Lewa ręka

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 46

.. ...silniejsze i drętwieje mu też lewa ręka czasem / Doktorze proszę o odpowiedz. Dzioękuję z góry serdecznie . do tej pory nie wypowiadałam się na forum - chociaż czytam je od dłuższego czasu. to bardzo miłe i dobre,ze doktor o.k odpowiada na tyle pytań - poświęca swój czas na nasze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 30

.. ...jeszcze czuję i boli mnie lewa ręka. Powiedzcie mi czy macie też coś takiego? Ja miałam nieraz robione ekg i raz echo serca. I wczystko wyszło ok. No ale jak to ja teraz myślę, że może jakaś wada, która nie wyszła w badaniach, albo zawał, albo coś. Powiedzcie mi może to coś być? Mam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...jeszcze. Bardzo bolała mnie lewa ręka, nieprzyjemnie mrowiła. Znalazłam miejsce na plecach, bardzo zgrubiałe, blisko kręgosłupa. Marcin pomasowął mi plecy, ręka zaczynała odpuszczać, więc podejżewam, że wszystko było spowodowane chwilowym niedotlenieniem, albo właśnie uciskiem jakiegoś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 66

.. ...duszności, drętwieje mi lewa ręka, ucisk i ból za mostkiem , pieczenie w przełyku, paniczny lęk , że zaraz umrę, zawroty głowy, mroczki przed oczami... i długo by wymieniać co jeszcze. Ale uwierz mi Droga Pati, że to są również objawy nerwicy, a nie tylko chorób serca, czy właśnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 140

.. ...Minp drętwiało serce i lewa ręka wczoraj i przedwczoraj,a dziś mam zdrętwiałą lerwą stopę dla odmiany: )Macie też tak czasem?? A wlasnie zauważylem u siebie cos takiego jak natręctwo ruszania rękami lub nogami, robie to noin stop i bez przerwy, wtedy czuje się lep[iej. Czermu tak..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...swiata...do tego moja lewa ręka zrobiła sie jakby bezwładna ( ale tylko na kilka sekund ),przestaszyłam się na maksa...myślałam o tym ,ze zsune sie na podłoge przy tych wszystkich ludziach...no i nie doczekam Wigilii( to zdarzyło sie 22 grudnia tego roku ) od trzech lat biore lek na..

Niskie tętno

.. ...strona ciała, drętwieje lewa ręka. Jestem kobietą po wielu przejściach, mam 58 lat; próbowałam już najróżniejszych sposobów, wielu psychoterapii, by wykluczyć nerwicę,co i tak niczego nie zmieniło. Już mi się nie chce żyć. Barbaro, jesli przyjmujesz betablokery to się nie ma co..

Szybkie tętno - Str. 14

.. ...w klatce, boli mnie lewa ręka i nogi. Nie mam siły i wrażenie, że * schodzę * . Byłam Trwa to około 2 - 3 godzin. Wcześniej w takiej sytuacji lądowałam średni dwa razy w tygodniu na pogotowiu. teraz biorę to na przeczekanie. W ostateczności biorę jakąś tabletkę uspokajającą albo temu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 18

.. ...strasznie boli mnie lewa ręka!wszystko zaczeło się pewnego razu w kościele stałam jak zawsze aż tu nagle serce zaczeło mi bić jak oszalałe oblał mnie zimny pot zaczeły mi drętwieć palce u rąk i poczułam mrowienie.do tego zaraz robi mi się okropnie niedobrze od tego czasu odczuwam okropny..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 77

.. ...niskie ciśnienie czasem lewa ręka robi się zaczerwieniona i taka jakby doklejona i mam odczucie szczypania w głowie nie wiem co to? Bo ciśnienie atmosferyczne jest bardzo wysokie i powinienem się dobrze czuć. Moni pisalam do Ciebie jak tylko tam sie pojawilas nie dzisiaj,choc dzis..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 158

.. ...lewej ręki i poczułem że lewa ręka staje się bardzo ciężka po czym znowu opadłem z sił i osunąłem się na ziemię i podczas całego zajścia wszystko pamiętam, wszystko na początku wskazywało na to że mogą być to początki padaczki tydzień przeleżałem w szpitalu z podejrzeniem właśnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 166

.. ...bardzo tez mnie boli lewa ręka i nogga, reka czasem sinieje i dretwieje. Byłam dzis u nneurologa ( lecze sie systematycznie bo mam tez chory kregosłup ) i mówil mi ze my nerwicowcy wszystkie choroby gorzej znosimy bo wciąż o tym myslimy... ciesze się ze jest to forum, mozna wylac swoje..

