Leżenie na wznak

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 6

.. ...przechodziłem koronarografię i leżenie przez 6 godzin na wznak nieźle mi dopiekło. A teraz czytam że nawet 24. Od czego to zależy ? ? ? 24 h na plecach to jeszcze nie tak źle wolałabym to. Ja kiedy złe dni np. 3 pod rząd wszystko się we mnie trzęsie, mam uczucie przez cały czas, że..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 2

.. ...wiąże ( wg mnie ) to leżenie po zabiegu ( nie lubie leżeś w jednej pozycji i to na wznak ) czy ablacje wykonuje sie przy tachykardiach zatokowych i skurczach dodatkowych? czy wiecie kto w Polsce najlepiej wykonuje tę ablację? i jak długo po tym zabiegu dochodzi się do siebie? Zgóry..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 9

.. ...moment ze wszystkiego to leżenie plackiem na wznak przez 5 - 6 godzin po zabiegu z kamieniem w bandażu elastycznym, uciskającym pachwinę. Wtedy można jajko znieść. Tak to wyglądało w skrócie u mnie. Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć każdemu kto jest przed zabiegiem - naprawdę nie..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 17

.. ...późniejsze 6 - godzinne leżenie na wznak ( mam kłopoty z kręgosłupem i leżenie na wznak jest dla mnie dość męczące ). Po 6 godzinach mogłam wstać - po pierwszym zabiegu serce mnie trochę bolało ( ale tylko do wieczora ), po drugim z kolei miałam lekkie zawroty głowy, za to żadnych..

Mocne bicie serca i podwyższone ciśnienie

.. ...mocniejszym wdechu,podczas leżenia na wznak oraz leżeniu na lewym boku( po stronie serca )serducho mocno bije,aż klatą rusza.lekarze mówią ,że wszystko ok.w młodym wieku to tak jakby serca nie było,a teraz....