Leukocyty

Czynność mechaniczna serca (hemodynamika serca)

.. ...transport przeciwciał, leukocytów do miejsca infekcji; transport hormonów. Fala depolaryzacji biegnąca przez mięśniówkę przedsionków i komór powoduje ich skurcz, faza repolaryzacji poprzedza ich rozkurcz. Skurcz i rozkurcz zarówno przedsionków jak i komór powtarza się cyklicznie z..

Zespół Dresslera

.. ...się tarcie osierdzia; leukocytoza, przyspieszone OB, przeciwciała przeciwko komórkom mięśnia sercowego stwierdzane w surowicy; obraz płaszczowego uszkodzenia serca w zapisie EKG. Leczenie zespołu Dresslera. Terapia zespołu Dresslera polega na podawaniu niesteroidowych leków..

No reflow phenomenom

.. ...miocytów ( komórki mięśniowe serca ). Obrzęk miocytów powoduje ich ucisk na naczynia włosowate. Badania dowodzą, że w patogenezie zjawiska no reflow biorą także udział leukocyty, płytki krwi i włóknik...

Miano ASO

.. ...konieczne jest stwierdzenie objawów klinicznych choroby lub przynajmniej objawów toczącego się procesu zapalnego w wynikach badań krwi ( podwyższony poziom leukocytów, podwyższone OB, często niedokrwistość )...

Morfologia krwi obwodowej (normy krwi)

Morfologia krwi obwodowej (normy krwi)

.. ...mężczyzn: 40 - 54%. Leukocyty ( WBC - white blood cells ) to komórki - żołnierze, odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Ich całkowita liczba powinna zawierać się w przedziale 4 - 10 tys na mililitr. Cała populację leukocytów dzieli się na 5 grup komórek..

Budowa krwi

Budowa krwi

.. ...upostaciowane ) to erytrocyty, leukocyty oraz płytki krwi. Erytrocyty. Podstawową funkcją erytrocytów, których ilość w jednym milimetrze sześciennym krwi dorosłego człowieka waha się w zależności do płci od 3,5 do 5 milionów, jest transport tlenu. Hemoglobina zawarta w tych komórkach..

Badanie moczu

.. ...ewentualnej obecności leukocytów, erytrocytów i komórek nabłonkowych. Zestawienie wyników tego prostego i taniego badania z objawami prezentowanymi przez pacjenta pozwala na trafne rozpoznanie choroby lub ukierunkowanie dalszego toku diagnostycznego. Posiew moczu. Posiew moczu nie tylko..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 47

.. ...poza utrzymujaca sie leukocytoza od jakis 2mc ostatnim razem potas mi spadł do 3,3 i podano kroplowki z magnezem ,propranolol i betaclon cos takiego czynnosc serca spadla do ok 120 i poszłam do domu.lekarze nie wiedza od czego sa takie problemy a ja tym bardziej ale zaczynam sie tym..

Echo serca - Str. 2

.. ...erytrocyty 4,290mln/mm leukocyty ponizej 100 srednie stezenie hb w krwinkach MCHC ( SSH )33,4 g/100ml sred obj krwinki MCV ( SUK ) 86,5 SRED MASA HB W KRWINCE MCH 28,9 ROPONINA 0,030NG/ML TROPONINA 0,030NG/ML SOD 142 POTAS 3,4 CHLORKI 105 PLT 279 aa i mam napisane jeszcze arrythmia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 548

.. ...Zrobili. Miałam podwyższone leukocyty i krwinki białe. Ogólnie stan zapalny organizmu. zostawili mnie w szpitalu - przy wypisie stwierdzili spazmatyczne zapalenie oskrzeli i tendencje do tachykardii. Nerwicę stwierdziłam sama po kilku wizytach w szpitalu i wezwań pogotowia. Siedziałam na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 777

.. ...nowotworach może pojawić się leukocytoza w morgfologii, czyli zbyt duża ilość białych krwinek. Wysępuje wtedy wysokie OB i CRP - charakteryzujące stany zapalne w organiźmie.Mogą też wystąpić zaburzenia proporcji w segmentach. Sama morfologia nie wykrywa raka ale daje podstawę do szukania..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 999