Niedomykalność mitralna 1 z wypadaniem

.. ...piersiowej, drętwieje mi lewa ręka. Lekarze twierdzą,że to raczej nie od serca.Jeśli masz niedomykalność I stopnia to chyba nie powinno ci się nic od tego dziać. Może to po prostu nerwy tak działają. Pozdtrawiam! Właściwie całkiem przypadkiem natknęłam się na tą stronę - biegnąc z..

Dziwne ciepło w głowie

.. ...drętwieje mi bardzo często lewa ręka. mrowienie jest najsilniej odczuwalne w dłoni i promieniuje w kierunku ramienia. czasami ściśnie mnie też w klatce piersiowej i nie mogę złapać oddechu tzn. nabranie powietrza powoduje bolesne kłucie w okolicach a może i samym sercu. Witam,..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...najpierw udo, pózniej lewa ręka i szyja także lewa połowa głowy.Nagle poczułam uderzenie goraca i niesamowite walenie sera. Wylądowałam na pogotowiu gdzie lekarz zapytał czym się tak zdenerwowałam. Odpowiedziałam, że niczym...To było w maju Te ataki częstoskurczu miewam co kilka..

Techniki relaksacyjne - spróbujcie w napadzie paniki, lęku

.. ...nogi , prawa ręka , lewa ręka , twarz - robienie min , całe ciało ) , wytrzymaj kilka sekund , zwolnij napięcie jednocześnie robiąc głęboki wydech - wykonaj kilka przysiadów - palcami wskazującymi uciskaj wewnętrzne , a potem zewnętrzne kąciki oczu . Na zakończenie okrężnymi ruchami..

CK-MB - Str. 2

.. ...piersiowej !!Czasami moja lewa ręka jast tak slaba że nie potrafie stukac po klawiaturze !! Postaram się przebadać nie tylko pod kątem serca !! Brałam aspargin a teraz biorę Kaldium !! ten lek uzupelnia mi potas !! Biore to juz od 27 grudnia !!pozdrawiam Tak bedzie najlepiej - jak..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...najpierw udo, pózniej lewa ręka i szyja także lewa połowa głowy.Nagle poczułam uderzenie goraca i niesamowite walenie sera. Wylądowałam na pogotowiu gdzie lekarz zapytał czym się tak zdenerwowałam. Odpowiedziałam, że niczym...To było w maju Te ataki częstoskurczu miewam co kilka..

Wypadnie płatka zastawki mitralnej a alkohol

.. ...wytrzymać z bólu.. cała lewa ręka mnie rwie i z tyłu plecy.. wczoraj tak strasznie się przestraszyłam, że wylądowałam na izbie przyjęć..ekg wyszło średnie, lecz nic niezagrażało mojemu życiu. Może ktoś pomyśli, że przesadzam, ale ból naprawdę był przeraźliwy.. Eh, fakt jest taki.. Ci,..

Dodatkowe skurcze - Str. 65

.. ...prawej. Oto wyniki: Lewa ręka: 1.Ciśnienie: 164/126 Tętno: 123 2.Ciśnienie: 158/166 Tętno: 123 3.C: 177/147 T: 116 4.C:170/109 T:96 5.C:154/94 T:80 6.C:162/122 T:128 7.C:154/114 T:96 8.C:134/89 T:98 9.C:119/69 T:101 10.C:149/110 T:116 Prawa ręka: 1.C:168/101 T:112 2.C:157/98 T:109..

Dodatkowe skurcze - Str. 69

.. ...drętwienia, najpierw lewa ręka potem prawa, jakby jedno kolano. po czym drugie i na końcu twarz. Zaczynam sie trząść, masakra! Za pierwszym razem zabrała mnie karetka podano jakies kroplówki, za jakiś czas na szczęście koszmar znikł. Pobrano mi krew, jakieś badanie serca i lekarz..

