Mdłości biegunka nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 932

.. ...grypy - ból brzucha, mdłości, biegunka itd. Powiem wam szczerze, że mam poważne podejrzenia, że w wakacje to sama sobie wymyśliłam chorobę bo obsesyjnie o niej myślałam i organizm zareagował, czytałam, że jest to możliwe. Grypa jelitowa jest bardzo zaraźliwa a ja nikogo nie zaraziłam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1041

.. ...apetytu. Nie mam wymiotów i mdłości i nie mam też biegunki. Krew OK, mocz OK, usg OK, a ja nadal boję się, że mam jakiegoś raka i w ogóle.. to jest straszne!!! Wy też tak chudliście?? Dzisiaj miałem wrażenie, że mi się ręka zimna robi, że noga drętwieje... masakra. Mam 22 lata i jestem z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1067

.. ...wszystkim nie mogę jeść,mam mdłości,boli mnie żołądek,czasem jakaś biegunka,jestem spięta,mam podwyższone tętno,pocę się,po prostu jestem poddenerwowana.Z tym,że wszystkie te objawy utrzymują się po kilkanaście godzin.Czasem całymi dniami z krótkimi przerwami.I wtedy wiem,że jest..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 176

.. ...kołatanie serca, słabo, mdłości, zawroty głowy, drętwienia, biegunki. Parę tygodni różnych lekarzy i wszelakich badań - zdrowa jak byk. A waga leci w dół i podnieść się rano z łóżka nie mogłam, bo miałam wrażenie, że mdleję. Wreszcie psychiatra. I krótka piłka - nawet nie nerwica, a..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 247

.. ...uczucie w lewej dłoni, mdłości i biegunka,. Wszytko łącznie raczej żadko występuje ale i tak jest ciężko. Nerwicę mam chyba od zawsze ( mam 28 lat ), powyższe obiawy od ok. 2 lat. kiedys brałam persen ale przestał na mnie działać. Po hydro... mi w sumie przechodzi ale mam pytanie......

Nerwica żołądka - Str. 5

.. ...pojawiają się problemy z mdłościami a czasem i biegunka, ale zauważyłem że jak żuję gumę od razu mnie uspokaja i mdłości przechodzą, nie wiem jak to działa ale działa na mnie, takie żucie mnie uspokaja, w ten sposób odreagowuje stres. pozdrawiam o takim sposobie jeszcze nie słyszałam : )..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 3

.. ...: ) Przechodzę znowu mdłości , biegunkę, napad duszności , kołotanie i poty zimne wrrr. a najgorsze jest to ze w czasie napadu dusznosci robię się czerwona okropnie na twarzy i zaraz wszyscy sie na mnie dziwnie patrza. Niecierpie jeździć autobusem ...a zreszta same to znacie z autopsji..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 6

.. ...żadnych lęków, żadnych mdłości, biegunek. Zawrotów głowy. Doszłam do wniosku, że to co mi teraz dolega to nieumiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących. Wczoraj był tego przykład. Stres mnie pokonał Mimo tego, że miałam już sporo wiedzy to jednak sytuacja stresująca..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 665

.. ...co to znaczy. Miałam mdłości wymioty, zawroty głowy, biegunki i inne fizyczne objawy jak również te jak piszesz związane z chorobą duszy. Ale właśnie od duszy biorą sie objawy fizyczne. Oprócz nerwicy miałam jeszcze wcześniej depresję. Dorota Jjakbym była w błędzie to dalej byłabym w..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 2

.. ...mogłam ustać na nogach, mdłości, biegunka, przyśpieszony oddech - nie mogłam złapać tchu i w końcu drgawki. Wezwałam pogotowie odmówili przyjazdu, dali mi nr Tel. do przychodni całodobowej, zadzwoniłam tam, pielęgniarka, która odebrała telefon wezwała pogotowie, przyjechali po 30..

Szukam pomocy osób chorych na nerwice lękową

.. ...się z bólami żołądka, mdłościami, wymiotami, biegunkami. Przestałam jeść. Strasznie schudłam. Nie miałam ochoty na spotkania ze znajomymi, nie chciałam chodzić do szkoły, nie mogłam jeść. W końcu moja mama już badzo zaniepokojona powiedziała, że rząda skierowania do szpitala. Lekarz..

Czy to może być nerwica?

.. ...pocenie się dłoni i stóp, mdłości, biegunka i ogólne osłabienie ( temperatura 35 ). Miałam robione wszelkie możliwe do zrobienia w tym szpitalu badania. Krew, mocz, zdjęcie Roentgena odcinka szyjnego, ekg, neurolog, laryngolog, okulista - wszystko ok. Dostałam lek Mydocalm na rozkurcz..