Lewa ręka drętwieje

Niskie tętno

.. ...Ostatni często tężeje mi lewa strona ciała, drętwieje lewa ręka. Jestem kobietą po wielu przejściach, mam 58 lat; próbowałam już najróżniejszych sposobów, wielu psychoterapii, by wykluczyć nerwicę,co i tak niczego nie zmieniło. Już mi się nie chce żyć. Barbaro, jesli przyjmujesz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 18

.. ...strasznie boli mnie lewa ręka!wszystko zaczeło się pewnego razu w kościele stałam jak zawsze aż tu nagle serce zaczeło mi bić jak oszalałe oblał mnie zimny pot zaczeły mi drętwieć palce u rąk i poczułam mrowienie.do tego zaraz robi mi się okropnie niedobrze od tego czasu odczuwam okropny..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 100

.. ...nudności. Dom tego oblewały mnie zimne poty. Teraz jest ok, ale jeszcze nie zwiększyłam sobie zalecanej dawki. Wczoraj czułam się gorzej, tzn. znowu budzę się w nocy, drętwieją mi lewa ręka i noga i to kłucie w sercu. Pozdrawiam Beta, czy ty na pewno potrzebujesz kardiologa? Ja, przy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 300

.. ...bicie swojego serca, lewa ręka zaczęła drętwieć, powtarzałam w myślach będzie ok, ale podświadomość zrobiła swoje - ciśnienie w normie ale puls 125 już po lekkim uspokojeniu. Teraz staram się myśleć pozytywnie, ale to nie zawsze działa, bardzo chcę wrócić do Polski jednak bardzo..

Mrowienie w okolicy żebra i drętwienie lewej strony ciała

.. ...po jakimś czasie moja lewa ręka wraz z lewą piersią stały się wręcz gorące i trochę czerwone. Zrobiłam sobie zimny okład i po paru minutach przeszło. Później od czasu do czasu zdarzało mi się odczuwać drętwienie lewej ręki i nogi ale nic poza tym. Dopiero od niedawna czuję jakby jakieś..

Robi się gorąco i serce bije jak szalone

.. ...obecny.bolą mnie stawy prawa i lewa ręka czasami prawa nogo dolna częśc pleców.Mam uczucie ścisku w gardle.czsami wydaje mi się ze zaraz dlece.jakieś dziwne mrowienie i drętwie nie rąk tez występujeJeśłi ktoś z państwa ma podobne problemy prosze o pmoc...martwi mnie to ze mam dopiero 20..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki - Str. 2

.. ...problemy. Drętwieje mi cała lewa ręka a do tego czuję jakby obie dłonie i stopy były napuchnięte. Czasem też sinieją!!! Pracę mam siedzącą więc ciężko mówić o jakimś wysiłku... Planuję w tygodniu wybrać się do kardiologa i zrobić badania, ale bardzo się tego boję. Nie wiem czego się..

Ból w okolicach serca, niskie ciśnienie, drętwienie ręki

.. ...mam wrażenie, że moja lewa ręka lekko drętwieje. Miałem/Mam niskie ciśnienie ( chyba ) 102/52 puls okolo 100, wczesniej mialem jeszcze 89/63. Poza tym częściej boli mnie głowa i śpię dłużej niż zwykle, około 12godzin ale i tak odczuwam zmęczenie, czasami zasypiam w ciągu dnia. Moja mama..

Ból serca i drętwienie lewej reki - 13 lat

.. ...czasem drętwieje mi lewa ręka. Mam krzywy kręgosłup. Uprawiam mało sportu około 1 godziny dziennie. Siedze przed komputerem około 5 godzin w jednej pozycji. Jem mało warzyw i owoców. Czasem kręci mi się w głowie i robi mi się gorąco. Nie wiem co to może być pojutrze idę do lekarza. Boje..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...okropnie bolała mnie lewa ręka a na dodatek zaczęła drętwieć.Dochodziły do tego bóle w okolicy serca,kłócie,duszności.Setki pytań dotyczące życia rodzinnego,czy jakiś większy stres przeżywam.A ja z uśmiechem powiedziałam,że wręcz przeciwnie.Zrobiłam EKG 2 razy,wszystko z sercem w..

Drętwienie rąk i nóg i szybkie męczenie się

.. ...łydki. Następnie najpierw lewa ręka, a teraz nogi, obie ręce i głowa ( w okolicach skroni ). Czuję się jakby ciągle brakowało mi powietrza i to nawet już nie w takcie wysiłku, lecz gdy np. leżę. Całe przedramiona i nogi od kolan w dół mi drętwieją. Powyżej kolan jest trochę lepiej. EKG..

Problemy z sercem i drętwienie rąk z plamami

.. ...czas,rano sie obudziłem i lewa ręka brak czucia i na kostkach reki czerwone paski,potem następne 4 dni męczarni z kolotaniem i miałem takie z trzy cztery główne ataki ze czułem po lewej stronie nad sercem bardzo silny skurcz ze ruszyć sie nie moglem i pełnego oddechu złapać,no i jeszce..

Drętwienie, zaćmienie w głowie

.. ...później drętwiała mi lewa ręka i coraz bardziej dusiło i uciskało klatkę po lewej stronie lewa noga też mi drętwiała. Tak jak szyja i pół twarzy nie mogłam mówić, z trudem oddychałam. to dziwne uczucie jak by nerwy po lewej stronie wykręcały mi nogę rękę i twarz krzyczałam z bólu bo był..

Drętwieje mi prawa ręka i tracę świadomość!!!

.. ...wzrokowego.To też może wiele wyjaśnić. Straciłaś świadomość ale czy czułaś lewaą rękę , tzn widziałaś ją , poruszałaś paluszkami. a nogę prawą widziałaś? To bardzo ważne podczas nieświadomości, bardzo ważne...

Ból głowy, problemy z widzeniem i drętwienie lewej ręki

.. ...zawsze drętwiała mi lewa ręka ( dłoń )plus do tego teraz niedawno doszło mi drętwienie ust i ból brzucha bardziej chyba nudności niż ból i strasznie mi się chce pić wtedy i jak wstaje to kręci mi się w głowie i ogólnie jest mi słabo i to zdarza mi się 2 razy w miesiącu zawsze jak się..