Mała tarczyca

Niedoczynność tarczycy

.. ...to stan wywołany za mała produkują hormonów ( T3 oraz T4 ) tarczycy w stosunku do zapotrzebowania organizmu. Chory z niedoczynnością tarczycy może byś spowolniały, odczuwać przewlekłe zmęczenie, jest zwykle senny. Chorzy preferują przebywanie w ciepłych pomieszczeniach, łatwo marzną...

Niedoczynność tarczycy - Str. 10

.. ...poleciała właśnie z tego powodu - wyrok operacja usunięcia całej tarczycy teraz jest mała niedoczynność ale da sie żyć jak bym się narodziła Więc ty nie lekceważ tego bo to jest wyleczalne pa pozdrawiam;..

Niedoczynność tarczycy - Str. 11

.. ...zle:( 15.60...czyli za mała dawka leku, wizyte mam n w środe ale już sama sobie zwiekszyłam dawkowanie, brałam 100/125 a teraz biore 125 codziennie.Teraz to już wiem czemu tak cięzko mi rano z wyra zleźć... 123 dostaniesz leki, na poczatek małom dawke i za niedługo będziesz musiał..

Niedoczynność tarczycy - Str. 14

.. ...trzeba wprowadzic , mała dawke.Nie wiem dlaczego to tak skacze...Widzisz ja mialam ostatnie tsh wskazujace na niedoczynność a teraz nadczynność.Ale to wina żle dobranych dawek, wtedy za mała, teraz za duza. OSPALA ja nie prztytyłam po tych lekach, wręcz przeciwnie, kiedy zaczełam brać..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 189

.. ...w kółko,do tego mam mała nadczynność tarczycy i brałam METIZOL i sama odstawwiłam bo wydawało mi sie ze jakoś gorzej mi po nich, i teraz nie wiem co robic, toche mi sie pogorszyło od czasu kiedy przerwałam, dzwoniłam do lekarki i kazała brac wziełam dwa dni i zaś odstawiłam musze iść na..

Wynik badania EKG spoczynkowego

.. ...być ;/;/ albo tarczyca Tarczyce mam dobra według badań TSH a co do nerwicy to wątpie czy to to bo takie dolegliwości pojawiają się za każdym razem i TYLKO podczas wysiłku a po wysiłku stopniowo ustają...

Niedoczynność tarczycy i problemy z oddychaniem

.. ...Twoja tarczyca jest mała, norma dla kobiet wynosi 13 - 18 ml, a to wskazuje na zapalenie tarczycy. Czy Twoja lekarka mówiła coś na ten temat? Podałaś tylko wyniki TSH, a dobry endokrynolog leczy na podstawie wyników hormonów FT3 i FT4. Bez tego nie można ustawić prawidłowej dawki leku...

Proszę o rady co mi jest,tak bardzo się boję :(

.. ...naszego młodego wieku mała,a moze ty masz stresa.ze w ciaze zajdziesz ?to albo tarczyca,a moze powikłanie po anginie,albo nerwica.W tym ostatnim przypadku - trza brac potas i magnez,wit B6,ziołowe tabletki uspokajakace.tabletki przez długi czas.no i zajać sie sportem,codzienna aktywnosc..

Niedoczynność tarczycy i opuchnięta twarz

.. ...TSH nie wystarczy, powinnaś także zbadać hormony FT3 i FT4. Bez tego nie można ustalić prawidłowej dawki leku. Możliwe, że wciąż masz niedoczynność, bo dawka jest za mała. Znajdź dobrego endokrynologa...

Obniżona temperatura u dziecka

.. ...zbytnio co robic. może mała sie odchudza,a ty o tym nie wiesz.Może ma pasożyta w przewodzie pokarmowym.Czy miała badania krwi w kier. Tarczycy? TSH,T4,T3 ?Różne mogą byc przyczyny... Dziękuje za odpowiedź. Jestem pewna że się nie odchudza. Je ilości nieprzyzwoite( a wazy około 45 kg..