Mdłości a nerwica żołądka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 570

.. ...zawroty głowy, bule głowy, mdłości itp teraz boli mnie brzuch, a konkretniej żołądek, jak nie jedno to drugie, dość mam już latania po lekarzach, bo pewnie myślą ze jestem wariatką...( wkręcającą sobie choroby ) zapewne jest to na tle nerwowym, ale sobie powoli zaczynam znów wkręcać..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 724

.. ...pytanie:Czy ktoś z Was ma mdłości, takie pochodzące aż od żołądka i bladnięcie . Jakby słabo się robiło, i wtedy też się nakręcam.Czuję jakby w głowie wszystko się wywracało, taka słaba ta głowa, czy jakby bardzo spadło ciśnienie. Teraz tym się najbardziej nakręcam, boję się , ze mam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 842

.. ...tak zostanie, bóle i mdłości dopadaja mnie jak sie zdenerwuje, wtedy to nie ma rady. Przez pewien czas bralam sulpiryt i ten lek bardzo mi pomógł, jego dodatkowym atutem oprócz takiego kopa na rozweselenie jest uspokojenie żołądka, co w moim przypadku było bardzo potrzebne. Niestety ten..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1067

.. ...wszystkim nie mogę jeść,mam mdłości,boli mnie żołądek,czasem jakaś biegunka,jestem spięta,mam podwyższone tętno,pocę się,po prostu jestem poddenerwowana.Z tym,że wszystkie te objawy utrzymują się po kilkanaście godzin.Czasem całymi dniami z krótkimi przerwami.I wtedy wiem,że jest..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...problemy żołądkowe ciagłe mdłości, bóle jelit, gastroskopia wykazała zapelenie żołądka. jako dziecko byłam leczona na celiakie ( nietolerancja glutenu ) wiec byłam na diecie. Choć ostatnie badania wykazały że celiakii nie ma, ze względu na objawy lekarz kazał wrócić mi na dietę i nadal..

WPW i inne objawy

.. ...( te bóle żołądka i mdłości ) czy to nerwica dołączyła do i tak nieprzyjemnej choroby ( dodatkowe pobudzenia, miałem czestoskurcze i trzepotanie przedsionków, migotanie przedsionków ), czy to sprawa nerwu błędnego? czy może jakoś przeziębiłem żołądek, naprawde nie wiem co z tym zrobic a..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 242

.. ...sobie jak chce, mam mdłości,boli mnie żołądek,jest mi słabo i jedna przerażajac amyśl...... UMiERAM !Boże! ile ja się nalatałam po lekarzach,szpitalach,byłam pewna ,że jestem poważnie chora! obecnie przyjmuję jedynie betabloker ,ponieważ moje serduszko czasami dziwnie podskakuje no i w..

Nerwica żołądka

.. ...ochoty.Zaczęło sie od mdłości które miewałem i przy tym mrowienia kończyn,twarzy..raz wylądowałem w szpitalu bo praktycznie zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem..

Nerwica żołądka - Str. 3

.. ...też miałam straszne mdłości, teraz jestem w 2 klasie liceum i boję się, że też przez to będę miala problemy z godzinami, a przecież to nie zależy ode mnie, z powodu zdrowia tak wiele tracę. Stresuję się już prawie 24h na dobę i to najwyższy czas iść do psychologa, pójdę, nawet już..

Nerwica żołądka - Str. 4

.. ...straszne bóle brzucha, mdłości, wymioty. Myślałam że to jakieś zatrucie, więc przeszłam na suchary i nie chodziłam do szkoły. po trzech dniach diety zaczęłam czuć się lepiej i chodzić do szkoły, myślałam że wszystko będzie już dobrze ale dopiero zaczynało się piekło!. Musiałam zwalniać..

Nerwica żołądka - Str. 5

.. ...pojawiają się problemy z mdłościami a czasem i biegunka, ale zauważyłem że jak żuję gumę od razu mnie uspokaja i mdłości przechodzą, nie wiem jak to działa ale działa na mnie, takie żucie mnie uspokaja, w ten sposób odreagowuje stres. pozdrawiam o takim sposobie jeszcze nie słyszałam : )..

Czy z nerwicy można się wyleczyć na zawsze? - Str. 2

.. ...cały czas muli tzn mam mdłości,ogólnie często mam mdłości,niekiedy wrażenie że zaraz zwymiotuje,ale nigdy sie tak nie skonczylo jeszcze,jakieś pieczenie w żołądku i taką dziwną pobudliwość,nerwowość od żoładka jakoś mimo,że jestem spokojny i zrelaksowany,niczym się ostatnio nie..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...pełności codziennie mdłości żołądka, odbijanie, duszności ściskanie gardła , szybkie bicie serca,pieczenie pleców robi mi się gorąco jet ich dużo napiszcie czy macie podobne objawy czy to może być nerwica? i co mam robić ? UWAGA : ) Miałem to samo. Zaczeło się atakami strachu, poceniem..

19 lat utrzymujące się Wysokie ciśnienie bóle w okolicy serca

.. ...16 lat i mam ciągle mdłości drza mi codziennie rece. od wiosny mam bóle brzucha które nie chca przejsc ciezko mi trzymac mocz. szukam podpowiedzi do jakicgh lekjarzy mam sie udac. docghodza juz trudnosci w muwieniu połykaniu sliny * antor * Tu porusza się temat nerwicy serca, a ty..

Nerwica?

.. ...straszny ból żołądka i mdłości. Popołudniu było w miarę ok, wieczorem nie myślałam o tym co dzieje się rankiem. Taki stan utrzymywał się parę ładnych lat. Tłumaczyłam sobie, że może mam chory układ pokarmowy, bo nawet miałam okropny ból wewnątrz brzucha, na wysokości żołądka właśnie...

Jeśli to nerwica to co dalej

.. ...brak apetytu, ciągłe mdłości częste wymioty mimo niejedzenia ściśnięty żołądek. Często też drętwieją mi palce u rąk, jest mi zimno a za chwilę mam ataki gorąca.Wiem że już dawno powinnam zgłosić sie z tym do lekarza ale po pierwszych 2 latach kiedy to każdy kolejny lekarz wmawiał mi że..

Zawroty głowy, mdłości, suchość w ustach

.. ...przełykaniem, do tego dochodzą mdłości i dziwne uczucie bicia serca w żołądku. Odczuwam skoki ciśnienia i wiem, że jest wysokie, bardzo szybko bije mi serce i niekiedy drętwieją mi palce u rąk. Podejrzewam, że może mieć to podłoże nerwicowe gdyż jestem na niełatwych studiach,..