Niedomykalność zastawek I stopnia

.. ...tętniczo - żylnej ( lewa ręka ) mogło np nasilić wade? przepływ w przetoce to 1 litr ( na minute? ) czy jest jakaś profilaktyka leczenia tej wady? i czym to grozi? I Stopień ozncza iż nieszczelność zastawki powoduje powrót krwi zajmując 1/4 objętości przedsionka. II stopień to 1/2 i jest..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 26

.. ...najpierw udo, pózniej lewa ręka i szyja także lewa połowa głowy.Nagle poczułam uderzenie goraca i niesamowite walenie sera. Wylądowałam na pogotowiu gdzie lekarz zapytał czym się tak zdenerwowałam. Odpowiedziałam, że niczym...To było w maju Te ataki częstoskurczu miewam co kilka..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 40

.. ...dwa numery za duże. Lewa ręka opadła mu poza boczne oparcie wózka i wisiała swoją ciężkością w bezruchu. Na przedramieniu, które widać było spod zbyt krótkiego rękawa pocerowanej i poplamionej piżamy, można było odczytać wytatuowany kiedyś czarnym, a teraz wyblakłym atramentem napis:..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...nierównomiernie. Znów lewa ręka całkowicie zdrętwiała, zimna i sina, problemy z widzeniem, uczucie jak bym oglądała jakiś strasznie wolny film, ucisk na klatkę, brak możliwości zaczerpnięcia głębszego oddechu, uczucie niedotlenienia, aż w końcu drgawki całego ciała nóg i głowy. Jak mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 55

.. ...Od tygodnia boli mnie lewa ręka i chyba serducho. I jeszcze ta pogoda. Jak jest zima i robi mi się duszno to odpinam kurtke i gra muzyka. A teraz? Mi się znowu pogarsza serce juz ładnie chodzi ale ta głowa masakra bół uciskowy na skroniach z tyłu z przodu czasami mam zawirowania jak..

Nerwica? nie wierzcie w to!

.. ...ze sztywnieje szczęka lewa ręka i cała klatka piersiowa i powietrze ciężko złapać to trwa okolo 10 - 15 minut kazali wtedy wziąć afobam 0,5 ale nie zawsze pomaga już nie wiem co robić chce sic prywatnie do kardiologa czemu w szpitalu nic mi nie powiedzieli jak chciałam porozmawiać z..

Od dzieciństwa odczuwam bóle serca

.. ...teraz jednak cierpnie mi lewa ręka i odczuwam lekkie bóle, kucia w klatce piersiowej w momencie mocnego wysiłku fizycznego. Mam bardzo niskie ciśnienie krwi oraz bardzo wysoki puls. Od nie dawna zaczęłam spożywać alkohol, wcześniej nie miałam z nim styczności. Wydaje mi się ze jest to..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 20

.. ...Później drętwiała mi lewa ręka. Starałem się samemu radzić biorąc tabletki jakies ziołowe na uspokojenie ale nic nie pomagało. Zrobiłem wszystkie badania, które na szczęście wyszły ok. Kiedy jednak napięcie mięśni, brak rozluźnienia były juz na takim poziomie, ze nie mogłem tego znieść..

Problemy z sercem?

.. ...objawy: nagle drętwieje mi lewa ręka ( czasami tylko dłoń ), czuję w ręce taką słabość, jednocześnie nad sercem w okolicy pachy czuję umiarkowany ból i problem z oddychaniem, czasami jest to ból innego rodzaju, umiejscowiony trochę niżej, skurczowy - z każdym wzięciem oddechu jest..

Mrowienie w okolicy żebra i drętwienie lewej strony ciała

.. ...po jakimś czasie moja lewa ręka wraz z lewą piersią stały się wręcz gorące i trochę czerwone. Zrobiłam sobie zimny okład i po paru minutach przeszło. Później od czasu do czasu zdarzało mi się odczuwać drętwienie lewej ręki i nogi ale nic poza tym. Dopiero od niedawna czuję jakby jakieś..

