Louis hay

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 150

.. ...* , a takze ksiazke Louisy Hay * Mozesz uzdrowic swoje zycie * .Maly fragment z tej ksiazki: Potępianie naszej rodziny Obarczanie winą innych sprawia, że z pewnością nie uporamy się z naszym problemem. Przypisywanie winy komuś stawia nas w po­zycji biernej ofiary. Zrozumienie tego..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 818

.. ...babcia podesłała mi Louise Hay * Możesz uzdrowić swoje życie * i Ewy Foley * Zakochaj się w życiu * - niesamowicie pozytywne i pomagające w pracy nad sobą nad SAMOAKCEPTACJĄ. wiem, że niestety więszkość z nas ma problem z zaakceptowaniem i pokochaniem siebie.to bardzo ważne, a wręcz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 820

.. ...błęów.ale właśnie chyba u Louise Hay przeczytałam, żeby traktować siebie jak swojego przyjaciela.czy chciałabyś miec przyjaciela, który wciąż cię wyzywa, krzyczy na ciebie itd? o, i tu zaczęły się schody - - żeby się w takich momentach powstrzymywać.oczywiście zawsze jak byłam na siebie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 822

.. ...przeczytałam w książce Louise Hay : * Jestem bezpieczna w każdym miejscu Wszechswiata.Kocham siebie i ufam procesowi życia * . i tak powtarzałam aż mi nie minęło, nawet maniakalnie, w myślach.jak czułam, że nadchodzi napad, przerywałam to co akurat robiłam, wychodziam na świeże powietrze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 188

.. ...uzdrowić swoje życie - Louise L. Hay. Moge przesłać na maila. Jakby co to piszcie seria@op.pl witam mam 20 lat od tygodnia meczy mnie klucacy bol w okolicach serca pojawia sie on w sytuacjach kiedy np.ogladam telewizje lub przy naglych skretach ciala, bol ten uniemozliwia wziecie..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 2

.. ...sprobowac.Polecam ksiazki Louis Hay Ulecz swoje życie czy Medytacje leczace dusze i ciało... Pamietajcie, ze NERWICĘ MOŻNA POKONAĆ, tylko trzeba tego chciec! POZDRAWIAM! Witam NERWICA TO PIEKŁO ZA ZYCIA.Ja mam ją od dziecka i przeszłam juz chyba wszystkie jej objawy.kołatanie serca ,leki..

Ucisk, gula w gardle - Str. 15

.. ...co na ten objaw mówi Louise Hay w swojej książce * Mozesz uzdrowic swoje zycie * : ścisnięte gardło, * klucha w gardle * : powód:, STRACH, NIE UFANIE PROCESOWI ŻYCIA. Autorka proponuje do stosowania taką afirmację : Jestem bezpieczny.Ufam, ze Życie tutaj jest dla mnie.Wyrazam siebie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1091

.. ...uzdrowić swoje życie - Louise Hay 9. Strach i paniczny lęk - Roger Baker 10. To jak się czujesz zależy od Ciebie - G. Mc Kay, D. Dinkmeyer 11. Jak uwolnić się od lęku - W. Mueller 12. Możesz uzdrowić swoje życie - Louise Hay 13. Medytacje miłości - Louise Hay 14. Tajemnice..

Swędzenie skóry na całym ciele - Str. 2

.. ...natknęłam sie na ksiązke Louise Hay * Mozesz uzdrowic swoje życie * oraz Kurta Tippertweina * Co choroba mówi o tobie * , a w nich przeczytałam o objawach jakich doświadczacie. Przytocze z tych książek zawarte w nich informacje dot.PSYCHOLOGICZNEGO PODŁOŻA SWĘDZENIA CIAŁA ( w tym i..

Nastoletnia nerwica - Str. 19

.. ...Pisałam juz kiedys, że Louise Hay w swojej książce * Mozesz uzdrowic swoje życie * oraz Kurt Tippertwein w książce * Co choroba mówi o tobie * podawali PSYCHOLOGICZNE ( emocjonalne ) powody różnego rodzaju dolegliwości.Ja niektóre z tych interpretacji odnosiłam do swoich objawów i..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 19

.. ...Ptrentice Mulforda, Louise Hay oraz książce Berniego Siegela * Miłość , cuda i medycyna * .Ja korzystałam z tej ksiązki, zeby pomóc sobie w radzeniu z nerwicą lekowąj,chociaz jest to ksiązka dot.pracy B.Siegela z osobami chorymi nieuleczalnie.Ona w pewien sposób przygotowała mnie do..