.. ...brzucha, bakterie i leukocyty w moczu ( 3 dni antybiotyków ), spóźniona miesiączka, bezseność, ucisk w mostku, zgaga. Wrzesień - zawroty głowy ( nagłe, silniejsze ), kołatanie serca, pocenie się, mdłości, palenie, pieczenie skóry, osłabienie mięśni lewej strony ciała, pieczenie przełyku,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1053

.. ...kwasochlonnych w rozmazie leukocytow jets ewidentym dowodem zagrzybienia badz zarobaczenia . witam mam stwierdzoną nerwice od jakiegoś roku oraz problem z nadciśnieniem. Zaczynałem od pramolanu przez mirta merck, coaxil, atarax a teraz dostałem cital bo tamte jakby się wypaliły ale po..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa

.. ...towarzyszy zwiekszona leukocytoza? Dajcie znać ile czasu trwa zapalenie mięśnia sercowego i czy temu towarzyszy zwiększona leukocytoza ( jezeli wiecie ). Pozdrawiam Michał witam Michał niestety nie umiem ci powiedzieć nic o podwyższonej leukocytozie ponieważ mój mąż ma tą chorobę..

Niedoczynność tarczycy - Str. 18

.. ...podwyższonej liczby leukocytów ( a wyszły w normie )? Żebym mogła spać spokojnie powtórze TSH i zbadam przeciwciała. Przy zapaleniu tarczycy zwykle poziom leukocytów jest niski, gdyż ta choroba osłabia system immunologiczny. Dobrze, że zrobisz badania, będziesz miała pewność czy z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 102

.. ...wyniki ze mam wyzsze leukocyty tzn, jakis stan zapalny w organizmie mam moze dlatego że potem nawaliło mi gardlo,ale wyniki krwi tez nie sa specjalnie dobre,także pewnie zelazo przydalo by się.to tyle kochani musze obiad robic ale takie mam dzisiaj zawroty glowy że chętnie położylabym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 214

.. ...syn ma wysoki poziom leukocytów we krwi, lekarz pierwszego kontaktu stwierdził, że to może być białaczka szpikowa. Skierował nas do szpitala, tam porobione zostały wyniki i nadal wysoki poziom leukocytów. Syn miał 3 dni gorączkę po 39 - 40 stopni. W szpitalu powiedziano nam, że to może..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa - Str. 2

.. ...morfologia - niewielka leukocytoza, markert miesnia sercowego w normie. niewielka hipotermia Witam wszystkich!!!! ja również mam niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa!!! nie mam zielonego pojęcia co to jest???????????? czy ktoś może mi wyjaśnić tą dolegliwość??? w internecie na ten..

150 uderzeń na minutę

.. ...wczesnie aha poziom leukocytow mam ponad 19tys narazie dostalam lek betalock dzis znow robilam ekg i wyszlo troche lepsze niz w poniedziale dzieki za odpowiedzi dana iwonka z ktorej czesci polski pochodzisz bo ja z zachodniej od strony szczecina odnosnie leukocytow to mosi byc jakis stan..

Krew i mocz - co oznaczają te wartości?

.. ...ciagu dnai a w moczy leukocyty hmmmmm.......moze zle umyles .....lub sloiczek byl niedomyty,ale do 4 w polu widzenia dopuszczalna norma: )pozdrawiam A wiecie co oznaczają OB - i Rh + Faceta bolały bimbały. Kumpel poradził mu żeby poszedł do lekarza. Lekarz nakazał przeprowadzić różne..

Zespół hipoplazji lewego serca

.. ...bardzo wysoki poziom leukocytów i nie jest stabilny krążeniowo. Trzymam kciuki za Twojego synka. Lekarze w Krakowie Prokocimiu sa znakomitymi specjalistami, a profesor Malec z cala pewnoscia zrobi co w jego mocy by uratowac Malego. Wiem jak ciezko jest Tobie i Twojej zonie, ale musicie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 277

.. ...lekka anemia i niskie leukocyty, które są typowe w lęku i stresie. Rok temu nie mogłam już normalnie żyć nastał dzień że nie mogłam wstać z łóżka a podniesienie do góry ręi sprawiało okropne zmęczenie... Wypiłam podwójną melisę i poczułam się leipeij. Kiedy w pobliżu mnie były dzieci..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 40

