Mdłości przyczyny

Zasłabnięcie

Zasłabnięcie

.. ...wystąpić zawroty głowy, mdłości, zaburzenia widzenia. W odruchu obronnym organizmu spada napięcie mięśniowe, pozycja pionowa nie sprzyja prawidłowemu ukrwieniu ośrodkowego układu nerwowego. Zasłabnięcie można określić jako stan przedomdleniowy, dolegliwości ustępują samoistnie. Przyczyny..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 39

.. ...Już odczuwam poranne mdłości ( a Ty, Dharma?: ). Moja mama wczoraj stwierdziła, że ona przyczynę moich nasilonych dolegliwości widzi w zbliżającym się wrześniu... Pewnie ma rację. A co tam u Was? Tak się ostatnio na sobie tylko skupiam. Mała! Czemu się nie odzywasz? Mam nadzieję, że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 75

.. ...kończyn , zawroty głowy, mdłości, omdlenia, ogólne osłabienie organizmu itd. długo by wymieniac. I ja miałam chyba wszystkie możliwe dolegliwości, więc zaczęłam szukać , co właściwie jest tego przyczyną, co mi dolega? Także Wiolu nie martw się, bo każdy z nas ma w tej całej nerwicy swój..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 11

.. ...wieczorem ), nie miał mdłości i ma zdecydowanie mniejszy kaszel! Przespał noc ( wprawdzie na prochach ale się udało ) a nocy się bał najbardziej. Na wstępie mu powiedzieli że zanim zaczną robić badania do przeszczepu muszą się pozbyć wody! I to chyba faktycznie jest bezpośrednią..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...problemy żołądkowe ciagłe mdłości, bóle jelit, gastroskopia wykazała zapelenie żołądka. jako dziecko byłam leczona na celiakie ( nietolerancja glutenu ) wiec byłam na diecie. Choć ostatnie badania wykazały że celiakii nie ma, ze względu na objawy lekarz kazał wrócić mi na dietę i nadal..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...widziałam na oczy i miałam mdłości. Od niedawna zaciskam mocno zęby podczas snu ( stres, wada zgryzu po wizytach u stomatologa ). Przez przypadek doszłam przyczyny moich dolegliwości, bo mój dentysta nie powiedział mi o tym ( a powinien ), chociaż jeszcze inne objawy ewidentnie..

Skok ciśnienia -* wymioty?

.. ...wysiłku fizycznym * miał mdłości, męczące wymioty. normalnie ma niskie ciśnienie,później mówił, że już wcześniej,w ciągu dnia był osłabiony, ale czy taki skok ciśnienia spowodowany podnieceniem mógł być bezpośrednią przyczyną wymiotów czy to raczej przypadkowa zbieżność? jeśli tak to czy..

Ból po prawej stronie pod żebrami

.. ...że może być to spowodowane jakimś stresem i na tle nerwowym. Pozdrawiam : - ) Może to problem z woreczkiem żółciowym - strajkuje. Lokalizacja bólu mówi mi, że tu właśnie należy szukać przyczyny. Pozdr...

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy?

.. ...Ostatnio miewam też mdłości ale nie wiem być może od tego, że teraz przyjmowałam antybiotyki. Głownym problemem są te ciągle zawroty glowy do tego doszlo jakies dziwne ciągnięcie w gardle mam torbiele ktore wykryto ale lekarz mowil ze to nie jest przyczyna, mam poczucie jakby cos tkwilo..