Jak żyć z rozrusznikiem serca? pierwsze tygodnie w pracy i w domu

.. ...że po tygodniu moja lewa ręka jeszcze nie jest tak sprawna jak prawa czy powinienem ją ćwiczyć czy raczej delikatnie ją używać . Jak wygląda rehabilitacja po takim zabiegu. Czuję się świetnie ale myślę już czy przejdę z powodzeniem badania profilaktyczne ( obowiązkowe ) w zakładzie pracy..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 6

.. ...strasznie mnie boli, lewa ręka mi drętwiała, czuje szumy w lewym uchu, mam ucisk w klatce piersiowej... i nie wiem co mam robić? Mam brać dalej leki czy je odstawić?? Mam dostakowo niskie ciśnienie 100 - 107/49 - 65. puls 67, 73, wczoraj 83 a dzsiaj 98 * Licze ze mi odpisze co mam robic,..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...zaraz miała mi ścierpnąć lewa ręka, Zdarza się, że rano nie czuje ręki bo tak mi mocno ścierpła, Byłam u lekarza, zrobili mi echo serca itp i nic nie wykryto, boje się z każdym dniem, Prowadze aktywny tryb życia i mam zaledwie 18 lat! Od jakiegoś czasu ( ok 1 - 2 miesiące ) również drżą..

Niedowład lewej ręki, brak kontroli nad ruchami i kołatanie serca

.. ...cały czas boli mnie lewa ręka i kręgosłup. Tak jak Dorota radziłabym ci iść do lekarza rodzinnego po skierowanie ale najpierw do kardiologa, jeśli ten specjalista wykluczy choroby serca to wybrać się do psychologa bądź psychiatry. Ile masz lat jeśli można wiedzieć? Pozdrawiam Cię...

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...piersiowej i nie tylko lewa ręka to niekiedy była zimna i drętwa,i cały czas uczucie że to koniec.pogotowie to już pużniej nie chciało przyjeżdzać do mnie jak podałem nazwisko to mnie już wszyzcy znali.Zawaliłem prawko,kase wpłaciłam a nie chodziłem bo nie mogłem.straciłem wiarę we..

Moje boje, czy to na pewno nerwica? - Str. 2

.. ...osłabienia, potem drętwieje mu lewa ręka, potem traci moc w nogach i osuwa się na krzesło. Ma stan lekowy, myśli, że umiera, nie może poruszać ani rękoma, ani nogami. Ale zamiast wysokiego, ma niewyczuwalne tetno. Dwa razy odjechał raz na ulicy, a raz przy mnie i myślałam, że to..

Robi się gorąco i serce bije jak szalone

.. ...obecny.bolą mnie stawy prawa i lewa ręka czasami prawa nogo dolna częśc pleców.Mam uczucie ścisku w gardle.czsami wydaje mi się ze zaraz dlece.jakieś dziwne mrowienie i drętwie nie rąk tez występujeJeśłi ktoś z państwa ma podobne problemy prosze o pmoc...martwi mnie to ze mam dopiero 20..

Rozrusznik serca - pytania i wątpliwości - Str. 2

.. ...5.01. czy to prawda że lewa ręka może potem nosić tylko do 9 kg,napiszcie proszę co wolno a czego nie.Sama wychowuję 3 dzieci w tym dziecko niepełnosprawne do tego jestem leworęczna,stwierdzono u mnie zespół MAS oraz trachy - bardy.Pozdrawiam Ja mam rozrusznik od chyba 5 roku zycia..mam..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 5

.. ...kompieli zesztywniała mi lewa ręka, jakby sama się do klatki piersiowej przycisnęła. Przeraziłem się nieźle, przyjechało pogotowie i zabrali mnie do szpitala. Zrobili kilka testów, ekg itp. i powiedzieli, że miałem atak paniki. Po tym epizodzie zaczęły się dziać różne inne * ciekawe *..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki - Str. 2

.. ...problemy. Drętwieje mi cała lewa ręka a do tego czuję jakby obie dłonie i stopy były napuchnięte. Czasem też sinieją!!! Pracę mam siedzącą więc ciężko mówić o jakimś wysiłku... Planuję w tygodniu wybrać się do kardiologa i zrobić badania, ale bardzo się tego boję. Nie wiem czego się..

