Męczący kaszel

Niewydolność serca

.. ...( nycturia ), suchy męczący kaszel kaszel w nocy, ochłodzenie kończyn, kołatanie serca ( uczucie nierównego bicia - potykania serca_, bóle wieńcowe, zawroty głowy i utrata przytomności podczas wysiłku fizycznego. Podział niewydolności serca. Niewydolność serca dzielona jest na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 956

.. ...pochrząkiwanie ale strasznie męczące gdyż robiąc to wiele razy niedotleniasz mózgu i robi ci sie złabo. Jak myslałam o Hiv pochrząkiwanie przeszło jak ręką opdją ale niestety po badaniach moje myśli zaczęły znowu krążyć wokół kaszelku że mnie będzie przyduszał itp. Masakra. Cały dzień..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 10

.. ...też fatalne. Duszności,męczący kaszel, osłabienie, zawroty głowy. Teraz trochę lepiej ale też przychodzą takie momenty w ciągu dnia że jest kiepsko, nasila się kaszel, wymioty, duszności. U niego ewidentnie płyny zalegają w jamie brzusznej bo brzuch ma strasznie twardy, wzdęty chociaż..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 765

.. ...od wydzieliny i mam męczący kaszel . Dziś idę na wizytę do pulmonologa , zobaczymy co powie .Czuje sie fatalnie . postaram się nadrobić wasze posty . Witam! Dandy czy możez mi podać swoje gg,a czarna68 i DorotęW zapraszam na nk witajcie czarna szkoda ze nie mieszkasz w okolicy razem..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...ciała do 35,8 - 36 i męczący kaszel do tego zawroty głowy. W ciągu dnia się rozkręcam ale pod wieczór masakra - kaszel narasta i muszę się * wykaszleć * żeby w ogóle iść spać. Ale w nocy mokry i temp. 35,8. Co robić ?! Robiłem badania i wykazują, że jestem okaz zdrowia. u mnie niestety..

Męczące odkaszliwanie

.. Witam! od pewnego czasu męczy mnie odkaszliwanie, po prostu czuję że muszę odkaszlnąć, tak jakby coś siedziało mi na płucach. Pół roku temu rzuciłem palenie, w czasie gdy paliłem i po rzuceniu były to pojedyncze odkaszliwania, na które nie zwracałem zbytnio uwagi, tzn. nie sprawiały mi takiego * ciężaru * ,..

Bardzo męczący problem ze zdrowiem

.. Witam! Chciałbym wam opisać swoje kłopoty ze zdrowiem, bo naprawdę nie wiem już co mam robić, a być może znajdzie się osoba o podobnych zaburzeniach zdrowia. 8 miesięcy temu miałem nocny suchy kaszel, przez który nie mogłem spać, po udaniu się do laryngologa dostałem skierowanie od alergologa, gdzie..

Infekcja dróg oddechowych??

.. ...antybiotyk. Objawy: męczący, kaszel, ból gardła, katar,stan podgorączkowy ( ok.37.3 ). Antybiotyk ten nie pomógł,poszedłem do innego lekarza, któy również przepisał antybiotyk+ kilka leków wspomagających ( wit. C itd ). Ten antybiotyk również nie pomógł. W między czasie mierzyłem sobie..

Kaszel i trzepotanie serca

.. ...problem: od kilku dni męczą mnie napady kaszlu z jednoczesnym dziwnym uczuciem trzepotania serca, ( ale bardziej po środku klatki , niz z lewej strony ) ale nie mam w tym czasie żadnych bólów, potów, lęków, czy tez innych dokuczliwych objawów. Takie napady dokuczają mi szczegolnie..