Lekki zawał serca

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 15

.. ...wprowadzał mnie jakby w taki lekki stan hipnozy ( ja to tak okreslam bo tak to czułąm ) i pytałam swojego serca czego się boi ( miałam schizy na punkcie serca zawał i takie tam ) osŁOWA SAME ZE MNIE leciały łzy tez...okazało sie ze to małżeństwo mnie niszczy ze dłuzej nie mogę, STOP i to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 97

.. ...Czuję kłucie w sercu i lekki ból lewej ręki, trochę mi się kręci w głowie i strasznie się boję i dlatego przyszłam tutaj, muszę poczytać, to może pomoże... Kurde, strasznie żałuję, że trafiłam na * dziurę * i nikogo tu nie ma :( :( ... Jak się objawia zawał? Boże, wiem, że to niemożliwe,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 98

.. ...jakiś czas brałam * lekkie * psychotropy na moje lęki, ale teraz jestem w ciąży i musiałam je odstawić. I tak czułam się kiepsko, czy brałam leki czy nie. Są lepsze dni i gorsze. Ja akurat ma te gorsze: ) Cały czas myślę czy może dzisiaj będzie zawał??? Tylko że życie z takimi myślami to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 123

.. ...podskakiwałam jak usłyszałam lekkie otwieranie drzwi a dzisiaj czuje sie okropnie po 1 dretwienie twarzy okropny lek i nawet validol mi nie pomaga a do tego jestem sama w domu i ten lek przed zawałem pomózcie pozdrawiam Witajcie,dawno się nie odzywalam,ale dzisiaj jakos chyba..

Bóle serca w młodym wieku - Str. 2

.. ...juz mialem to od 3 lat lekkie przebłyski ale w po 2 tygodniach odłóżyłem na 2 dzien dostałem takiego bicia serca takiej pikawy serca waliło mi jak młot jakby przebiegł 2 km pełnym biegiem kuło mocno ręce mokre mi sie zrobiły myślałem że zawało dostane , poszłem do lekarza dał mi magnez..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 4

.. ...stanem gorączkowym i lekkimi bólami w klatce nic nie przeczuwać? Witam Ja przechodziłem zapalenie mięśnia 7 miesięcy temu. Podobno miałem dużo szczęścia że objawiło się to u mnie zawałem serca ( inaczej bym nie wiedział o zapaleniu i nie zgłosił się do szpitala ). Trafiłem do szpitala..

Udar mózgu - Str. 7

.. ...niedokrwienne, pierwszy lekki w domu, a potem gorszy w szpitalu, jest przytomna, niedowład lewej strony, czasem kłopoty z mówieniem i bywa agresywna, tak jakby jej mózg nie dopuszczał do świadomości, że miała udar, do czasu udaru babcia sprawna, po 3 zawałach serca po operacji ratującej..

Moja przygoda z zawałem serca cz. IV

.. Po lekkim przebudzeniu się nie bardzo wiedziałem gdzie jestem, po prostu nic nie jarzyłem całkiem zgłupiałem. Pomieszczenie, w którym byłem było jakieś dziwne: ciemne, ponure, a ja leże na łóżku wraz z reklamówką na nogach. Rozglądałem się na boki i nic nie pamiętałem. Myślałem sobie gdzie ja jestem, miałem..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca - Str. 2

.. ...serca tak powyżej 100 i lekkim nadcisnieniem, zlana potem, zaschniętym gardłem i prawie utrata świadomości. Absolutnie nie potrafię się sama uspokoić, Pomaga mi tylko Xanax i to niestety ostatnio coraz większa dawka. Zastanawiam się czy objawy się nie nasilają i czy nie jest to czasami..

Życie po rozległym zawale serca

.. ...miał zawał nie wiem czy lekki czy rozległy w w 2006 wiosną,tego samego latem miał stan przedzawałowy.pomogła koronografia i leki.Był spokój 3 lata.Ale nasza czujność została uśpiona.Tatę woziliśmy na regularne wizyty do kardiologa ( na ubezpieczenie ),czuł się w miarę dobrze.Ostatnio..

Drętwienie lewej ręki i policzka

.. ...koncentracji, bardzo lekkie drętwienie lewej ręki i policzka, uczucie bycia pijanym. W nocy kołatanie serca i strach przedzawałowy, o mało nie zemdlałem. Wysokie ciśnienie i niski puls 30/40. Pojechałem do szpitala, EKG, krew ok. Nic nie widzieli. Wróciłem do domu i objawy kołatania,..

Ból zołądka od serca??, czy nerwy?

.. ...podejrzewam u siebie niemiarowośc oddechowa, mam 22 lata, uprawiam czynnie bieganie, może, przy zawale dolnej ściany promieniuje właśnie w okolice żołądka. mineło juz kilka dni...: ) zawał to raczej nie jest...

Przyśpieszone bicie serca / migotanie

.. ...wtedy oddychać i czuje lekki ból w sercu , klatce piersiowej. Nie potrafie tego przewidziec. Mam mieć załorzony Holter EVENT, ale nie wiem czy to pomoze bo te objawy nie za na zawałanie. Pogotowia nawet nie wzywałem bo wiem ze te objawy ustana po kilku minutach. Jest to bardzo uciązliwe..