Bóle w klatce piersiowej

.. ...i zdrętwiała mi cała lewa ręka. Odstawiłam wiec tabletki i udałam sie na wizytę do kardiologa. Pan doktor zbadał mnie i stwierdził ze nie widzi żadnych niepokojących objawów i jedyne co mi przepisał to magnez. Po magnezie bole może zmniejszyły się odrobinę, ale są wciąż dokuczliwe Czy..

Nadciśnienie i częstsze tąpnięcia serca

.. ...silniejsze i drętwieje mu też lewa ręka czasem / Przepraszam , że piszę post pod postem ale komp mi nawala i jak za długio jeden napiszę to mi kasuje : ) Odpiszcie proszę co to może być i czy powinnyśmy zrobić jakieś badania ??? Dzioękuję z góry serdecznie . Denerwuje się bo u mnie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 635

.. ...rozwolnienie ból za łopatką lewa ręka jest jak by trochę słabsza ( przynajmniej tak mi się wydaje ) powiedzcie mi czy to może być nerwica?? czy jestem chory na tą paskudna chorobę jakim jest SM :/ Anonim ja niestety nie mogę Ci pomóc bo nie znam się na tym.Ale jak miałam robione eeg..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1047

.. ...kołatanie serca i nawet lewa ręka mi drętwiała. Gdzieś czytałam, że jak jest gorąco to tracimy, z potem, więcej magnezu, potasu i to mogą być skutki. Ja właśnie wtedy jak się tak źle czułam kupiłam magnez i go brałam, niby przeszło. Ale jak przeszło to ja o magnezie zapomniałam : )..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1150

.. ...zaczęła mi drętwieć lewa ręka, takie mrówki. Ignorowałam to dopóki moja koleżanka nie stwierdziła, że muszę iść do lekarza bo to napewno coś * od serca * . No i zaczęlo się: natrętne myśli, że umrę, że zaraz dostanę zawału, zaczęło kręcić mi się w głowie, nogi miałam jak z waty i te..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...szyjny to poczułam jak lewa ręka zrobiła się zdrętwiała i strasznie ciężka. Trwało to moment. Okropnosć. Co to jest ? Nerwica ? Nie zdenerwowałam sięprzecież.. JI jak ja mam iść do pracy ? Boję sięto już od 01.03. W pracy będę mieć kontakt z klientkami. Marzyłam o takiej pracy a teraz..

Nerwica w ciąży - Str. 74

.. ...dodatek musieli mi zrobi lewatywe ( koszmar dziewczyny pilnujcie wyproznien; ); ) Mysle ze wsyztsko tak dobrze przeszlam bo byl ze mna moj lekarz ( fantastyczny facet ), ktory co chwile mnie uspokajal, calowal po glowie, rękach, zartował...na stole operacyjnym znow panika, ale jakos..

Ból w okolicach serca, niskie ciśnienie, drętwienie ręki

.. ...mam wrażenie, że moja lewa ręka lekko drętwieje. Miałem/Mam niskie ciśnienie ( chyba ) 102/52 puls okolo 100, wczesniej mialem jeszcze 89/63. Poza tym częściej boli mnie głowa i śpię dłużej niż zwykle, około 12godzin ale i tak odczuwam zmęczenie, czasami zasypiam w ciągu dnia. Moja mama..

Przy niedomykalności zastawki mitralnej ociężała lewa ręka?

.. Czasami przychodzi mi takie coś że nie jestem w stanie podnieść lewej ręki, jest strasznie ciężka i każdorazowy ruch ręki łączy się z minimalnym bółem gdzieś w okolicach serca! Czy to jet normalne przy niedomykalności mitralnej pierwszego stopnia, pogrubiałych płatkach zastawki mitralnej a także przeciekiem..

Ból serca i drętwienie lewej reki - 13 lat

.. ...czasem drętwieje mi lewa ręka. Mam krzywy kręgosłup. Uprawiam mało sportu około 1 godziny dziennie. Siedze przed komputerem około 5 godzin w jednej pozycji. Jem mało warzyw i owoców. Czasem kręci mi się w głowie i robi mi się gorąco. Nie wiem co to może być pojutrze idę do lekarza. Boje..

