Magnez dożylnie

Echo serca - Str. 58

.. ...badania na poziom potsau i magnezu jest niemożliwe - bo w strzykawce jest skrzep:( . Badania na krzepliwośc w momencie duszności były okej. Krew pobrano dopiero po 2 kroplówkach dożylnych - kiedy troche sie rozrzedziła. Dodatkow mam jeszcze podono wysoki poziom żelaza - 200( norma do 150..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 209

.. ...kroplówką ale nie podano min magnezu i następnego dnia po powrocie do domu znowu przyjechało pogotowie. Drętwiały mi ręce, nogi, serce szalało, po prostu odpływałem. Zrobili ekg, było ok, podali mi dożylnie i domięśniowo magnez co mi bardzo pomogło. Potem codziennie czułem bóle..

Chelatacja - Str. 12

.. ...również minerały ( np. magnez ), które są bardzo ważne dla funkcjonowania organizmu. To jest pierwszy minus. Uszkodzenie nerek - następny minus.Ewentualne zakażenia organizmu - następny, jeśli podany dożylnie. Niektórzy uważają jednak, że chelatacja dożylna pomaga. I być może tak jest...

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 10

.. ...Pierwszego dnia 1ml magnezu i 10 ml glukozy dożylnie i tak do 10 dnia zwiększając o 1ml magnez czyli 10 dnia 10ml magnezu i 10ml glukozy. Ale to jeszcze nie koniec. Od 11 dnia do 20 dnia tym razem zmniejszamy o 1ml magnez czyli 20 dnia 1ml magnezu i 10 ml glukozy. Musisz to robić pod..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 658

.. ...nastąpił znaczny spadek magnezu i trzeba było go dożylnie uzupełnić. Ta gehenna trwała 6 lat choć przez pierwsze lata ataki nie były tak częste.Pojawiały się z początku raz w miesiącu i stopniowo coraz częściej i częściej aż do rekordowej liczby 11 razy w tygodniu,Tak 11 razy bo bywało..

Zaburzenia rytmu, rytm bliźniaczy a wysiłek przy porodzie

.. ...regularnie, są w normie. Magnez i potas także, zwłaszcza że w ciąży miałam częste skurce macicy, w związku z tym musiałąm regularnie brać duże ilości magnezu ( w tym dwukrotny wlew dożylny, po którym nie było poprawy z sercem ). Miałam badanie Holtera: śr. wartość tętna wyniosła 100 (..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 130

.. ...twierdzi że pomógł jej magnez podany dożylnie 10 zastrzyków w zyłe czy 20 nie pamiętam...osobiscie kilka lat temu tez miałam taką dawkę ale nie pamietam bym czuła sie jakos ok więc na razie tego nie powtarzam. A może ktoś z was miał te zastrzyki ? miłego pa Czesc Kochane : ) Dzis jestem..

Drętwienia twarzy, głowy, ścisk w głowie...

.. ...całkowity spadek potasu i magnezu po podaniu jej dożylnie wszystko przeszło ,teraz tylko profilaktycznie bierze potas i magnez,kup sobie te tabletki i spróbuj.myślę że pomogą i nie STRESUJ SIĘ!!!pozdrawiam Wiola najpierw sobie zbadaj krew: poziom elektrolitów - Mg,Ca,K,Na.Wtedy się..