Maxigra

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 2

.. ...tak dostałem tabletki.Maxigra sie nazywają. A twój mąż też takie dostał czy inne.ja na kontrole też pojade ale jeszcze mam czas.Pozdrawiam Hej moj maz dostal lek o nazwie REVATIO syldenafil. Te leki kture biezesz to jest to samo co viagra i leki od mojego meza. Maxigra to inaczej polska..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 3

.. ...więc mam blisko. Lek Maxigra podano mi po pobycie w szpitalu na 3 dni kontrolne. Wyniki były bardzo zaskakujące .( Pozytyw ). Lecz jak wiadomo 1x1 tabletka dziennie to wydatek ok 30 zł. dawka 50 mg. a w miesiącu trzeba ich 30/31 więc wydatek dochodzi do ok 900 zł. Pytanie moje to czy..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 4

.. ...Mariusz Ja też biore maxigre ale sam musze se ją kupować bo nie ma dofinansowań. Co zrobić trzeba sie z chorobą pogodzić i moim zdaniem nie myśleć o niej a wszystko będzie ok.A wie ktos czy mężczyźni są płodni z tą chorobą. Do Mariusza ! Jeżeli lekarze nie są pewni co do leczenia Viagrą..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 5

.. ...Pozdrawiam. Witam, Ja biore maxigre i w sumie nie wiem czy mi cos pomaga czy nie bo sa takie dni ze przejde z sypialni do kuchni i jestem zmeczona, ale mam miec kontrole w marcu to pomierza mi te wartosci i parametry i powiedza jak jest naprawde. piszecie ze macie duze nadcisnienie, a..

Coś dla rozluźnienia

.. ...na recepte i nie można go reklamowac chyba ktoś tu przycina w ... czołgiste jakoś nikt tego filmu na razie nie usunął, pewnie producnt się do niego nie przyzna jak coś i tak cała sprawa osiągnie finał...

Niedomykalność mitralna i aortalna - co robić?

.. ...Zabrza dołączył mi lek; Maxigra 50 mg ( Sildenafil - rozszerza naczynia krwionośne ). Jest to pierwszy taki lek w mojej * karierze * . Chyba trochę mniej się męczę. LEK JEST DROGI - 1 tabletka to 18 - 25 zł ( tak, tak, 1 tabletka! ). Poza tym suplement diety Medargin ( saszetki ). Też..

Życie intymne po zawale serca i pomostowaniu

.. ...radzą sobie z tym problemem zresztą sildenafil bywa używany prównież przy leczeniu innych chorób układu krążenia Z przypadku znajomego wiem że w takim przypadku można prowadzić dalej udane życie intymne..

Impotencja, prostata i zaburzenia erekcji - Str. 2

.. ...erekcje mi przepisał Maxigra . . ale dziś sie troche odstresowałem i już nie musiałem tak często sikać. Zobaczmy jak to będzie dalej .ale i tak chciał bym się zbadać dokładnie * Stawiam na nerki chociaż pęcherz moczowy ma też poważne szanse.Częstomocz zwany również wielomoczem może..