Mały palec

Marznący palec i inne dziwne objawy

.. ...też miałam marznący mały palec ( tez prawy ) drganie powieki, nogi z waty i nerwowe tiki ( nie mogłam siedzieć, musiałam sie ruszać ). zawsze w moim przypadku było to * przedawkowanie * kawy. zawsze wtedy pomagały mi tabletki musujące magnezu i wapnia ( kawa wypłukuje magnez a do..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...najpierw zaczął drżeć mi mały palec u stopy , potem widziała jak drgnął mięśień na prawym przedramieniu , myślałam że to objaw nerwicy ponieważ w czerwcu ubiegłego roku urodziałm dziecko i każdy z rodziny mojego męża musiał wsadzić swoje trzy grosze żę coś mojemu dziecku dolega (..

Brak czycia prawej dłoni

.. ...braku czucia ( mały palec - wzdłuż jego do nadgarstka ) prawej dłoni.Proszę o radę...

Drętwienie palców - Str. 2

.. ...No i mi też drętwieje mały palec prawej ręki. Już parę miesięcy temu miałem tą przypadłość, ale teraz znowu wróciła. Zastanawiam się, co to może być? Mam 27lat i fajnie by było, gdyby to był rak: ) Zawsze chciałem go mieć. Wreszcie mógłbym wszystkim udowodnić, że można z nim wygrać:D A..

Nerwica w ciąży - Str. 190

.. ...idiotka oparzylam sobie mały palec, parą, boli jak cholera. gdzieś ulotnil się moj optymizm i wiara w lepsze jutro, chwilami jest o.k., ale prze większos.ć czasu kiedy nie śpie, jestem w nie najlepszym nastroju. do tego nie mogę pocieszać sie jedzeniem, przez ten mój zołądek, ani owoce,..

Opuchnięty palec

.. ...uciskam, jest to jednak mały ból lecz uciazliwy np. gdy sie z kimś witam, a ten uścisnie mi dłoń. Postaram sie zapodać jakieś fotki na dniach. lekarz podejzewa RZS ( reumatyczne zapalenie stawow ) jutro ide na badania ...mam nadzieje ze to cos innego :/ hey.mam podobne problemy, po pol..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...trzustka, jelito cienki, mały palec u nogi itp. ) dlatego że za pracę serca odpowiada móżg, cała ta nasza choroba siedzi pod czaszką - lęki, strach, ból, to jest wina naszej psychiki, to ją trzeba leczyć. Wiele osób a myślę ze zdecydowana większość osób ( ja również ) na tych forach tak..

Drżenie rąk po alkoholu w nadciśnieniu?

.. ...mi ręce, szczególnie mały palec prawej ręki. Bardzo mnie to niepokoi. Proszę o pomoc!!! dołączam sie do pytania ja mam podobnie ale mi drży prawa ręka a jak wypije troche to juz jest normalnie :D Witajcie, mam dokładnie tak samo, a najgorzej jest następnego dnia rano ( nawet jeśli wypije..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 22

.. ...problem z facetem i to nie mały, a jest sama jak palec nie ma nikogo, tylko że nie wiedziałam co robić bo jego też znam a wtrącanie się pomiędzy dwojga ludzi z doświadczenia wiem że grozi kalectwem: ). Myślałam że nie dam sobie rady sama, pierwsza myśl to powinnam zapytać psychologa co..

Dziwne nadciśnienie

.. ...mały, czy duży palec. W tej chwili juz do tego dochodzi. Człowiek jest podzielony na specjalizacje, a każdy specjalista wypisuje inny lek! Dla kogo jest to dobre? Ja to wiem. I wiem, że nie dla pacjenta!..

Drętwienie palca

.. ...miesiąca czasu drętwieje mi mały palec w lewej dłoni ( lewy zewnętrzny ). Powoli też już zaczynam tracić w nim czucie. Co może być tego przyczyną??? a może to cieśń od pracy z myszką Nie wiem, przy komputerze tak dużo nie siedzę. Czytałem ze to może być ucisk na jakiś nerw w którymś z..

Nerwica u nastolatka

.. ...drobnych, jak bolący mały palec. Ważne jest, że Bóg nie zostawia w trudnych chwilach!!!! Jeśli chcesz, to przyjdź i zobacz, Bóg działa także dzisiaj : ) Życzę Ci dużo zdrowia i pokoju serca. Iz, co ty piszesz dziecko drogie. Bóg pomaga, tym którzy sami sobie pomagają. Wiem, że temat jest..

Zdrentwiałe palce u prawej ręki z nieprostowaniem do końca

.. ...palce u prawej ręki tz.mały palec i średni 4,5 mam w nich czucie ale nie dokońca takie jak miałem - mały palec prostuje ale nie do końca powyżej małego palca czuje też zdrentwiałą renke,ale do nadgarstka prosze o pomoc w tej sprawie bo bardzo mi to dokucza i mnie martwi.Podam E - mail..