Letrox 100

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 398

.. ...tarczycy zaczęłam zażywać letrox,najpierw 25mg,obecnie potrzebuję już dawki 100 i dopiero przy jego zażywaniu mój wynik jest w normie,niestety jak powiedział lekarz będę to brać do końca życia,a muszę co pół roku kontrolować TSCH żeby wiedzieć czy dawka jest wystarczająca.Zanim się..

Niedoczynność tarczycy - Str. 6

.. ...postepujesz tak mala dawka letroxu nie powodowala takich objawow sercowych ja biore 100mg i puls mam nieraz 40 - 52 tez mam niedoczynnosc pooperacyjna,zrob ponowne TSH i idz do lekarza jezeli chcesz urodzic zdrowe dziecko.pozdrawiam ja tez mysle, ze musisz koniecznie isc do lekarza. te..

Niedoczynność tarczycy - Str. 14

.. ...miesiączki. Zaczęłam brać Letrox. Od poniedziałku do piątku 25 a w weekend 100. Co pół roku robiłam badania, i polepszyło się - waga spadła do 60. W najcudowniejszym momencie swojego życia ważyłam 55 kg. Teraz znów jest 60 i dzięki Bogu niewiele się waha.. Od jakiś 4 msc nie biorę leków...

Niedoczynność tarczycy - Str. 15

.. ...TSH 10,58 po miesiacu letroxu 100 bo taka dostalam dawke bez zmian ,nastepny miesiac wynik 10,01 zmiana leku na eutyrox 125 i co bez zmian jeszcze gorzej lekarz kazal byc cierpliwym ale jak mogę byc cierpliwa jak coraz gorzej . Pomyślałam ze jeden posilek to zaduzo postanowilam sie..

Niedoczynność tarczycy - Str. 22

.. ...leczę się 13 lat brałam letrox 100 codziennie brałam i biorę i co sie okazało mój organizm zjadł tarczyce zostały już tylko mikre kropki źle się czuje zaniki pamięci zła koncentracja silne bule kolan łokcie zanika głos przybyło troszke ciała mój wynia TSH 54.,338 Majkela2008 13 lat...i..

Problem z sercem i nadczynność tarczycy

.. ...wysiłkowego mimo ze biuore letrox 100 poprostu musisz nauczyc sie z tym życ i podejrzewam że właśnie to niedoczynność może byc powodem częstoskurczu ale moge się mylić trzymaj sie i staraj sie żyć mormalnie ale rozsądnie a będzie dobrze ja zyje z tym juz ponad 20 lat i mam cudowną..

Norma TSH - Str. 2

.. ...bhiore leki najpierw byl Letrox 25,50,100 i nie bylo efektow zadnej poprawy pozniej Euthyrox 100 i nadal moje tsh to 11 z groszami przy normie gornej cos okolo 4 caly czas tyje nie wiem juz co mam robic i do jakiego lekarza isc bo ten endokrynolog chyba nie wie co robic... Czesc! Moja..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...lekarzowi, ja biore letrox 100 mam niedoczynnosc pooperacyjna.pozdrawiam Witam mam problem, odebralam właśnie wyniki badań. Czytałam o podwyższonym poziomie trójglicerydów ale ja mam ich zbyt mało bo tylko 30 a norma od 40, natomiast cholesterol całkowity 220. Moze ktoś wie co to oznacz?..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 13

.. ...Tak jest u mnie, biorę Letrox 100 i czuję się b.dobrze. Polecam forum o Hashi: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24776. Pozdrawiam. Witajcie, otóż od dość dawna nie lubiłam ciemności. Wolałam mieć zapalone światło, spać w nocy, żeby się nie nastawiać na moją wyobraźnię. Jednak od..