Nawracające swędzenie skóry bez jakichkolwiek zmian na skórze - Str. 2

.. ...skóry. 3 ) Z ksiązki Louise Hay podam jej interpretacje psychologiczną czym moze byc wywołane swedzenie skóry : W )g L.Hay problemy ze skóra zostaja wywołane przez takie emocje jak : niecierpliwość, zagrozenie indywidualnosci, niepokój, strach. Podaje afirmacje do stosowania przy takich..

Lęk jest naszym przyjacielem

.. ...Foley, Bozeny Figarskiej, Louise Hay * Mozesz uzdrowic swoje zycie * i inne., ksiązki Josepha Murphy,ego, Antoniego de Mello, Prentice Mulforda, * Sekrety milioinera * Marka Fishera ,Paulo Coelho itd. 8 )osobom o otwartym umysle polecam do przeczytania * Autoryzowany wywiad z Bogiem *..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 2

.. ...Miłości * w książkach Louise Hay, która jest tez na moim watku na commedzie.Warto ja sobie ciągle czytac, po to, zeby stac sie takim , kochającym siebie i cały świat. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Teraz przechodze do * Potęgi teraźniejszosci * . Przytoczę z niej rade W JAKI..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 5

.. ...co będzie się działo. Louise L. Hay – Możesz uzdrowić swoje życie Pozdrawiam. Witam Wszystkich. Z tej super stronki * cud niedziałania, czyli jak mądrze odpoczywać * instaluje fajny artykuł pt. * MAMY WYBÓR * , gdyz wiem, ze TAK JEST NAPRAWDĘ, nawet jesli czasami wolimy uwazać..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 7

.. ...Miłosci * z ksiązki Louise Hay. Nauczyłam się jej na pamięć , po to zeby dzieki powtarzaniu jej na okragło nasiac w głowie * energii Miłości * , ktora jest najwieksza siłą uzdrawiajaca szechświata , a przy okazji popracowac nad Miłościa do siebie. Medytacja Miłości Głęboko w centrum..

Czy to już nerwica?

.. ...uzdrowic swoje zycie * Louise Hay, * Sekret * Rhondy Byrne, * Sekrety milionera * Marka Fishera, ,książki Bozeny Fiugarskiej, Ewy Foley , * Pojedynek z nerwica * Anny Polender. W internecie jest film Sekret * , powstały w oparciu o ksiązke R.Byrne http:michalpasterski.pl/filmy -..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 9

.. ...tobie * oraz książki Louise Hay * Mozesz uzdrowic swoje zycie * , w których podane sa objawy wiekszosci chorób oraz ich duchowe i psychiczne powody. Witam. Znalazłam post dot. * guli * w gardle. Tak... wiem co to znaczy mieć gulę w gardle, bać się wszystkiego i wszystkich, nie spać do 4..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 12

.. ...uzdrowic swoje zycie * Louise Hay - mój przypisek ).Pochodzę z woj.świętokrzyskiego jeśli ktoś potrzebowałby pomocy mam namiary na bardzo dobrego psychiatre i panią psycholog którym zawdzięczam ten stan ducha i radość życia osoby którę będą chciały więcej informacji podam swój mail..

ZABURZENIA RÓWNOWAGI

.. ...swoich ksiązek napisał a Louise Hay . W )g niej za brak RÓWNOWAGI FIZYCZNEJ odpowiada nasze * pokawałkowane myslenie, nieharmonijne, niespójne, brak skupienia ..Poza tym doradzałabym Ci poszukanie takich najprostszych sposobów na nauczenie sie łapania * równowagi, jak np.chodzenie po..

Częściowa nerwica

.. ...radzie, jakiej udzieliła Louise Hay, autorka wielu ksiązek w tym * Możesz uzdrowić soje zycie * mężczyźnie który miał prooblemy z pracodawca.Porzdziła mu, zeby zaczął myślec o tym pracodawczy pozytywnie, by go zaczął błogosławić.Tamten mężczyzna z braku lepszego pomysłu zaczął stosować..