Męczliwość

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 52

.. ...tz: dalej pojawia się męczliwość dalej odczuwam kołatania .Wyniki z bieżni mam złe odpadłam już na pierwszym etapie. Dziś odebrałam wyniki z holtera Średnia częstość rytmu serca wynosiła 82p/min, z maksymalną częstością 160 p/min i z minimalną częstością 48p/min poziom ST zmieniał się w..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 65

.. ...zawroty głowy, osłabienie, męczliwość. Staram się normalnie funkcjonować ale na dłuższą metę tak się nie da. Glowa bioli serce kołacze, cisnienie skacze. Strasznie * sflaczałam * ja co ze względu na problemy ze stawami i zwyrodnieniami kregoślupa raz w tygodniu basen, nordik wolking,..

Operacja zastawki aorty

.. ...pojawiła sie z czasem . Męczliwośc i odczucia bólowe raczej typowe dla tej wady. Zastanawia mnie ile lat mija teraz od pierwotnej diagnozy. Pozdrawiam i zyczę zdrowia. Ola Tak, chodzi o stenozę aortalną. Jak zdiagnozowano u mnie dziury międzykomorowe w 3 mies. życia czekano aż się..

Echo serca - Str. 16

.. ...tolerancja wysiłku i szybka męczliwośc. Do ratownika! Przede wszystkim pomierzyć ciśnienie , kilka razy , w róznych porach dnia. Schudnąc na pewno, dieta niskocholesterolowa też sie przyda, wysilek fizyczny ( niekoniecznie w pracy ) , ograniczenie soli w diecie. Najlepiej znależć..

Echo serca - Str. 31

.. ...napadowe,bardzo szybka męczliwosc, uczucie subiektywnej dusznosci zarowno w czasie wysilku, jak i w spoczynku, ponadto lodowate dlonie, stopy ).Bardzo prosze o interpretacje wynikow echo: Platki zastawki mitralnej wiotkie i wydluzone.Wypadanie PPM. IM+++ekscentryczna o polu pow. 4 cm,..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 4

.. ...kołatania serca, nadmierna męczliwośc, zawroty głowy. Z reguły nie są one groźne dla zycia pacjenta, potrafia za to nieźle skomplikowac mu zycie. Dolegliwości te nie występuje stale - zdecydowanie nasilają się, gdy w organiźmie dochodzi do zaburzen elektrolitowych ( niedobór wapnia,..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 27

.. ...funkcjonowaniu: kołatania serca, męczliwość, drżenie rąk, bezsenność, mocne * stukanie * serca...biorę MG i Omega Q3, piję sok pomidorowy. Trzeba jakoś żyć i iść do przodu. pozdrawiam wszystkich z ZB Cześć wszystkim byłam 3.06.2009 u lekarza jest nic lepiej nic gorzej na 17 lipca mam..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 2

.. ...przerwami spowodowanymi męczliwością a jednak ma zwolnienie z zajęć WF. Wyraźnie nam podkreaślno, ze zarówno teraz jak i w przyszłości musiunikać dużego wysiłku fizycznego. No i profilaktyka IZW konieczna przy wadach zastawkowych. Rozeznaj sie przy kontroli. Lepiej dmuchać na zimne...

Dodatkowe skurcze - Str. 209

.. ...serca i bardzo szybka męczliwośc co jest do mnie nie podobne bo bardzo duzo cwiczylam cwiczxenia przerwalam ze wzgledu na szkole. POMOCY BO JUZ NIE MAM SIŁY :( a propos tej tachykardii trwała ponad 4 minuty. Oj Kochana, muisz pójśc do AKrdiologa napewno:( Zapisze Ci jakiś pewnie lek na..

Objawy i leczenie zapalenia mięśnia sercowego

.. ...identyczne czyli potężna męczliwośc ,frakcja 30% no i pulsowanie tętnic szyjnych.Leczenie zawsze sterydami.Prawdopodobnie przyczyną tych nawrotów jest to że mam wrodzone niedobory odporności.Jeszcze raz dziękuję za cynka o Padmie 28 ( nowa nadzieja dla mnie ).Może Pani napisać czy..

Co się dzieje z Kiką?

.. ...dolegliwości to: szybka męczliwośc ( po ok. godzinie ataku nie mam siły chodzić, a jeśli to robię jestem niesamowicie zmęczona ), pocenie się, blednięcie, po jakimś czasie pojawia się uczucie gorąca za mostkiem ( to pewnie w wyniku zwiększonej pracy mięśnia ), a potem też ból za mostkiem..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa?

.. ...tachycardie, niedomykalnośc, męczliwość, niedotlenienia i zawały. Dobry z pierwszego tłoczenia nierafinowany olej z oliwek, ryżu, lniany, ostropestowy, konopny, itp + warzywa dla typu metabolicznego+tłuszcze+białko, to z mojej 10 - letniej praktyki naturopatycznej najlepsze efekty na..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...przyjaciółmmi, łatwa męczliwość, przygnębienie. Mi to wygląda na niewydolność serca, albo na zaburzenia nerwicowe - a jakie jest Wasze zdanie? Jesli nawet jest to depresja, to czy może ona powodować aż takie zaburzenia ze strony ukłądu sercowo - naczyniowego? Czy powinienem sobie zrobić..

Zespół Barlowa jest wyleczalny?

.. ...kołatania serca, nadmierna męczliwośc, zawroty głowy. Z reguły nie są one groźne dla zycia pacjenta, potrafia za to nieźle skomplikowac mu zycie. Dolegliwości te nie występuje stale - zdecydowanie nasilają się, gdy w organiźmie dochodzi do zaburzen elektrolitowych ( niedobór wapnia,..