.. ...krwi.teraz w moczu nie mam leukocytow,ani erytrocytow - a 2 tyg.temu mialam duzo ponad norme!juz nie czaje tego!!tak w ogole w styczniu tomograf pokazal ze mam zaniki korowo - ciemieniowe,a teraz rezonans nic nie pokazal!oby dwa sprzety najlepsze w Bydzi.parodia!!w sumie to badanie w W -..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego

.. ...zalecił badanie CRP i OB i Leukocytozę - jeśli żaden z tych wyników nie odbiega od normy znaczy nie ma stanu zapalnego czyli jest stres. Wiadomo co robić jeśli któryś wynik jest zły. Po badaniach goraczka częściej spada ponizej 37,0 czyli jednak się trochję wyluzowałam. Wczesnij tylko..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 3

.. ...i podwyższona ilość leukocytów w morfologii. Pozdrawiam dzieki wielkie,ale lekarz tez o tym raczej powinnien wiedziec?wybieram sie do nastepnego lekarza z polecenia znajomych,zobaczymy,ob mam dobre,ogolnie wyniki sa ksiazkowe wiec nie wiem co jest przyczyna,tych objawow?napewno tak tego..

Echo serca, interpretacja wyników

.. ...norma nabłonki - pł.poj. leukocyty:2 śluz ++ BADANIE TARCZYCY: TSH 3,09 fT4 1,21 fT3 2,53 lekarz powiedział, ze generalnie nie ma się co przejmować, biore wczesniej wspomniany betaloc zok50 oraz asoargin ( sód+magnez ).Sport kazał uprawiać jak dotychczas, nie ma przeciwskazan do wysiłku,..

Nerwica czy coś groźnego?

.. ...Ponadto OB i CRP oraz leukocytoza. pozdrawiam Aha, czyli prawdopodobnie jednak nie nerwica a kleszcze zrobiły swoje. Czy w przychodni się robi badania na boreliozę , OB, CRP, leukocytoze? Czy moze wystarczy jednak samo badanie krwi? Dziękuje za rady Aha, tylko podobno jezeli miałbym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 605

.. ...immunologicznego, zwiększa ilość leukocytów oraz płytek krwi. Lecznicze działanie tego środka zostało potwierdzone przez długotrwałe badania szwedzkich lekarzy i naukowców. Stwierdzono hamujący wpływ Ecomeru na wzrost guzów nowotworowych. WITAM :D Dorka czytam ostatnio wszystkie wpisy na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1065

.. ...najprawdopodobnie ślepa kiszka bo leukocyty były dosć sporo przekroczone 4 dni bez jedzenia i picia co pare godz robili mi te leukocyty czy się nie podnoszą i na okrągło kroplówki dzisiaj przyszedł ordynator zbadał brzuszek leukocydy spadły i wypisali mnie do domu ale zapowiedzieli ze..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...które są nie za bardzo Leukocyty 3,62 Hematokryt 32,94 % MCV 70,00 MCHC 43,47 Monocyty 8,60 może mógły mi ktoś to przetłumaczyć po polsku tak normalnie Moja doktorka powiedziała nie ma się czym przejmować że może to anemia dużo żelaza i zdrowa dieta, ale ja pomimo że szprycuje się lekami..

Nerwica w ciąży - Str. 31

.. ...normy.A w moczu mam leukocyty +3 a powinno być ujemny,więc nie wiem co to oznacza,a wizytę mam dopiero 23.10 może któraś z was wie co oznaczają leukocyty w moczu.Jak u was ze śluzem,też macie nadmiar upławów?ja muszę stosować wkładki,bez nich ani rusz i śluz jest bardzo kwaśny,bo..

Nerwica w ciąży - Str. 181

.. ...ma lub miala wysokie leukocyty? ja mam 16,5 a norma do 10 wiec dostalam jednorazowy antybiotyk . Jak to u was wygląda? no własnie mi się wydaje,że zawsze mialam nisko od poczatku, a teraz takie zdecydowane obnizenie. byłam wieczorem na pogotowiu, bo maluch od rana ruszal się leniwie, jak..

