Lokren tabletki

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 33

.. ...Kardiolog przepisał mi LOKREN 20 rano pół tabletki. Nadal czuję się fatalnie,niewiem co mam dalaj robić czy biernie czekać na poprawę czy walczyć o zdrowie ale jak . Witam Panie Doktorze, Piszę do Pana, ponieważ nurtuje mnie parę pytań. Otóż mój mąż to młody człowiek ( 27l. ) i dwa..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 64

.. ...doby. przepisano mi więc lokren 20, biorę 1 tabletkę dziennie. Lek ten jest podobno mocnym beta - blokerem. Czuję jednak, że tachykardia wystepuje nadal, szczególnie w stresie oraz gdy przebudzę się w nocy, lub gdy wstaję z łóżka,dodatkowo odczuwam * przeskoki * serca, kłucie w klatce..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach

.. ...leki na nadciśnienie i Lokren 20 ( narazie 1/4 tabletki ) Ale widze,ze mało to pomaga. Może za krótko biorę.Niestyety miałam przez kilka tygodni stresujące sytuacje i teraz chyba to wychodzi. Opiekowałam się mamą przez 10 lat. Była sparaliżowana. Umarła rok temu. Po pół roku zaczęłam..

Zaburzenia rytmu serca

.. ...ekstrasystolia przedsionkowa( pary,salwy,pojedyncze pobudzenia zablokowane )bralam lokren 20 1 * 1.teraz biosotal 80 3 * 1/2 tabletki.ktos mi powiedział że jest to migotanie przedsionków.co to oznacza???..

Szybkie tętno - Str. 14

.. ...kardiologa biorę teraz LOKREN 20 mg. pół tabletki czuję się lepiej tylko został problem z tym gardłem lekarz rodzinny przepisał mi HYDROXyzinum ale to nie pomaga robiłam badania z krwi na hormony są w normie .Mam skierowanie na ablację czekam na telefon teraz niewiem czy to co odczuwam w..

Poczułam jak moje serce przestaje bić ot tak poprostu

.. ...EcHa serca dostałam lokren 20 i mam brac 1/4 tabletki na dobę. biorę regularnie choc nie jestem zwolennikiem szprycowania się tabletami. Nie ma co prawda juz takich cyrków jak wtedy w nocy, ale raz lub nawet kilka razy dziennie mam wrazenie jakby seducho zamierało i wtedy robi mi się..

WPW - osłabienie, senność, ból głowy?

.. ...ale mam watpliwosci.A moja lekarz tylko mi przytakuje a nic konkretnego nie mowi,stwierdzila ze mam wde serca,czestoskurcze,omdlenia kolatanie serca czyli:Zespol wypadania przedniego platka mitralnego...

Dodatkowe skurcze i beta blokery

.. ...się nasiliły. Dostałam lokren 20 1/4 tabletki, ale mam pytanie , a mianowicie jak ma go brać skoro mam niskie ciśnienie w granicach 90/50, a po nim ostatnio miałam 74/48!!!! Czy wy nie macie problemów z ciśnieniem po tych lekach?? Pozdrawiam Zyrafko; - ) ja od zawsze jestem..

Dodatkowe skurcze - Str. 11

.. ...wszystko. Biorę od kilku lat lokren po pol tabletki. Potykania mam chyba całe życie... a mam 47 lat! tylko kiedyś nie byly tak intensywne jak teraz. Mam ich serdecznie dosyc! Ale jak czytam to co wy opisujecie to jakos tak fajnie robi sie na sercu i zaczyna ono spokojniej uderzać...

Dodatkowe skurcze - Str. 73

.. ...holterowskiego i tyle. Ja biore lokren 30 mg czyli 1i 12 tabletki do tego Pridinol 5 mg oraz miansemerck 1 tabletka na noc ale skurcze dodatkowe i tak nie znikly do konca ale mam mniej .Mam pytanie do was chciałbym podjać prace ale te skórcze sa tak uciażliwe że nie wyobrażam sobie jak z..

Dodatkowe skurcze - Str. 74

.. ...całość ja ostatnio biorę lokren i ani grama nic.A tak wogule zapomniałem sie spytac lekarza czy można sobie piwko wypićpo takich tabletkach co wy na to???? za duzo nie ma co brac do glowy tych dodatkowych czym wiecej sie mysli to sie nasilaja dodatkowe skurcze to nic tak powaznego tom ja..

Dodatkowe skurcze - Str. 89

.. ...trzymaly pol dnia biore lokren 20 rano 1 tabletke i wieczorem pol mysle ze jest to zwiazane z nerwami uwazam ze lekarze maja to w nosie jeden mi powiedzial ze jak zyje z tym 20 lat to mam nie panikowac ale napewno od tego dostane migotania przedsionkow albo gorzej czczy taki lekarz jest..

Izoptin na szybki puls

.. ...nieprzyjemne Ja także mam nerwicę i dostałam podobny lek lokren na ustabilizowanie pulsu.miałam 125/ min.Yeraz jest ok.Jem ju 1/8 tabletki czyli niewiele ale wróciło serce do normy.A nerwy jeszcze nie...

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 10

.. ...chorobie,pozdrawiam. Lokren, biore pol tabletki wieczorem: ) lokren : ) łykałam jakieś 10 lat temu : ). ogólnie dobry lek i by ci pomagał jak najdłóżej na razie jest dobrze tyle ze teraz 2 dni w domu siedzialam bo sie zle czulam;/ teraz jest juz lepiej wiec jutro do szkoly... co tam u..

Szybkie bicie serca (tachykardia) - Str. 4

.. ...100 na minutę ) biorę lokren . Wcześniej brałem różne inne. Pozdrawiam Ja również mam Lokren i biorę ćwierć tabletki, w miarę potrzeby - nie na codzień. Puls mam zazwyczaj między 78 a 85, ale czasami wzrasta ( zazwyczaj wówczas czuję się gorzej ) i te ćwierć tabletki obniża go do około..

Lokren 20 a tabletki przeciwbólowe

.. ...pytanie dotyczące leku Lokren 20. Na obniżenie pulsu dostałem od lekarza, pół tabletki dziennie na czczo + potas w tabletkach ( raz dziennie ) Kaldyum. Moje pytanie, to czy można zażywając te leki, przyjąć tabletke przeciwbólową typu imbuprom, bądź nurofen, czy jakiś paracetamol? nie..

Wyniki Krwi

.. ...na forum. Otrzymałem lokren 20 1/2 tabletki rano + potas. Serce bije już idealnie, nie męcze się, ćwiczę kilka razy w tygodniu jednak nie raz szczególnie wieczorem kiedy siadam do komputera lub kiedy leżę czuję jakby wewnętrzne drganie w rytm bicia serca...nie zawsze występuje ale nie..