trzeba by zobaczyc krzywe. Dlaczego pytam czy byla..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 108

.. ...mną. Powoli odstawiam leki. Brałam ponad 10 lat Xanax oraz różne leki przeciwdepresyjne. Udało mi się odstawić Xanax. Zastępczo przyjmuję Pramolam. Stopniowo zmniejszam jego dawkę. By wyjść z choroby musiałam wiele zmienić w swoim życiu. Żyłam w małżeństwie, które nie dawało mi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 413

.. ...kardiologa noi oczywiście leki jak zwykle a co do AFOBAMU to mam go brać myślałam że będę z niego zchodzić ale niestety prosiłam o jakiś lek zastępczy ale powiedział że narazie nie porozmawiałam oczywiście na temat tej nerwicy lękowej o tym że byłam w szpitalu przeczytał wypis ze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 742

.. ...tego nie zrobisz żadne leki tego za ciebie nie zrobią, a chyba nie chcesz się uzależnić od leków? Jeśli nie zaczęłaś palić to dobrze, gdyż to znaczy, że sięgasz po środki zastępcze, ale mam wrażenie, że twoje życie nie jest takie jak byś chciała albo przeżyłaś jakieś zdarzenie, które..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1040

.. ...przepisał następujące leki: Supliryd, Duspatalin i Sanprobi IBS. Szkoda tylko, że na badanie ze skierowaniem trzeba czekać sierpnia.. września. ja też mam nerwicę .. natręctw i to chyba było zaburzenia obsesyjno kompulsywne ja mam dopiero 14 lat ale wiele przeżyłam bo byłam 2 razy w domu..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 14

.. ...LEKARZ POWINIEN DAĆ CI LEKI ZASTĘPCZE nie możesz o tak bez niczego ich odstawić też brałam lorafen dorażnie strasznie mnie otumniał pozdrawiam Asiu,właściwie teraz prawie wogóle nie przyjmuję lorafenu.Natomiast od czasu do czasu hydroxizynę.Ale też nie łapię od razu za tabletkę.Lęk..