Nerwica w ciąży - Str. 184

.. ...Jakie macie wartosci leukocytów we krwi ? Ja mam sporo ponad norme i panikuje !!!!!!!!!!!!!!napiszcie rowniez w ktorym jestescie tygodniu . czesc dziewczyny,nie wyobrazacie sobie jak mi bez Was smutno,chwilowo nie mam neta i nie mam pojecia kiedy mi w koncu naprawia...u mnie juz 31 tydz..

Nerwica w ciąży - Str. 186

.. ...Do tego mam wysokie leukocyty we krwi 16 a norma do 10 . A ty jakie masz leuko? hej dziewczyny, wy się tak przejmujecie tymi wynikami, tylko pamiętajcie,że w ciąży to norma mieć slabsze wyniki, po to sie te badania robi, zwykle żelazo zalatwia sprawę. poza tym krew się w ciaży rozrzedza,..

Badania krwi, czy sa poprawne - jak interpretowac?

.. Leukocyty 5,2 erytrocyty 3,63 hemoglobina 11,2 hematokryty 31,9 MCV 87,9 MCH 30,9 MCHC 35,1 PLYTKI KRWI 196 PROSZE O POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 jak na kobietę to super : ) szukasz męża?? : ) STAN ; to nie są prawidłowe wyniki ...... Moja córa ma 4 latka i przewaznie ma za niskie płytki krwi..

Interpretacji wyników badania krwi

.. ...17,8 % WZóR ODSETKOWY LEUKOCYTóW - Neutrofile % 48,90 % - limfocyty % 35,70% - Monocyty % 11,60% - Eonyzofile % 3,5% - Bazofile % 0,30% JONOGRAM ( SUROWICA ) Sód 142 mmol/l Potas 4,38 mmol/l IMMUNOCHEMIA ( SUROWICA ) Rok temu miałam operację tarczycy( nadczynność ) do tej pory nie..

P-LCR + co oznacza podwyższony?

.. ...??? najważniejsze są leukocyty i płytki krwi, reszta jest od nich zależna!!! mam pytanko na co wpływa podwyższony P - LCR a ja mam P - LCR - 55.1%, PDW - 22.7%, MPV - 14fL, PLT - 148G/L, MCHC - 19.8mmol/l... co to wszystko znaczy? udalo mi sie tyle dowiedziec z internetu ze mam lekki..

Ból w prawym boku i pachwinie

.. ...dróg moczowych - krew i leukocyty w moczu, dostała cipronex i wtedy właśnie zaczął się ten ból dokładnie następnego dnia jak zostałam wypisana do domu. Miałam siedem razy usg - oprócz naczyniaka na wątrobie wszystko ok. Rezonans magnetyczny na kręgosłup - wszystko ok. Przepuklina..

Wynik badania moczu

.. ...Ciężar właściwy 1,030 leukocyty: - Mikroskopowa analiza osadu: Nabłonki wielokątne : liczne Nabłonki okrągłe: pojedyncze Krwinki białe: 4 - 5 w polu widzenia Składniki mineralne: szczawian wapniowy śluz - liczne pasma flora bakteryjna - pojedyncza mała pomyłka w tym co napisałam..

Interpretacja wyników morfologii krwi

.. ...więc nie mogę się wypowiedzieć,co Ci dolega.Pozdrawiam. Masz leukocytoze, zgłoś się do lekarza rodzinnego w celu leczenia. Wyników nie należy interpretować w oderwaniu od objawów klinicznych. Pozdrawiam..

Nadciśnienie, leki nie obniżają mi już ciśnienia, wypadają mi włosy

.. ...NORM , Azotyny ujemny , Leukocyty ujemny, OSAD : Pasma Śluzu poj pasma , Nabłonki wielokątne poj w polu widzenia , Leukocyty 1 - 3 w polu widzenia ) Jestem osobą aktywna fizycznie chodzę na siłownie, staram się również zmniejszyć ciśnienie odpowiednią dietą. Mam 19 lat 186 cm wzrostu i..

Interpretcja badania krwi, mam guzy tarczycy

.. leukocyty - 6,8 erytrocyty - 4,43 hemoglobina - 13,7 hematokryt - 41,7 mcv - 94,1 mch - 30,9 mchc - 32,9 płytki krwi - 215 anizocytoza erytrocytów - 14,0 lym - 38,3 mxd - 4,6 neu - 57,1 lymph - 2,6 mxd - 0,3 neut - 3,9 rdw - sd - 45,2 pdw - 13,9 mpv - 11,8 p - lcr - 39,1 ob - 7 tsh - 1,06 proszę o..