Dziwna lewa ręka (ciągniecie w niej) i ucisk w klatce

.. Mam 25 lat. Około 4 lat temu, gdy wylądowałam w szpitalu na zapalenie stawów w badaniu serca wykryto wypadanie płatka z którym to ponoć idealnie można żyć. Ponad rok temu zaczełam odczuwac dziwny skurcz, ciągnięcie lewej reki.To nie jest ból ani kłucie tylko taki odczuwalny ucisk. Na początku w ilości *..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...okropnie bolała mnie lewa ręka a na dodatek zaczęła drętwieć.Dochodziły do tego bóle w okolicy serca,kłócie,duszności.Setki pytań dotyczące życia rodzinnego,czy jakiś większy stres przeżywam.A ja z uśmiechem powiedziałam,że wręcz przeciwnie.Zrobiłam EKG 2 razy,wszystko z sercem w..

Ból serca, stres czy coś innego?

.. ...czasem lekko drętwieje mi lewa ręka. Udałam się z tym do przychodni gdzie zrobili mi ekg. Moja pani doktor powiedziała że mam szeroką arytmię i trzeba zrobić dalsze badania. Dzisiaj na zajęciach zaczęłam się dusić. Nie czułam bólu ale nie mogłam oddychać i zdrętwiała mi lewa ręka,..

Ciągłe zawroty głowy

.. ...drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał izaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy dziennie.Zapomniałam na..

Zawroty głowy wciąż nie ustępują

.. ...drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał izaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy dziennie.Zapomniałam na..

Co mi dolega? Czy to może być nerwica?

.. ...drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał i zaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy dziennie.Zapomniałam na..

Drętwienie rąk i nóg i szybkie męczenie się

.. ...łydki. Następnie najpierw lewa ręka, a teraz nogi, obie ręce i głowa ( w okolicach skroni ). Czuję się jakby ciągle brakowało mi powietrza i to nawet już nie w takcie wysiłku, lecz gdy np. leżę. Całe przedramiona i nogi od kolan w dół mi drętwieją. Powyżej kolan jest trochę lepiej. EKG..

Sztuczna zastawka w sercu

.. ...się dzieje ze mną,martwię się bo od poniedziałku lewa ręka i noga mi drwietwieje.Parę lat temu miałam dwutygodniowy paraliż ale wyszłam z tego.Niewiem czy czekac czy is do lekarza,może to przejsciowe...

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...Boli mnie serce i cała lewa ręka. Kiedyś miałam też obfite miesiączki, a teraz nie dość że są bardzo nieregularne to jeszcze bardzo słabe. Czasem mam wręcz za niską temperaturę, innym razem gorączkę, jestem blada, mam drgawki, trudności w oddychaniu, nie mam apetytu ( do niedawna miałam..

Problemy z sercem i drętwienie rąk z plamami

.. ...czas,rano sie obudziłem i lewa ręka brak czucia i na kostkach reki czerwone paski,potem następne 4 dni męczarni z kolotaniem i miałem takie z trzy cztery główne ataki ze czułem po lewej stronie nad sercem bardzo silny skurcz ze ruszyć sie nie moglem i pełnego oddechu złapać,no i jeszce..

Czy ja przesadzam? musze uwierzyć w siebie, że nic mi nie jest?

.. ...że bolała mnie bardzo lewa ręka ( triceps ), chodziłem na rehabilitacje, przeszło po paru dniach, ale ćwiczyłem jeszcze długo - jakieś 3 miesiące dla pewności. Ale czy takie nerwobóle mogą być od kręgosłupa? ( tzn pewnie mogą ), ale czy: od krzywego kręgosłupa i jego ucisków na różne..

Reanimacja trzykrotna - Str. 3

.. ...ostatnio bolała mnie cała lewa strona i ręka,oczywiście wszystko zwaliłam na nerwy.Tak naprawde to nasze zdrowie w dużej mierze zależy od nas samych! No tak...to jesteśmy podobne...też tak mam ...w domu na mnie mówią panikara...choć teraz uczę się żyć inaczej...ale ...ciężko tak się..

Nagłe miarowe przyspieszenie akcji serca

.. ...zaczęła mi drętwieć lewa ręka i poprosiłem o wezwanie pogotowia. Pogotowie przyjechało po 15 minutach, ale serce zdążyło już wrócić do normalnej pracy( juz nie pamiętam kiedy tak się bałem ) Zrobiono mi EKG ( wszystko ok ), cukier 98 ( po zjedzeniu batonika princessa ), ciśnienie..

