Magnez potas wapń

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 607

.. ...mięśnie. Nadal biorę magnez, potas i wapń, ponieważ ciągłe nerwy je wypłukują. Teraz funkcjonuje w miarę normalnie. Mój facet i wszyscy dookoła zauważyli że jestem coraz częściej zadowolona i uśmiechnięta, wcześniej aby się zamartwiałam. Sama czuję, że wszystko wraca do normy, znowu..

Dodatkowe skurcze - Str. 27

.. ...cały czas przyjmuję magnez, potas wapń i wyniki mam już w normie. W związku z tym nie bardzo wiem czy konieczne jest przyjmowaie leków na serce. Od pewnego czasu czuję się źle, słabo mi kręci mi się w głowie, czuje jakby zwiotczenie mięśni. Czy to może być spowodowane tym, że biorę..

Dodatkowe skurcze - Str. 284

.. ...badania krwi: morfologia, magnez, potas, dós, wapń. Bo napewno lekarz je zleci i będziesz musiał wracać do niego z wynikami: ) Nie martw się i myś pozytywnie - wiem, ze z tymi skurczami często jest tak, że w pewnym etapie życia się pojawiają potem znikają czasem na zawsze czasem nie: )..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 4

.. ...cały czas przyjmuję magnez, potas wapń i wyniki mam już w normie, i nie bardzo wiem czy konieczne jest przyjmowaie leków na serce. Od pewnego czasu czuję się źle, słabo mi kręci mi się w głowie, czy to może być spowodowane tym, że biorę rytmonorm i bemecor choć nie są one już potrzebne?..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 81

.. ...Naprawdę. zacznij brać magnez, potas, wapń, pij melisę, herbatki ziołowe. Pomoże. Powolutku! I zastanów się skąd ten stan. Spróbuj go nazwać, oswoić, znajdź sposób na polepszenie. Nie musisz nic robić, tylko musisz uwierzyć, że jest na to lekarstwo. Odezwę się dopiero jutro, jeżeli..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 24

.. ...ujemnie , badania na magnez , wapń , potas i sód też są w normie , morfologia też okej...to ja juz tego nie rozumiem , dlaczego tak się dzieje , mam ochotę zapaść się pod ziemię ...ostanio doszły bolesne kłucia w nogach , od dwóch dni nieustannie czuję mrowienie w lewej łydce a zaraz..

Sport a ogólne osłabienie

.. ...ug/dl fosfor 3,17 mg/dl wapń 9,22 mg/dl sod 140 mmol/l potas 4,41 mmol/l ASPAT 32U/l ALAT 26U/l Niby wszystko jest ok a ja czuje sie beznadziejnie. Czy moze to byc przetrenowanie? Czy moze cos z nerwicą?..

Szybkie bicie serca do 200 na minutę

.. ...którym żyje? Mam niedobór magnezu - może to powoduje? Proszę o porady. Lepiej idz do psychiatrya nie do kardiologa.Lęk napadowy masz przypuszczam jak masz badania dobre to bm sie nie przejmował.Pozdrawiam. Może masz zaburzenia elektrolitowe, na co lekarze rzadko zwracają uwagę - magnez,..

Puls a wysokie fT4

.. ...TPO 10,9 norma do 30 Magnez 0.77 mmol/l norma 0,65 - 1 - 1,25 - czyli nisko troche Sód 141.1 mmol/l norma 135 - 145 Potas 4,92 mmol/l Cholesterol Calkowity 187 HDL 28 LDL 124 Trojglicerydy 175 - czyli spadaja Oznaczylem tez wapń z racji ze tydzien przez całościa jakichkolwiek objawów..

Odwodnienie - Str. 4

.. ...meliskę, alveo, biorę magnez, potas i wapń......nawet gdybym się nakręcała to bym o 50 uderzeń pulsu nie podosila tylko o 10......bo ,ąz tak zdenrwowana nie ejstem jak mierzę...nie wiem...dziwne to... Hej Kardiologiczny, jesteś super !!! Czy ty przypadkiem nie jesteś prawnikiem ?..