Morfologia krwi i badanie moczu - jestem zaniepokojona

.. ...bilirubina - 1 mg/dl leukocyty - nie wykryto erytrocyty - nie wykryto nitraty - nie wykryto kwas askrobinowy - nie wykryto nie wiem co moze być powodem troche zawyzonych wynikow, czytałam, że przyczyna moze byc ciaza, ale biorę tabletki antykoncepcyjne regularnie * spoznienie * wynosi..

Wzrastające OB

.. ...organizmie.Pozdrawiam Zrob leukocytoze z rozmazem/biale krwinki/i Zrob CRP,to jest białko ostrej fazy.jest wazniejsze i gorzej jak jest podwyzszone.nie ma to jednak zwiazku z cholesterolem a ze stanem zapalnym...

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...kale, jonogram w normie, leukocytu w normie . Konstultacja neurologiczna - wynik żadnych zmian o podłożu neurologicznym, odruchy w normie. Konsultacja kardiologiczna - leki propanalol i bellergot na uspokojenie. Konsultacja laryngologiczna i alergologiczna - badania spirometryczne i na..

Nerwica czy ziarnica? - Str. 2

.. ...dobrze, przy czym zarówno leukocytów ogólnie, jak i limfocytów mam relatywnie mało, w przypadku białych krwinek norma wynosi 4 - 10, a ja mam 4,2 - 4,4, co jest w normie, ale przy dolnej granicy. Powiększenie węzłów może też mieć inny powód - mam alergię w okresie wiosenno - letnim...

Interpretacja wyników badań

.. ...1,o mg/dl ulurunina w normie ciała ketanowe 5mg/dl leukocyty ujemne erytrocyty ujemny osady mikroskopijne Nabłnki płaskie pojedncze wpw leukocyty 5 - 10wpw bakerie liczne krysz. szczawiu wapnia liczne..

Prośba o interpretację wyników

.. ...0,2 EU/dI azotyny - uj leukocyty - uj witam na moje oko wyniki sa ok nic niepokojacego,a jak masz watpliwosci do cukru to najlepszym badanie do stwierdzenia cukrzycy jest krzywa cukrowa,ten wynik miesci sie w normiepozdrawiam na moje tez sa ok. norma cukru to120mg/dl,wiec jest w..

Leukocyty i erytrocyty w moczu

.. ...Inne śluz - usiane pola Leukocyty - 1 - 3 w polu widzenia Erytrocyty - świeże i wyług. - 1 - 3 w polu widzenia Inne - bakterie - usiane pola Martwią mnie leukocyty i erytrocyty. Od paru dni mam obajwy ze strony układu moczowego. a co lekarz na to? Właśnie pytam Was o radę bo dopiero..

Proszę o interpretacje badania krwi

.. ...oddania krwi, powód - Leukocytoza ( na poziomie 11700 ). Dzisiaj natomiast wyszły takie wyniki jak powyżej. Lekarka stwierdziła że pewnie infekcja mimo iż nie ma objawów jeszcze nie ustąpiła. Czy to możliwe, że infekcja bezobjawów trzymałaby tyle czasu? A moze jest to spowodowane czyms..

Nachodząca woda w kolanach u starszej osoby

.. ...niedokrwistość,białko w moczu,leukocyty w osadzie,krwinki czerwone... przy dnie jest konieczne odpowiednie odżywianie.nie jesc potraw z podrobów,wyciągów mięsnych,rosołów,mięso bardzo ograniczyć. Czyli Waszym zdaniem należy rozumieć ze leukopenia i problemy z morfologią i OB może być..

Prosze o ocenę wyników

.. ...24,0 U/I AST 35,0 U/I leukocyty 5,20x10^3/uL, neutrocyty % 38,2%, limfocyty % 49,8%, MXD % 12,0% neutrocytyt 2,00x10^3/uL limfocyty 2,60x10^3/uL MXD 0,60x10^3/uL erytrocyty 4,54x10^6/uL hemoglobima 14,5 g/dl hematokryt 40,4% MCV 89,0 fL MCH 31,9 pg MCHC 35,9 g/dl RDW 12,6 % Płytki..