MVP z niedomykalnością o widocznym znaczeniu homodynamicznym

.. ...Tobie doskwierałaby męczliwość i niska tolerancja na wysiłek to rozsądny lekarz chyba by nie ryzykował. Ale to tylko rozważania laika. Generalnie będąc sądzę, ze jest to powód do zwolnienia z czynnej służby wojskowej. Trudno mówić raczej w przypadku tego schorzenia o przemijającym..

Nerwica - artykuł

.. ...) to głównie szybka męczliwość. Jeśli zauważasz, że czujesz się wyczerpany po drobnych czynnościach, które takiego zmęczenia nie powinny powodować, jeśli jesteś wykończony po niezbyt uciążliwej pracy umysłowej, masz trudności z koncentracją, bóle mięśni ( często bóle charakterystyczne..

Wiotka zastawka mitralna

.. ...kołatania serca, nadmierna męczliwośc, zawroty głowy. Z reguły niegroźne dla życia, ale je komplikujące. Dolegliwości te nie wystepują zazwyczaj stale ale nasilają sie w sytuacjach stresowych, także w przypadku zaburzen elektrolitowych ( niedobór wapnia, magnezu, potasu ). Czy badałaś..

Czy wszystko jest w porządku ze zdrowiem?

.. ...prowadzić do zaburzeń sercowych /ból, wieksza męczliwośc/. Jeżeli płyn się wchłoną to nie ma obawy - bedziesz żył ;p Jeżeli byłoby to zapalenie m.sercowego to... nie bede pisał bo tego nie masz. pozdrawiam..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...powodowało u mnie nadmiernej męczliwości. A od przyszłego miesiąca muszę i chcę isćdo pracy. Tym bardziej, że znalazłam na prawdę fajną pracę i w moim zawodzie i na miejscu jako kosmetyczka i masażystka. Mam obawy czy przy moim samopoczuciu dam radę. Drodzy Forowicze, napiszcie czy macie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 17

.. ...niepokojący - ogólna męczliwość organizmu To wszystko utrudnia funkcjonowanie i jak tu iść do pracy chociąż na pewne objawy staram się nie zwracaćuwagi to nie zawsze się da. Czy na te bakterie powinien leczyć się też partner ? Może i dziecko powinno ? W mojej rodzinie tylko ja mam takie..

Płatki wiotkie, co się dzieje?

.. ...dolegliwości. Oczywiście jest męczliwośc przy żywym temperamencie, czasami ospałośc ( poziom cukru w normie wiekowej ) . Dochodzi momentami uczucie, które ja obserwuje jako chwile gdy on sam nie wie co ze sobą zrobić, jest dziwnie nieswoj i uskarża się na dziwne uczucie w klatce..

Inspra - Str. 2

.. ...obnizenie nastroju, męczliwość, zaburzenia potencji, zaburzenia libido ( również u kobiet ) zaburzenia miesiączkowania, bolesność piersi, ginekomastię... Zaburzenia miesiączkowania etc. Ponadto uważa sie że hamowanie testosteronu może pogarszać rokowanie z przyczyn sercowo..

Niewydolność serca 4 stopnia

.. ...stadium w którym występują męczliwośc spoczynkowa, spoczynkowa dusznośc. miewasz pewnie duszności?sypiasz?? a kiedy miałas dokładnie tą operację?wydolnosc serducha powinna się poprawić po udrożnieniu naczyń: ) ) )tylko moze nie od razu. co na Twoje samopoczucie kardiolodzy??? posyłam..

Wykryty zespół Barlowa

.. ...kołatania serca, nadmierna męczliwośc, zawroty głowy. Z reguły nie są one groźne dla zycia pacjenta, potrafia za to nieźle skomplikowac mu zycie. Dolegliwości te nie występuje stale - zdecydowanie nasilają się, gdy w organiźmie dochodzi do zaburzen elektrolitowych ( niedobór wapnia,..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...wiąże się zwiększona męczliwość.Wejście po schodach,maly wysiłek fizyczny wywołują bicie serca, bóle mięśniowe itp. NERWICA HISTERYCZNA : W hipochondrii występuje ostro zagadnienie różnicy między przedmiotowym a podmiotowym pojęciem choroby. Hipochondryk czuje się chory, a lekarz tej..

ECHO serca

.. ...W wywiadzie wzmożona męczliwość, uczucie kołatania serca, tendencja do nadciśnienia tętniczego, troponia, CK - MB w normie. Proponuję ocenę Holtera EKG, DZM na kwas VMA. krążenie hiperkinetyczne często występuje u młodych nerwowych osób. Diagnozę masz postawioną - echo jest ogólnie ok...

HOLTER EKG INTERPRETACJA

.. ...odcinka ST? wzmożona męczliwość, uczucie kołatania serca, tendencja do nadciśnienia tętniczego, troponia, CK - MB w normie. na prawdę się nie znam. Mam obniżenia odcinka ST? A co to ;p? jeżeli ktoś już sie mną zainteresuje tu jest ECHO http://forum.kardiolo.pl/temat7003.htm a co..

Konsulatacja

.. ...cukrzyca typu 2, duszności, męczliwość, masywny obrzęk podudzi, Echo Serca: Poszerzenie jamy LP 42mm, LK 58mm. Grubość ścian LK prawidłowa. Upośledzenie kurczliwości globalnej EF 40%. Zmienione sklerotycznie płatki zastawki mitralnej i aortalnej. Obecna fala zwrotna niedomykalności..