Lipanthyl 267

Trójglicerydy i lipemia

.. ...przepisal lek o nazwie LIPANTHYL267M a co do diety to nie jem tlusto duzo drobiu duzo ruchu cukier mam 80 i nie bardzo wiadomo skad to sie bierze Poziom cholesterolu nie masz wysokiego tylko trojglicerydy sa wysokie a nadcisnienie moze byc samoistne ja takie mam Panie Karolu mam pytanie..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 2

.. ...miesiąca biorę również Lipanthyl 267 M, do tego dieta - same warzywa, owoce, ryby gotowane, ciemne pieczywo i na razie poprawy nie widać ). Jeśli ktoś może mi pomóc - proszę o kontakt. Cześć. Nazywam się Marcin i z gospodarką tłuszczową mam problemy od 10 lat. ( mam 26 lat ). Cholesterol..

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...statynie i zmienil mi je na Lipanthyl 267M na fibradach bo ja jestem uczulony na statyne oraz zmienil mi metocard na atenolol 25 raz dziennie chodzilo o niskie tętno no i mam jeszcze acard 75.Moje ciśnienie teraz to 135/80/T55 ale kiedy mnie cos w klatce zaboli to czuje szum w uszach i..

Cholesterol, a ciągle źle się czuję, senność, osłabienie

.. ...tyle, że 40 i do tego Lipanthyl 267M...martwię się bo to chyba dosc silne leki od tygodnia biorę Atorvox...tego drugiego się jednak boję :( nie mam zaleconej żadnej diety nic...dotałam tylko ostrzezenie,z ę mogę miec problemy z wątroba. od jakiegoś czasu chodze na aerobik niesttey..

Moje wyniki krwi.

.. ...105/60 ), a po 10 dniach Lipanthyl 267M. Na zawroty głowy i szum w uszach przepisał mi Betaserc 24. Niestety po 6 dniach nie czuję żadnej poprawy i dalej mam ból w tylnej części głowy, sztywność mięśni karku, pieczenie z lewej strony szyji, i te wstrętne zawroty do których co zauważyłem..