Proszę o opinie i rady

.. ...24,0 U/I AST 35,0 U/I leukocyty 5,20x10^3/uL, neutrocyty % 38,2%, limfocyty % 49,8%, MXD % 12,0% neutrocytyt 2,00x10^3/uL limfocyty 2,60x10^3/uL MXD 0,60x10^3/uL erytrocyty 4,54x10^6/uL hemoglobima 14,5 g/dl hematokryt 40,4% MCV 89,0 fL MCH 31,9 pg MCHC 35,9 g/dl RDW 12,6 % Płytki..

Wyniki Morfologii Krwi

.. ...opinie : mezczyzna lat 30 LEUKOCYTY 9,27 ERYTROCYTY 5 HEMOGLOBINA 14,9 HEMATOKRYT 44,9 MCV 89,8 MCHC 29,8 RDW 13,6 PŁYTKI KRWI 313 MPV 9,9 NEUTROCYTY 4,93 LIMFOCYTY 3,16 MONOCYTY 0,85 EOZYNOCYTY 0,31 BAZOCYTY 0,02 % NEUTROCYTOW 53,2 % LIMFOCYTOW 34,1 % MONOCYTOW 9,2 % EOZYNCYTOW 3,3 %..

Choroby serca, Nietypowe objawy

.. ...ostatnio wyszło że mam leukocyty we krwi i to dużo ponad norme bodajże jest 4 - 10 a ja mam 90 erytrocyty około 30 w polu widzenia azotyny wynik dodatni białko 1 g/L bakterie - liczne na mój gust jest to jakieś zapalenie pęcherzyka moczowego ale czy to ma wpływ na serce? skoro objawy..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...POTRAFIA STEROWAC ILOSCIĄ LEUKOCYTÓW WE KRWI .. Zajmuje sie psychosomatyka i znam ludzi, ktorzy np wstali z wózka tylko dlatego ŻE WYOBRAŻALI SOBIE, ŻE SĄ W PEŁNI ZDROWI i jak to jest fajnie poczuc sie ze znow potrafia biegac. Pomysl o tym w co naprawde wierzysz, chociazby w to ze jestes..

Wyniki badań krwi i moczu

.. ...polu widzenia w ilości 1 - 3 Kryształy ( 1 ) szczawiany wapnia ... pojedyncze w preparacie BIOCHEMIA Glukoza: 5.03 Potas: 4.19 Sód: 144.90 Magnez: 1.13 IMMUNOCHEMIA TSH - III: 3.490 ASO ilościowo: 23.0..

Na co może wskazywać podwyższone WBC i PDW?

.. ...nieliczne w preparacie Leukocyty 0 - 2 w polu widzenia * =5 wpw Kryształy minerałów obfite moczany, dosc liczne kryształy kwasu moczowego Bakterie mierna flora bakteryjna będę wdzięczna za pomoc odnośnie mojego postu - oczywiście WBC jest obniżone tak jak podałam w wynikach - poniżej..

Wyniki Ana1 i wyniki moczu i eeg

.. ...urobilinogen - w normie leukocyty - ok.2 - 4 nabłonki płaskie - b.liczne wpw bakterie - liczne wpw fosforany bezpostaciowe - liczne w prep. bardzo proszę o odpowiedż bo jest dla mnie bardzo ważna a jeszcze mam mieć wyniki ana2 ale dopiero 5 lutego i bardzo się boję bo mnie nogi bolą i..

Badania krwi i moczu

.. ...urobiligen - w normie, leukocyty ok.2 - 4, nabłonki płaskie - b.liczne wpw, bakterie - liczne wpw, fosforany bezpostaciowe - liczne w prep. BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ , BĘDĘ WDZIĘCZNA. PS. POMOŻCIE BO SIE BOJĘ. Szczerze mówiąc trudno dla laika określić, o co chodzi, bo bardzo medycznie..

Proszę o informację na temat wyników

.. ...na wizytę u lekarza leukocyty 4,46 erytrocyty 3,96 hemoglobina 12 hematokryt 36,5 mcv 92,3 mch 30,3 mchc 32,9 płytki krwi 131 rdw 13,3 pdw 20 mpv 14,1 p - lcr 57,4 na zwiększenie czerwonych ciałek trzeba jeść wątrobę wieprzową,stek wołowy,pić sok z buraków 2x pół szklanki dziennie,wit.C..

