Lown

Preekscytacja

Preekscytacja

.. ...preekscytacji jest zespół Lowna, Ganonga i Levinea ( LGL ). W tym przypadku nie ustalono dokładnego przebiegu drogi dodatkowej. Rozpoznanie zespołów preekscytacji stawia się na podstawie obrazu badania EKG. Powodem zgłoszenia się do lekarza jest zwykle uczucie kołatania serca lub epizody..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera?

.. ...stwierdzone ekstrasystole wg. Lowna kl III B a raz nawet IV B ), o czym te częstoskurcze świadczą i jak sobie z nimi radzić. Mnie skutecznie zatruwają życie. Ratunku! Zapewne ma wszepiony tzw. stent do naczynia wieńcowego - co wazne - dobra profilaktyka p/zakrzepowa ( na pewno kwas..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...okołoporodowym ( fakt,że ów LOWN IV B był 5 lat temu zmienia postac rzeczy ) Oczywiście ,ze poburzenia dodatkowe zdarzają sie zdrowym( choc najczęsciej wystepuja wtedy pojedynczo ) . Może warto pomyslec o założeniu tzw. holtera zdarzeń , czyli takie urzadzenia noszonego przy sobie i..

Dodatkowe skurcze - Str. 104

.. ...bardzo złośliwą. Od skali LOWNA się odchodzi, teraz obowiązuje skala Biggera. Czyli wszystko zależy od kontekstu, jaki jest stan serca. Moje skurcze u osoby po zawale będą na przykład smiertelne. pod uwagę bierze się wszystko. potarzam słowa mojego specjalisty tak zwanego. Ja wiem tylko..

Dodatkowe skurcze - Str. 105

.. ...mam napisane zespol Llowna Ganonga Lewinea czy mozliwe aby po ablacji sie odnowilo jeszcze lekarzom ze szpitala mogłam nie ufać, tym bardziej, że potwornie plątali się w zeznaniach. zatem poszłam do faceta z Ochojca, powiedział to co powiedział, że jesli nie będzie przyczyny..

Dodatkowe skurcze - Str. 133

.. ...jakias norme wedlug lowna czy jakos tam?czytam sobie teraz o beta blokerach,nawet w nerwicach je przepisuja na uspokojenie serca,a Ty gabi jakie leki bierzesz?i jeszcze jedno,pisze ze dalsze leczenie w POZ,to osrodek zdrowia czy co?nie znam sie na tym,a ten peczek hisa to gdzie jest..

Dodatkowe skurcze - Str. 289

.. ...Klasyfikacja według Lowna Stosuje się ją do ilościowej i jakościowej oceny komorowych pobudzeń przedwczesnych i wynikających z nich oceny stopnia zagrożenia zdrowotnego pacjenta. * stopień 0 - brak przedwczesnych pobudzeń komorowych * stopień 1 - mniej niż 30 pobudzeń komorowych na..

Niedomykalność zastawki trójdzielnej i dodatkowe skurcze komorowe

.. ...skurcz komorowe 2gr wg Lowna przepisano jej Effortil ipowiedziano,żę to nic takiego.Obecnie córka mndleje przy wjększym wysiłku,kiedy za długo stoi, siedzi lub gwałtownie wstaje. Lekarze nadal mówią, że to nic takiego a ona się męczy. Może ktoś z państwa miał podobny przypadek i napisze..

Zespół LGL (Lown-Ganong-Levine)

.. ...Czy ktoś może podpowie mi co to jest zespół LGL lub gdzie o tym szukać. Z góry dzięki. Pozdrawiam Wrzuć do wyszukiwarki. Np : http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_Lowna - Ganonga - Levine * a..

Zesół LGL (Lowna-Ganonga-Levinea)

.. Witam serdecznie! Mam 25 lat, 3 miesiące temu wykryto u mnie LGL, ale nie zalecono mi żadnych badań, ani leczenia, powiedziano że to nie ma za bardzo znaczenia. Chciałabym się dowiedzieć czy to coś poważnego, czy powinnam się leczyć, jaka jest przyczyna i jakie mogą być konsekwencje nie leczenia???? Pamietam..

Częstoskurcze, wg Lowna 0 - jak interpretować?

.. ...pochodzenia nadkomorowego wg Lowna 0 Mam pytanie ; co oznacza wg Lowna 0 jak mam to interpretowac Czy w moim przypadku zabieg ablacji jest uzasadniony. Skierownie do szpitala dostalem z powodow napadow szybkiego bicia serca ponad 100 na min, Normalnie tetno w okolicach 70 /min poza tym..

Holter do oceny

.. ...1000/dobe bez par i salw w g lown iva zmian st - t nie było * - diagnoza dokładna a co do migotań przedsionków : Migotanie przedsionków powstaje na skutek zaburzenia „elektrycznych mechanizmów” w przeciążonych i uszkodzonych przedsionkach serca na skutek m.in...

Prosze o pomoc!!!

.. ...przedsionkowe, Komorowe zaburzenia rytmu - kl. 2/4a/4b wg Lowna - salwy nsVT!!! liczne Pomozcie prosze czy to jest grozne, grozi mi zejscie z tego swiata? I czy moge wybrac sie w dluzsza droge na wycieczke?..

Prosze pomozcie co moze mi dolegac i czy to grozne...

.. ...rytmu - kl. 2/4a/4b wg Lowna - salwy nsVT!!! liczne Pomozcie prosze czy to jest grozne, grozi mi zejscie z tego swiata? I czy moge wybrac sie w dluzsza droge na wycieczke? A nie prościej zapytać lekarza ? Tutaj Kolego dewotki zdiagnozują Ci nerwicę niezleżnie od objawów i wyników i..