Czy to nerwica

.. ...piersią czasami drży mi lewa ręka czuję się rozbita i obsesyjnie myślę o zdrowiu swoim Dodam że lekarz robił mi ekg echo serca badanie na tarczycę mocz krew i wszystko ok wyszło a mój niepokój daje mi się we znaki biorę tylko magnez 2xdziennie sama nie wiem co mi jest???? DZIĘKUJE z góry..

Czy to nerwica, czy inna choroba?

.. ...piersiowej, zdrętwiała mi lewa ręka, serce zaczęło bić jak szalone, zrobiło mi się słabo. Po tym czasami brałam leki na uspokojenie. Dodam, że jestem osobą której bardzo często zmieniają się nastroje, często popadam w przygnębienie, jestem podejrzliwa, mam niską samoocene, mam problemy w..

Nerwica lękowa

.. ...zaczęła mi drętwieć lewa ręka zaczęło mi się robić słabo, duchoty mnie wzięły wiec szybko wybiegłam z łazienki położyłam się do łóżka bo bałam się że zemdleję i upadnę… przeszło mi, jednak jak położyłam się już spać czułam się jakby mnie cos wbijało w łóżko jakbym odpływała..

Po ablacji. Pytajcie.

.. ...strona serca i cała lewa ręka, już sobie pomyślałam, że to jakiś stan przedzawałowy :D Przyszła pielęgniarka i coś mi wstrzyknęła do wenflonu, po tym zrobiłam się śpiąca, po jakimś czasie dała mi kroplówkę. Od czasu do czasu symulowali moje serce. Wtedy ono biło tak jak przy ataku..

Stan przedzawałowy? mam niedomykalność zastawki dwudzielnej

.. ...obojczyka.Bolała również lewa ręka,paznokcie były blade i matowe.Wdychać powietrze mogłem swobodnie ale przy wydechu ból był bardzo dotkliwy.Takie objawy miałem przez trzy - - cztery godziny zanim trafiłem do szpitala. I potem zwyczajnie minely? Co lekarze zrobili w szpitalu? ja robilam..

Ciągłe zmęczenie i senność - Str. 2

.. ...następnie na skos - lewa ręka wyżej - prawa niżej i odwrotnie.To samo z tyłu.Dla równowagi mięśnie grzbietu też ćwiczymy rozciągając spręzynę za plecami.I drugie dobre ćwiczenie dla przesiadujących przy kompie. - - - Klęk podparty[klękamy na czterech łapach.kończyny i tułów pod kątem..

Sztywnienie lewej części ciała

.. ...się jakoś tak sztywna lewa ręka, lewa noga i język, Mogę nimi ruszać, mogę nawet wtedy iść ale utykam. Jest to taki silne napięcie mięśni które trwa 5 - 6s i przechodzi. Boję sie że to może byc jakaś poważna choroba np dystonia czy choreoatetoza. Już przejrzałem cały internet i tyle..

Czy to nerwica???

.. ...zaczęła mi sztywnieć lewa ręka.nie potrafię sobie radzić ze stresem...wszelkie wystąpienia to dla mnie istna makabra.. : * ( nawet łupie pójście do odpowiedzi..zaczynam się trząść serce mi tak wali że to obłęd a jak się wypowiadam to oczy nachodzą mi łzami a usta się tak trzęsą..po..

Żyje w dużym stresie związanym z moim życiem prywatnym

.. ...mi puls i drętwieje lewa ręka. Czuje się tak jakbym nie czuła że serce nadal bije i wpadam w jeszcze większą panikę że właśnie mam zawał. Takie objawy powtarzają się przeciętnie 2 - 3 lub więcej razy w tygodniu. Zasypiam bardzo późno a * pełnym * twardym snem jestem w stanie spać w..

Drętwienie, zaćmienie w głowie

.. ...później drętwiała mi lewa ręka i coraz bardziej dusiło i uciskało klatkę po lewej stronie lewa noga też mi drętwiała. Tak jak szyja i pół twarzy nie mogłam mówić, z trudem oddychałam. to dziwne uczucie jak by nerwy po lewej stronie wykręcały mi nogę rękę i twarz krzyczałam z bólu bo był..

