Lekkie bóle kręgosłupa

Problem z kręgosłupem a bicie serca

.. ...że czasami odczuwam lekkie bóle serca i że wydaje mi się że są one s[powodowane jakimś uciskiem w kręgosłupie. Jeden lekarz przyznał że takie uciski odczuwalne w kręgosłupie mają wpływ na bigeminie, większość jednak uznała ze nie ma to żadnego wpływu. Ciekawi mnie też jeszcze jedna..

Dziwne mijajace bóle serca

.. ...bóle.ale również mam lekkie skrzywienie kręgosłupa, więc to równiez ma na to wpływ.bóle sĄ dławiĄce, uciskajĄce,chwilami czuć ulgę.prowadze zdrowy tryb życia,żadnych nałogów,ćwiczyłam regularnie na siłowni, ale lekarz mi tego zabronił,teraz ćwiczę żadziej ale bóle powróciły.pozdrawiam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1054

.. ...ponoć wszystko ok tylko lekka miazdzyca naczyń w oczach Oczywiście przepisał mi leki powiedział że to albo od kręgosłupa albo bóle migrenowe A jak wyszłam na słońce to kompletna ślepota nie umiałam dojść do domu A po południu wybrałam się do coruni żeby mnie obcieła myślałam ze ta..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...szybko się męczę, mam też lekkie zawroty głowy i okropne bóle pleców. Zrobiłam chyba z milion badań, tj.: ekg, eeg, usg serca, tarczycy, jamy brzusznej, rtg płuc, kręgosłupa, spirometrię, gastroskopię, badania krwi, hormony itp itd. Byłam u tabuna lekarzy, tj.: 3 internistów,..