Magnez do picia

Hipokaliemia

.. ...istotnych jonów ( sód, wapń, magnez ) występuje także u osób odwonionych w przebiegu masywnych wymiotów, biegunek, czy z powodu ograniczonego przyjmowania płynów. Ostatnia sytuacja jest szczególnie częsta u ludzi starszych, u których zaburzona jest funkcja ośrodka pragnienia, przez nie..

Nerwicowcy a co z alkoholem? - Str. 2

.. ...chodzi z tym potasem i magnezem:( ? od 1,5 roku nie pije raz czy 2 spróbowalem w tym czasie w czasie picia normalnie bez ciągów poszedłem spac rano normalnie wstałem a po kilku godzinach - trzep w łeb! i jazd kilka dni i 3kg mniej i karetka i dusznosci lęki ... wszystko jak u alkoholika..

Skurcze dodatkowe w nerwicy

.. ...niskie poziomy potasu i magnezu ale to z powodu mojej niedawno wykrytej choroby kwasicy metabolicznej, zrezygnowalam z wzsystkiego co najlepsze z picia kawy, piwa, drinkow, papierosow, coli, nawet nie pijam mocnej herbaty - to jakas paranoja!!! najgorsze jest to ze cale moje zycie kreci..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 33

.. ...spac pomógł mi trovche magnez z witamina b6 i jest taki preparat ziolowy do picia passispazmina to kosztuje to chyba 4 zł i to jet dla dzieci wyciąc z melisy i kozłka dobre w smaku uspokaj troche i jest trohe nasenne a nie uzaleznia bo to taki syropik polecam choc ja tez mam fazy ze spie..

Inhibace a alkohol

.. ...godzinie od zakończenia picia alkoholu??? Byłem u kardiologa i mówił mi że można, tylko nie można robić tak by tabletki popić alkoholem,dziwne to według mnie i dlatego proszę o wasze wypowiedzi na ten temat...

Lek sedam po afobamie?

.. ...lekarza o aspargin lub sam magnez z wit.B6,kwiatostan lipy - to ziólka do picia witam miałem robioną morfologie,na cukrzycę,cholesterol,usg brzucha i wszystko ok.Tak mam nadcisinienie po tabletkach utrzymuje sie śrdnio 135 - 90 zażywam 4 tabletki na nadciśnienie 3 rano jedną wieczorem..

Alveo na choroby serca i nadciśnienie

.. ...utrzymuje mi poziom magnezu i potasu we krwi co bardzo zmniejszyło mi arytmie serca kiedys brałam magnez w tabletkach ale codzienne przyjmowanie tabletek sami wiecie nie jest najlepsze, byłam u lekarza po roku picia alveo i poprawiły mi sie wyniki ( nie przyznałam sie ze pije alveo ) i..