Czy to czerniak

.. ...od jakiegoś czasu ta lewa ręka mnie boli może nie tak ręka jak skóra na przedramieniu, czuję świąd pieczenie w jednym miejscu nie w tym naświetlanym tylko niżej jest koło tego miejsca taki pieprzyk,dziś akurat mam wrażenie jakby bolał mnie węzeł pachowy,ale on był naświetlany. Ostatnio..

Nerwica -mój wątek:) Jak z nią żyć? Jak oswoić?

.. ...odczuwam ciągle mrowienia lewa ręka i noga i mnóstwo innych równie fajnych objawów co z tym robić co robić aby nie zwariować,moje życie odwróciło się całkowicie kiedyś było cudownie normalnie a teraz szkoda pisać.To jest bardzo dobre pytanie JAK DOBRZE ŻYĆ czy ktoś wie pozdrawiam !!!!!..

Cierpnięcie lewej ręki itp

.. ...serca i zaczeła cięrpnąc lewa ręka,noga i kark i ciężko sie oddychało zabrali mnie do szpitala i nie wiedzieli co to jest i wrócilem do domu badania wykazały zże serce zdrowe ( ekg )i płuca też co to może być?a i jeszczę wtedy mialem tętno 150/70 i drgawki ja mialam takie obiawy tylko u..

Bardzo wysokie ciśnienie po rzuceniu palenia...

.. ...mostku.Drętwiała mi lewa ręka.I czułam ból płuc.Robiłam ekg x2, rtg klatki piersiowej morfologie i u kardiologa byłam.I każdy mi mówił że to nie serce.Już myślałam że mi odbiło albo lekarz coś przeoczył i po mnie.Trwało to do czasukiedy nie trafiłam na wypowiedzi osób z podobnymi..

Drętwieje mi prawa ręka i tracę świadomość!!!

.. ...wzrokowego.To też może wiele wyjaśnić. Straciłaś świadomość ale czy czułaś lewaą rękę , tzn widziałaś ją , poruszałaś paluszkami. a nogę prawą widziałaś? To bardzo ważne podczas nieświadomości, bardzo ważne...

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica? - Str. 2

.. ...a bolała mnie tylko lewa noga i ręka trochę dręwiała ale to nie było zbyt dokuczliwe. Najgorsze to te bóle karku, szyi i kręgosłupa piersiowego. Mięśnie szyi bolą mnie jak wykonuję skręt głową. W szyi czuję trzeszczenia w szczęce też i nejgorzej przy głębszym wdechu boli w gardle i w..

Ból głowy, problemy z widzeniem i drętwienie lewej ręki

.. ...zawsze drętwiała mi lewa ręka ( dłoń )plus do tego teraz niedawno doszło mi drętwienie ust i ból brzucha bardziej chyba nudności niż ból i strasznie mi się chce pić wtedy i jak wstaje to kręci mi się w głowie i ogólnie jest mi słabo i to zdarza mi się 2 razy w miesiącu zawsze jak się..

Chwilowy *postój*serca

.. ...łokcia, nawet nogi...( lewa strona... ) Dodam że od paru dni rwała mnie ręka, rozsadzało nadgarstek...Często boli mnie na przykład: bark szyja i oko z reguły lewa strona... Badania?? wiadomo...zrobię...ale ekg niedawno było, a ciśnienie mam książkowe( to mnie dziwi bo zawsze chodzę..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...zadyszki, zdrętwiała mi lewa ręka, nie czułam nawet że chodzę po ziemi, w ustach zrobiło mi się sucho i ledwo doszłam na pogotowie. Tam znów dali mi zastrzyk uspakajający, ale do domu wróciłam już taxówką bo nie miałam siły dojść do domu. Często, gdy wychodzę z domu robi mi się słabo i..

Moje objawy

.. ...ręki w nocy ( czasem lewa ręka, czasem prawa ), - kłucie w serca ( co jakiś czas i utrzymuje się przez kilka dni, ostatnio kuło mnie gdy zmieniałem pozycje leżąc ), - ciężkie oddychanie, - przez jakiś czas drgała mi dolna powieka u prawego oka, - nie mogę opanować myśli, bardzo dużo..