Proszę o informację na temat p-lcr

.. ...interpretację wyników leukocyty 4,46 ( 4 - 10 ) erytrocyty 3,96 ( 3,7 - 5.1 ) hematokryt 36,5 ( 37 - 47 ) MCV 92,2 ( 83 - 103 ) MCH 30,3 ( 27 - 35 ) MCHC 32,9 ( 32 - 37 ) płytki krwi 131 ( 140 - 440 ) RDW 13,3 ( 11 - 16 ) PDW 20 ( 9 - 17 ) MPV 14,1 ( 9 - 13 ) P - LCR 57,4 ( 13 - 43 ) co..

Chora wątroba czy coś innego ?

.. ...cieżar wł . 1,020 odczyn moczu 5,0 leukocyty nieobecne azotyny noeobecne białko ,glukoza,ciała ketonowe nieobecne bilirubina i erytrocyty nieobecne urobilinogen w normie Jeśli ktoś może ocenić dziękuje..

Nerwica efektem pracy?

.. ...wyszlo mało magnezu,mało leukocytow. w pracy ledwo daje radę - mam lęk,ze nie zdąże,ze nie dam rady - choc wiem ,ze daje ,ale mam zakodowane inaczej,jak zaczynam - czuje,ze ciśnienie mi spada,zaczynam pnikować.boje się nowości w pracy - czuje ,ze nie dam rady. Co się ze mną dzieje????..

Nadciśnienie

.. ...g/ml ( 1.005 - 1.030 ) Leukocyty: negatywny Azotyny: negatywny PH 5.0 ( 5.0 - 7.0 ) Krew negatywny Białko negatywny Glukoza negatywny kwas askorbinowy negatywny ciała ketonowe negatywny Urobilinogen w normie Billirubina negatywny Nabłonki płaskie pojedyncze w prep. Leukocyty 0 - 2 wpw..

Nadczynność tarczycy

.. ...g/ml ( 1.005 - 1.030 ) Leukocyty: negatywny Azotyny: negatywny PH 5.0 ( 5.0 - 7.0 ) Krew negatywny Białko negatywny Glukoza negatywny kwas askorbinowy negatywny ciała ketonowe negatywny Urobilinogen w normie Billirubina negatywny Nabłonki płaskie pojedyncze w prep. Leukocyty 0 - 2 wpw..

Badania morfologii O CO CHODZI ?

.. ...tygodnie... mam 22 lata leukocyty 3,9 erytrocyty 4,78 hemoglobina 11,3 hematok * ryt % 36,8 MCV 77,0 MCH 23,6 MCHC 30,7 płytki krwi 226 anizocytoza erytrocytów 16,4 LYM % 39,1 MXD % 11,8 NEU % 49,1 LYMPH # 1,5 MXD # 0,5 NEUT # 1,9 RDW - SD 40,3 GLUKOZA 79 ŻELAZO 49,30 PROSZE O JAKIEŚ..

Proszę o interpretacje moich wyników

.. ...g/ml ( 1.005 - 1.030 ) Leukocyty: negatywny Azotyny: negatywny PH 5.0 ( 5.0 - 7.0 ) Krew negatywny Białko negatywny Glukoza negatywny kwas askorbinowy negatywny ciała ketonowe negatywny Urobilinogen w normie Billirubina negatywny Nabłonki płaskie pojedyncze w prep. Leukocyty 0 - 2 wpw..

Morfologia

.. ...odżywianie .Zleci dokładniejsze badania a potem zamiast łykac leki można sobie parzyć ziółka i inne .Dietą prędzej podgonisz braki w erytrocytach niż leukocytach .Wybór należy do ciebie . Dzięki za odpowiedz...

Nie wiem co mi jest

.. ...MPV w normie, tylko leukocyty trochę podwyższone 10,2 norma 4,1 - 10,00 Immunochemia: Ige i TSH w normie, Mocz: ph - ok, ciężar właściwy ok, leukocyty neg glukoza norma białko neg ciała ketonowe neg urobilinogen norma bilirubina 1 powinno być * 0,2 mg/dL azotyny pos powinno być neg..