Lekki udar

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 996

.. ...się pół roku temu od lekkich bólów głowy - pierwsza myśl - wylew. Okazało się, że mam ciśnienie 106/73! No wiec - udar! Poszłam do lekarza dał mi acard i trochę przeszło. Następnie doszły mi kłucia w klatce piersiowej jak nie z jednej strony to z drugiej. Kardilog mnie zignorował..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 4

.. ...przepisywał! my nie mówimy o lekkim nadmiarze TG, tylko o przypadkach poważniejszych. Moje TG nie spadają poniżej 1600. Najwięcej miałam 3840. Normalne jest, że dieta ich nie zbije w krótkim czasie, o ile w ogóle dałaby radę ( czas ma znaczenie, ponieważ przy takich TG grozi zawał, udar,..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 17

.. ...znaki. Przeszłam jakby lekki udar, ale ze względu na rozrzedzoną krew oprócz zawrotów głowy innych zmian raczej nie ma. Piszę to dlatego, aby zmotywować wahających się w podjęciu decyzji o ablacji. Ja obecnie czekam na wezwanie do dr Wlczaka ( jestem po ablacji w lipcu w Szczecinie ) o..

Udar mózgu - Str. 2

.. ...postepowala,zaczelo sie wlasnie od lekkiego udaru poprzez udraznianie tetnic ,bajpasy, amputacja jednej nogi za piec lat drugiej,nastepne piec lat na wozku,az przyszla nagla smierc sercowa. zostala mi mama o ktora sie bardzo boje ,poniewaz od lat leczy sie na nadcisnienie i ma do tego..

Udar mózgu - Str. 4

.. ...udaru był też w miarę lekki w porównaniu do tu opisywanych. Czuję się teraz dobrze ale czy mam się bać że nastąpi drugi udar?? Prowadze teraz higieniczny tryb zycia. Mojemu tatusiowi opada czasami kacik ust ale jak sie zmeczy wiec lekarze uspokajają ja jednak nie potrafie tego zrozumiec..

Udar mózgu - Str. 7

.. ...niedokrwienne, pierwszy lekki w domu, a potem gorszy w szpitalu, jest przytomna, niedowład lewej strony, czasem kłopoty z mówieniem i bywa agresywna, tak jakby jej mózg nie dopuszczał do świadomości, że miała udar, do czasu udaru babcia sprawna, po 3 zawałach serca po operacji ratującej..

Dalsze postąpienia po udarze mózgu - Str. 3

.. ...Twoja mama musiala miec lekki udar skoro chodzila. a moze to byl tylko mikroudar? Bedzie dobrze zobaczysz! Zeby tylko sie bardzo nie zalamala! Musisz ja wspierac i mowic, ze wszystko bedzie ok tylko musi chciec cwiczyc i w to wierzyc! na forum gazety wyborczej niepelnosprawni jest watek..

Dziwne mrowienie lewej części głowy

.. ...towarzyszą drętwienie oraz lekkie pieczenie lewej półkuli i lewej części twarzy. Nie robiłam jeszcze żadnych badań, ale boję się, że lekarze mogą stwierdzić obecność jakiegoś guza. Boję się też, żebym nie dostała udaru. Objawy te powracają zawsze wieczorną porą, w dzień jest wszystko..

Udar mózgu niedokrwienny z sparaliżowaną lewą połową

.. ...jarzynowa na przykład.To lekki posiłek. Dziękuję wszystkim za odpowiedz..Chodzę dziennie po dwa razy do żony i widzę że zaczyna żartować,coraz lepiej widzi i zaczyna jeść( całe kiwi pół bananka i trochę ziemniaczków z miesem i sosem ) daje jej też do picia sok z kiszonych buraków bo..